3 מדדים מרכזיים וחוסר עניין מצד סוחרים מקצוענים רומזים למחיר מחיר של ביטקוין

עבור סוחרים מתחילים, FOMO יכול להיות נטל כבד לשאת. התנגדות לדחף לקנות ביטקוין (BTC) לאחר עצרת של כמעט 15%, שראתה שהמחיר שובר את רמות 12K $ ו 13K $ בפחות מ 24 שעות, כמעט בלתי אפשרי..

סוחרים מקצועיים מנוסים יותר ויודעים בדיוק כיצד לשחק במצבים אלה המניבים את FOMO. כפי שהראו נתונים, הם הוסיפו בעיקר מכנסיים קצרים עד 20 באוקטובר, ממש לפני הקרע של 12,000 דולר.

פירוק החוזים העתידיים של BTC. מָקוֹר: Coinalyze.net

מרבית המשקיעים אינם מצליחים להבין כי היותו סוחר מקצוען אינו אומר שכל המגמות המתעוררות מנוגנות ברווחיות. במקום זאת, לשרוד כאשר הדברים משתבשים הוא סימן ההצלחה האמיתי.

כאשר ה- BTC עלה ל -13,217 דולר, התרחשו פירוק של 350 מיליון דולר בסך הכל, ושיעור המימון של חוזים עתידיים מראה שלא היה מינוף קצר יתר על המידה..

בחוזים תמידית, המכונים גם החלפות הפוכות, יש שיעור הטבעה בדרך כלל הנדרש בכל שמונה שעות. כאשר מכנסיים קצרים הם אלה שדורשים מינוף גדול יותר, שיעור המימון הולך ושלילי. לכן, המכנסיים הקצרים האלה הם אלה שמשלמים את העמלות.

שיעור מימון חוזי נצחי של BTC. מָקוֹר: נתוני נכסים דיגיטליים

התרשים שלעיל מראה כי מצב כזה לא התרחש במהלך השבועות האחרונים, לפחות לא בצורה משמעותית. לפיכך, למרות המכירה לפני עליית המחירים, הסוחרים המובילים לא נדחקו מתפקידים קצרים ממונפים.

הנתונים מראים כי סוחרי המקצוענים כיסו את המכנסיים הקצרים שלהם ב -21 באוקטובר והם נותרים רחוקים מהימור שורי. פעולה זו נתמכת הן על ידי בורסי הצפנה של סוחרים מובילים לאורך זמן קצר והן על פרמיית חוזים עתידיים.

סוחרים מקצועיים כיסו מכנסיים קצרים אך אינם מוכנים להימשך זמן רב

על פי היחס הארוך-קצר של הואובי, לא היה שום סימן לקנייה אגרסיבית. הנתונים מצביעים על כך שסוחרי הצמרת אינם בטוחים שהעצרת הנוכחית ברת קיימא למרות פעילות קצרה.

Huobi Top Trader ארוך / קצר. מָקוֹר: הואובי

היחס הארוך לקצר היה נייטרלי יחסית עד 21. באוקטובר. לפתע, סוחרי הצמרת החליטו לקצר מכיוון ש- BTC שברה את ההתנגדות של 12.5 אלף דולר. הבוקר, מכיוון ש- BTC סירבה לאבד שטח, אותם סוחרים החלו לכסות את מכנסיהם הקצרים.

עדיין, נכון לעכשיו, אין סימנים להימורים שוריים מכיוון שהנתונים האחרונים של הובי שהעדיפו את הגעגועים ב -10% התרחשו לפני יותר משבועיים.

יחס ארוך / קצר של OKEx. מָקוֹר: OKEx

באשר לסוחרים המובילים של OKEx, דפוס דומה צץ, אם כי תנועת הקיצור התרחשה לפני 12 אלף דולר. אינדיקטור זה נותר לטובת מכנסיים קצרים, מגמה שצצה באמצע ספטמבר ונשמרת מאז.

כדי לאשר האם חל שינוי ברגש, יש לפקח על פרמיית חוזים עתידיים. חוזים אלה בדרך כלל נסחרים בפרמיה קלה בשווקים בריאים בכל סוג נכסים.

שווקים בוליים יגרמו למוכרי חוזים עתידיים לדרוש מחיר גבוה יותר לדחיית ההתיישבות במקום לבצע את המכירה בשווקים נקודתיים רגילים. אם רמת 13,000 $ הנוכחית הצליחה להחזיר את המומנטום השורי, הדבר אמור לבוא לידי ביטוי באינדיקטור זה.

פרמיית חוזים עתידיים בינואר. מָקוֹר: נתוני נכסים דיגיטליים

כפי שמראים נתוני Cointelegraph ו- Digital Assets, הפרמיה הנוכחית של 1.8% תואמת את אותה רמה שנראתה לפני שלושה שבועות כאשר BTC ריחפה סביב $ 11.5K. נתונים אלה הם עדות נוספת לכך שסוחרי צמרת אינם בטוחים ברכישת BTC למרות עליית המחירים של 13% מאז.

שווקי האופציות עמדו בפני רוחות סוערות

תנודתיות מרומזת היא המדד העיקרי שניתן לחלץ מתמחור האופציות. בכל פעם שסוחרים תופסים סיכון מוגבר לתנודות מחירים גדולות יותר, המחוון ינוע גבוה יותר. ההיפך מתרחש בתקופות בהן המחיר הוא שטוח או הצפי לתנודות מחיר קלות.

אפשרויות של 3 חודשים לביטקוין מרמזות על תנודתיות. מָקוֹר: לְסַלֵף

התנודתיות המרומזת של הביטקוין הייתה במגמת ירידה במהלך ששת השבועות האחרונים, אך נראה כי המהלך של אתמול הפתיע את סוחרי האופציות. לא רק שהמדד עלה מ -55% ל -70%, היקף הנסחר בחוזי אופציות (575 מיליון דולר) היה גבוה פי שלוש מהממוצע..

עלייה בתנודתיות הפתאומית והמעקב החלקי הנובע מכך לרמה הנוכחית של 64% מצביעים על כך שחלק מהסוחרים היו במצב לא טוב ונאלצו לסגור את עמדותיהם בפתאומיות..

על פי המודל של Black-Scholes, מהלך תנודתי מרומז של 15% גורם למחיר אופציה להתקשרות של 14,000 דולר בדצמבר לנוע ב -40%. שינוי זה מראה כי אירועים כמו של אתמול רגישים לסוחרים ממונפים, שכן כל מינוף מעל פי 3 היה מחוסל.

בהתחשב ביחס הארוך-קצר ובפרמיה של חוזים עתידיים, כמעט ואין פעילות קנייה רלוונטית של סוחרים מובילים. חוסר עניין זה מניף דגל צהוב מכיוון שנתוני הרשת מראים שככל שמחיר הביטקוין זינק מעל 13,000 $, שיא של 22% מסך אספקת ה- BTC.

תנועה זו יכולה להיות אות פוטנציאלי של גופים גדולים המתכוננים למכור. ובכל זאת, יש לזכור כי אלא אם כן BTC מועבר לבורסות, עסקאות ללא מרשם (OTC) נוטות להשפיע פחות על מחיר..

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map