מדוע מחיר הביטקוין יכול להגיע ל 9,000 דולר בפחות מ -17 יום לפני החציון

מחיר הביטקוין (BTC) נעצר בין 6,600 $ ל -7,200 $ במשך כמה שבועות, אך לבסוף התרחשה פריצה כלפי מעלה, שמשמעותה דחיפה של 10% לכיוון 7,750 $.

אך הביטקוין אינו המטבע היחיד שמראה כוח כאשר האלטקוינים עוקבים אחריו, כאשר קארדאנו (ADA) קופץ ב -22% ואתרום (ETH) ב -16%..

אז מה ניתן לצפות מהשווקים עם קצת יותר משבועיים לפני המחצית לביטקוין?

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

ביטקוין שובר התנגדות מכריעה של 7.2K $ אך מתמודד עם 7.8K $ הבא

מחיר הביטקוין עמד על עומד של בין 6,800 ל -7,300 דולר למשך מספר שבועות, מה שהפך את המחיר ללא הכרעה לאיזה כיוון הוא רוצה ללכת. התשובה הברורה ניתנה על ידי פריצה מכריעה מעל אזור ההתנגדות של 7,300 דולר, כפי שמוצג בתרשים.

תרשים BTC USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

מחיר הביטקוין החזיק את תחום 6,800 הדולר בתחילת השבוע כתמיכה, ולאחר מכן הוא התחיל לרעוד למבחן ההתנגדויות. אלה נשברו אז עד הפוך, שסחטו כמות עצומה של מכנסיים קצרים מהשוק.

לחץ זה הביא לדחיפה לעבר רמת ההתנגדות הבאה במחיר של 7,700-7,800 דולר, כפי שמראה התרשים.

נכון לעכשיו מוגדר טווח חדש לביטקוין. ההתנגדות נמצאת באזור 7,700-7,800 דולר, ואילו התמיכה נמצאת בין 7,275 דולר ל -7,350 דולר. כל עוד מחיר הביטקוין נשאר מעל רמת תמיכה זו, יש צורך בלחץ ומומנטום כלפי מעלה, במיוחד אם הולכים לקצב החצי..

פער ה- CME בסך 9,000 דולר עדיין עומד לתפוס

תרשים BTC CME ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

תרשים ה- BTC מ- CME Futures מספק נתונים לגבי “פערים”. פערים אלו נוצרים במהלך סוף השבוע מכיוון שעתיד CME אינו פתוח בימי שבת וראשון. פערים משמשים לעתים קרובות כנרטיב נוסף לסוחרים לסחור בהם, מה שהופך את החלק הפוך של השוק הנוכחי למעניין.

התרשים מציג פער גדול משמעותית בין 8,280 $ ל -9,055 $, אשר עשוי להתרחש בשלב מסוים. לצד מבנה הפער הנוכחי, פערים מרובים אחרים נמצאים בצד ההפוך, כמו שיש אחרים, במיוחד ב 10,100 $ וב 11,675 $..

שבועי מחזיר לתואר שני בת 100 שבועות

תרשים BTC דולר לשבוע. מָקוֹר: TradingView

התרשים השבועי של ביטקוין מציג פריצת דרך ברורה בתואר שני למשך 100 שבועות. סגירה מעל תואר שני בת 100 שבועות תיתן כוח לשוק.

עם זאת, יש לחייב מומנטום נוסף כלפי מעלה אם רמת ההתנגדות האופקית ב -7,700 דולר תישבר כלפי מעלה. כפי שמוצג בתרשים, המשך המשך לקראת 9,000 $ עומד על הפרק אם 7,700 $ נשברים.

שווי השוק הכולל מחזיק ב -190 מיליארד דולר ותומך ברמה הבאה

שווי שוק כולל של מטבע קריפטוגרפי ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

התרשים הכולל של שווי השוק של קריפטוגרפי מספק תצוגה ברורה. אזור של 190 מיליארד דולר החזיק כתמיכה, דבר שהיה חיוני לכל מומנטום נוסף כלפי מעלה.

נכון לעכשיו, תרשים שווי השוק הכולל עומד בפני רמת ההתנגדות הבאה העומדת על 220 מיליארד דולר. פריצת רמה זו תחייב עוד מומנטום כלפי מעלה לעבר 235-245 מיליארד דולר לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים.

אז מהן רמות התמיכה העיקריות כעת?

מהתרשים, אני רוצה לראות 202-207 מיליארד דולר מחזיקים כתמיכה, שכן זו ההתנגדות ששווי השוק פרץ. ברגע ששווי השוק נשבר מתחת לרמה זו, בדיקות נוספות כלפי מטה בסך 175 מיליארד דולר חוזרות לשולחן.

שווי השוק של Altcoin צבר יותר מ 100% בשבועות האחרונים

סה”כ שווי שוק altcoin תרשים יום אחד. מָקוֹר: TradingView

שווי השוק של האלטקוין מציג כוח כאשר ההיוון צבר 111% מאז ההתרסקות הגדולה ביום חמישי השחור.

בדומה לשווי השוק הכולל, התרחשה בימים האחרונים פריצה מעל לרמות הירוקות, וכתוצאה מכך מהלכים כלפי מעלה למספר אלטקוינים.

ההתנגדות הבאה לפריצה היא הרמה של סביב 79-80 מיליארד דולר. לאחר מכן, מומנטום נוסף כלפי מעלה עשוי להתרחש לקראת 92-94 מיליארד דולר. עם זאת, יש לצפות לאיבוד הרמות הירוקות ולבדיקות של 66 ו -57.5 מיליארד דולר.

התרחיש השורי במחיר הביטקוין

תרחיש שורי של BTC USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

כך או כך, שני התרחישים הם פשוטים למדי, בהתחשב בכך שביטקוין פרץ מהטווח הצדי. כל עוד הרמות הירוקות סביב 7,300 דולר מחזיקות כתמיכה, המומנטום עוד יותר כלפי מעלה הוא במשחק.

יתר על כן, הנרטיב המחצית הופך לחשוב יותר ויותר. נרטיב כזה יכול ליצור FOMO (פחד להחמיץ) וליצור לחץ קנייה נוסף לקראת האירוע. שים לב, עם זאת, מכיוון שאירועים כאלה בדרך כלל מגיעים לאופנה “קנה את השמועה, תמכור את החדשות”. במילים אחרות, עצרת משמעותית שתעבור לאירוע עם מכירה לאחר האירוע לא צריכה להיות בלתי צפויה.

בכל מקרה, החזקת 7,300 דולר כתמיכה מחזקת את המקרה השורי. מחיר הביטקוין יכול לנוע סביב טווח זה זמן מה לפני שתקוף את אחת הרמות.

פריצת דרך באזור 7,700 דולר עשויה להצדיק מומנטום נוסף כלפי מעלה עם יעדים של 8,500 דולר ו -9,000 דולר (מכיוון שזה גם פער ה- CME).

התרחיש הדובי למחיר הביטקוין

תרחיש דובי של BTC USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרחיש הדובי הוא גם פשוט. אם מחיר הביטקוין יתחיל להתגבר לעבר ההתנגדות אך לאחר מכן יראה מכירה, סביר להניח כי צמרת זמנית תהיה במקום. במיוחד מכיוון שאזור 7,700 דולר היה רמת ההגנה האחרונה לפני קריסת מחיר ה- BTC של יום חמישי השחור..

אם לא ניתן להחזיר רמה זו כתמיכה, יש לבחון מחדש את הרמות הנמוכות יותר לפני שהשוק יכול להתארגן מחדש לכל מהלכים נוספים.

לפיכך, מכירה המביאה לבדיקה חוזרת של 7,250 $ ודחייה מיידית של 7,400 $ תהיה אות למומנטום נוסף כלפי מטה כאשר היעדים הבאים הם 6,800 $ ו 6,500 $..

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק אלה של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map