בינוני מהלך בינוני במחיר ביטקוין אך מניות יחליטו 6K $ או 8K $

הביטקוין (BTC) נסחר בירידה של 1.72% במהלך 24 השעות האחרונות ו- 1.5% לסשן היום. אם מסתכלים על ביצועים ביחס לעמיתים שלה ולעומת זאת, Ether (ETH) ו- EOS רשמו גם הפסדים במהלך 24 השעות האחרונות, אך נותרים עמידים יותר. כתוצאה מכך, הדומיננטיות של ביטקוין יורדת ב -63.7%.

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

תרשים ביטקוין בן שבוע

תרשים BTCUSD בן שבוע

תרשים BTCUSD בן שבוע. מָקוֹר: ראיית מסחר

ביטקוין נסגר בשבוע שעבר עם נר ירוק רביעי ברציפות, שהיה גם הפעם הרביעית ברציפות שיש דחייה מוצקה של הממוצע הנע של 100 שבועות שנמצא קצת יותר מ- 7,000 $..

הנפח רשם ירידה קטנה בשבוע שעבר אך נותר גבוה יחסית לממוצע. עליית מחירים ככל שיורד הנפח היא בדרך כלל דובית, אך בהתחשב בהקשר של נפח גבוה יחסית, ניתן לפרש אותה כמטעה במקרה זה.

ה- MACD מדפיס שפל נמוך יותר בהיסטוגרמה, מה שמראה גם בנייה של סטייה ככל שהמחירים מדפיסים שפל נמוך יותר, דבר הנובע בעיקר מקצב ההתאוששות מהתחתית של 3.8 מיליון דולר שביקרו בו בקצרה. למרות זאת, ה- MACD עדיין במגמת ירידה מתחת לאפס, כלומר 12 ו- 26 ה- EMA העומדות בבסיס האינדיקטור נותרים חוצים דוביים, דבר המצביע על כך שהמגמה צונחת למרות שמראה סימני החלשה.

במבט תקורה, ה- MA בן 20 השבועות עומד על 7,800 דולר ובדרך כלל ממלא תפקיד מרכזי בקביעת האופי השורי או הדובי הכללי של השוק. החזרת קו זה בחול תהיה משמעותית עבור השוורים.

תרשים ביטקוין בן יום אחד

תרשים BTCUSD ליום אחד

תרשים BTCUSD ליום אחד. מָקוֹר: ראיית מסחר

אם מסתכלים מקרוב על הפעולה עד כה השבוע, אנו יכולים לראות בבירור כי הביטקוין מוחזק על ידי הממוצע הנע של 50 יום ונקודת השליטה (המחיר בו נסחרו הנפח הגדול ביותר).

ביטקוין עומד כעת על התנגדות קודמת שהפכה כעת לתמיכה כאשר 6,700 דולר הוגנו בחריפות בסוף השבוע ורוב פעולות המחירים התרחשו מעט מתחת ל7,000 דולר..

הנרות היומיים באזור זה מציגים גופות קטנות עם פתילות משני הצדדים המראות החלטיות, מה שמצביע על מהלך תנודתי שיכול להתבצע ברגע שהשוק יחליט על כיוון. גם הנפח היומי ירד בצורה ניכרת כפי שניתן היה לצפות בתקופת איחוד.

ה- MACD היומי מראה שהביטקוין מאבד מומנטום כשההיסטוגרמה צונחת ומאיים על צלב דובי.

אם ביטקוין יתפרק, טווח הגלוי הגלוי של הפרופיל, או VPVR, מצביע על כך שתהיה ריבית קנייה בסביבות 6,250 דולר. ההתנגדות כלפי מעלה תהיה 100 ו- 200 DMA, אשר יורדים מסביבות 8K $ – אזור הממוצע הנע של 20 שבועות..

תרשים תנודתי בביטקוין ליום אחד

תרשים תנודתי בביטקוין ליום אחד. מָקוֹר: ראיית מסחר

בתרשים התנודתיות של יום אחד עולה כי מאז שיאי השיא שלא נראו מאז דצמבר 2017, הוא ירד במהירות ועצר להתאחד לפני שהשוק יחליט לאיזה כיוון הוא רוצה שהמחיר יעבור.

מתאם לשווקים המסורתיים מראה כי מחירו של ביטקוין נשאר מתואם גם לזהב וגם לס&P 500. זה מצביע על כך שבטווח הקצר הביטקוין עשוי להמשיך להיות נתון לחסדיהם של שווקי המורשת, שראו מהלך חיובי בשבועיים האחרונים..

מקדם מתאם ביטקוין

מקדם מתאם ביטקוין. מָקוֹר: ראיית מסחר

תרשים ביטקוין בן 4 שעות

גם התרשימים היומיים והשבועיים של ביטקוין מראים כי BTC / USD נמצא בנקודת החלטה כשנותר כחודש לפני חצוי תגמול החסימה, שבסופו של דבר נועד להיות אירוע שורי בגלל מחצית בהיצע השוק של ביטקוין. נמכרים לשוק.

ניתן לבצע מקרה דובי וגם שורי בתקופת האיחוד / החלטיות הנוכחית.

מקרה דובי

תרשים BTCUSD בן 4 שעות

תרשים BTCUSD בן 4 שעות. מָקוֹר: ראיית מסחר

ביטקוין נסחר כרגע בטריז עולה, אשר יחד עם ירידה בנפח, הוא בדרך כלל נתפס כמו דובי.

פעולת המחיר דומה מאוד לזו שראינו מוקדם יותר ברבעון הראשון של השנה עם הפסקה ראשונית מחוץ ל טריז היוצרת דפוס יהלום וכתף ימין של תבנית ראש וכתפיים עליונה, שבסופו של דבר נשברה ועמדה ביעד החיסרון הטכני. בסביבות 8,800 דולר.

אם תרחיש דומה יתקיים, 6,000 $ צפוי להיות נבדק מחדש ואולי נמוך יותר.

מקרה שוורי

בעוד ביטקוין נמצא כרגע בתנוחה דובית עם ראש וכתפיים, ראינו מבנה שוק דומה בסוף מרץ בעליית השפל השנתי..

שבירה מעל הכתף הימנית לא רק תבטל את התבנית אלא פירושה פריצה מהממוצע הנע של 50 יום, שמחזיק את המחיר למטה.

אם זה קורה, סביר להניח שהוא ישאיר את הדלת פתוחה לבדיקת הממוצעים הנעים שנדונו לאורך כל הדרך וחסימת ההזמנות היא 7,800 – 8,100 דולר..

תרשים BTCUSD בן 4 שעות

תרשים BTCUSD בן 4 שעות. מָקוֹר: ראיית מסחר

מצפה

נראה כי תקופת האיחוד מסתיימת במהירות, כאשר ביטקוין עומד על סף מעבר לכיוון 8,000 $ או חזרה לבדיקה חוזרת של 7,000 $..

בשל הקורלציה הגבוהה לשווקים המסורתיים והיותו בסביבה הפכפכה בדרך כלל, הביטקוין עדיין יכול היה לראות תקופת איחוד ממושכת לפני המחצית, כאשר הפסול הברור הוא המחירים הנמשכים מעל 7,200 דולר בעתיד הקרוב..

שבירת מפגש ההתנגדות ב -8 אלף דולר תהיה שור גבוה עבור השוורים, אולם מבלי שהשווקים המסורתיים ימשיכו לעבור לעלייה כל עוד הקורלציה הגבוהה תישאר..

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map