מחיר הביטקוין יורד ל -8.7 אלף דולר המאשר איתותים תחתונים קודמים

מחיר הביטקוין (BTC) עשה רק ראלי של 1,200 דולר לקראת 8,700 דולר והותיר אחריו דובים ומכנסיים קצרים. כמה אותות הצביעו על שינוי מגמה פוטנציאלי והיפוך מחירים, בעוד שהסנטימנט הכללי בשוק עדיין היה פחד קיצוני.

נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

רוב השוק חיפש רמות נמוכות יותר לקנות ולעיתים קרובות כאשר הרוב מצפה לדבר אחד, ההפך קורה.

עם זאת, מה היו הסיבות מאחורי הדחיפה האחרונה?

פערים ב- CME נסגרו ונפח Bakkt נכנס פנימה

תרשים BTC / USD CME. מקור: TradingView

פערים בתרשימים משמשים לעתים קרובות סוחרים להגדרת יעדים ועסקאות. בערך 90% מהזמן שפערים אלה נסגרים לפני שהשוק מתקדם הלאה. במקרה של ביטקוין, הנכס הדיגיטלי הראה שני פערים ב- CME לאחר הראלי מ -3,200 דולר מוקדם יותר השנה. הראשון היה פער בין 8,500 $ ל 9,000 $ והשני היה בין 7,330 $ לבין 7,450 $.

הפער הראשון נסגר על ידי פירוק המשולש היורד, ואילו הפער השני נסגר על ידי הנפתחת לפני מספר ימים ונסגר לנקודה. זה משאיר פער אחד פתוח שנמצא ברמה של 11,800 $, הרבה מעל המחיר הנוכחי.

כפי שצוין במאמרים קודמים, תאריכי תפוגה עתידיים של CME מספקים לעיתים ימים תנודתיות. היום היה אחד מאותם הימים, וזו הסיבה שבגללה מחיר BTC עשה את מהלכו.

מעניין לציין כי החוזים העתידיים של Bakkt סיפקו שיא חדש בכל הזמנים, שכן 640 חוזים נסחרו במהלך ה- 23 באוקטובר 2019, עלייה של 653% בהשוואה ליום הקודם. למחרת נסחרו עוד 330 חוזים.

האותות הללו מראים שיש ביקוש ועניין ברמות אלה לביטקוין, מכיוון שמעולם לא הייתה רמה כה גבוהה של נפח ביום בחוזים עתידיים של Bakkt מאז ההשקה..

הבדלים בולניים מצביעים על כך שתחתית הייתה בסדר


BTC / USD תרשים יומי. מקור: TradingView

במסגרת הזמן היומית הוצגו לראשונה מספר רב של אותות תחתונים פוטנציאליים מאז הצמרת ביוני 2019. ביטקוין הצליח להחזיק רמת תמיכה חשובה בסך 7,400 דולר, שפעלה כתמיכה גם ביוני 2019..

לצד הקפיצה, הבדלים שוריים הולכים ונבנים כאשר מחיר הביטקוין נע בתוך מבנה טריזים נופל. הבדלים שוריים ודוביים מסמנים בדרך כלל פוטנציאל עליון ותחתון בתרשים. תופעה זו נצפתה בשיא דצמבר 2017 ובתחתית דצמבר 2018.

התרשים מראה את ההבדלים השוריים הללו בפעם הראשונה במסגרת הזמן היומית מאז הצמרת ביוני 2019 וזה סיפק הסבר נוסף על העצרת המסיבית שהתקיימה היום.

למרבה הפלא, הנפילה האחרונה קירבה את מחיר הביטקוין לרמת פיבונאצ’י 0.618, שהיא רמה חשובה לסוחרי פיבונאצ’י ואליוט גל..

תרשים שבועי חזרה מעל הממוצע הנע של 100 שבועות

BTC / USD תרשים שבועי. מקור: TradingView

התרשים השבועי מספק גם כמה ויכוחים שוריים לאחר נפילה זו. הממוצע הנע של 100 שבועות (WMA) אבד במהלך הנפילה האחרונה. עם זאת, הביטקוין השיג אותו בחזרה במהלך הדחיפה האחרונה.

ה- 100-WMA הוא אינדיקטור חשוב לסנטימנט השוק ולאישור כיוון השוק, כפי שניתן לראות בהיסטוריה של התרשים..

אם נחזור לתחילת שוק השוורים בשנת 2016, היה צורך באישור ב- 100-WMA לפני שהמחיר יכול להמשיך להתגייס. אישור זה ניתן על ידי “מלכודת” קטנה מתחת ל- 100-WMA אך נסגר מעליה.

נראה שאותה גישה מתרחשת כאן, שכן בבירור הביטקוין ירד מתחת ל- 100-WMA ומיד קפץ חזרה בתוך השבוע.

בנוסף, מסחר צדדי יכול להתרחש לאחר מכן לפני תחילת עצרת חדשה לקראת החצי. זה יכול לרמוז על יעד פוטנציאלי של 17,000-20,000 $ לפני המחצית.

שווי שוק כולל ברמה קריטית

תרשים שווי שוק של קריפטו כולל. מקור: TradingView

שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי (כולל ביטקוין) הוא ברמה קריטית ותמיכה פוטנציאלית. החזקת אזור זה בין 180-205 מיליארד דולר תהיה תמיכה מסיבית / התנגדות, בהתחשב בחשיבותה של רמה זו.

האזור מהווה חסימת הזמנות מנובמבר 2017, לפני הפריחה הגדולה בדצמבר 2017. רמה זו הייתה רמה משמעותית במהלך מספר הקפצות ברבעון השלישי וברבעון הרביעי של 2018.

אם שווי השוק הכולל יכול לטעון לרמה זו כתמיכה כעת, השוק מוכן לשאוף לרמות העליונות ב -350 מיליארד דולר ולהפוך שוב לשפל גבוה יותר, אינדיקטור חיוני לתנועות כלפי מעלה ושוריות.

ניתנים אותות טובים, שכן המחיר ושווי השוק קפצו משמעותית מוקדם יותר היום. בדומה לתרשים הביטקוין, תרשים זה מספק גם הפרשים שוריים המצביעים על היווצרות פוטנציאלית.

מעניין מספיק, בפעם האחרונה שההבדלים השוריים הופיעו בתקופת דצמבר 2018.

רמות מפתח עבור BTC / USD

BTC USD תרשים יומי. מקור: TradingView

הקפצה זו כלפי מעלה יכולה להיות מוגדרת כצעד שורי, מכיוון שהשוק הקפיץ 1,200 דולר כלפי מעלה תוך שעה אחת. עם זאת, עבור תנועות שוריות נוספות, הביטקוין עדיין צריך לנקות כמה רמות.

קודם כל, הביטקוין צריך לסגור את הנר השבועי מעל ה- 100-WMA, שנחשב לאינדיקטור חשוב. ה- 100-WMA נח כרגע על 7,800 דולר.

בנוסף, הממוצע הנע של 200 יום (DMA) והממוצע הנע אקספוננציאלי (EMA) עדיין נע מעל רמות המחירים הנוכחיות. לקבלת חוזק נוסף ותחזית שורית, מחיר הביטקוין צריך לעלות מעל הממוצעים הנעים היומיים האלה. נכון לעכשיו הם נעים ב -8,600 דולר וב -8,750 דולר.

בסופו של דבר, יש לפרוץ את התמיכה המאסיבית בסך 9,200 דולר ולהחזיר אותה לתמיכה, מכיוון שביטקוין יחזיר אז טווח חשוב. אם ביטקוין מצליח לחזור לטווח זה, אנו יכולים להסיק כי ביטקוין הגיע לתחתיתו מהמהלכים הפרבוליים האחרונים והוא מוכן להמשך המשך כלפי מעלה לקראת אירוע החצי המתרחש מתישהו במאי 2020..

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק אלה של CryptoMichael ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map