תרשימי מחיר של ביטקוין מציעים 9,000 $ דדלאק עשוי סוף סוף להסתיים בשבוע הבא

מחיר הביטקוין (BTC) נמשך בחולשת השבוע הקודם מכיוון שהתמיכה של 9,000 דולר נבדקה פעמים רבות. עם זאת, השוק עצמו אינו פועל דובי מכיוון שאלטקוינים כמו DOGE, למשל, גואים שמאלה וימינה. 

האם השוק מוכן לשינוי מומנטום ולמהלך תנודתי גדול של BTC, מטבע החליפין המדורג ראשון לפי שווי שוק?  

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

ביטקוין פועל ברמות הסופיות לתמיכה כדי להצדיק תרחישי שור

מחיר הביטקוין עדיין נח ברמה משמעותית של תמיכה מכיוון שישנו קיפאון בין השוורים לדובים.

מכיוון שמחירו של ביטקוין התמזג, יש לטעון כי המחיר מוריד שפל גבוה יותר מאז ה- 12. במרץ. השפל האחרון הוא השטח שבין 8,700-8,900 דולר. זה המקרה השורי.

עם זאת, המחיר ירד מאז השיא בשיא של 10,300 דולר ומאז שיאים נמוכים יותר. זה מוביל לסכסוך הכללי בשווקים שכן קיימים ויכוחים שוריים וגם דוביים.

תרשים BTC / USDT ליום אחד

תרשים BTC / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

מחיר הביטקוין נמצא כיום מעל הממוצעים הנעים של 100 יום ו -200 יום, כפי שמופיע בתרשים. יחד עם זאת, רמת התמיכה המכריעה של 8,700-8,900 $ עדיין מחזיקה וגם קבעה רמת תמיכה קטנה יותר ב 9,050-9,100 $, שם BTC / USD נמצא כרגע.

בינתיים, משולש עולה פוטנציאלי מוכן להיווצר אם מחיר הביטקוין יעלה בטווח הקצר מעל 9,300 דולר.

תרשים BTC / USD 4 שעות

תרשים BTC / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מציג פירוט ברור של רמת $ 9,150-9,200, שנבדקת כרגע להתנגדות ואישור להעיף תמיכה / התנגדות זו מכיוון שהיא נתמכת כרגע ברמת $ 9,000-9,050.

זה מדהים עבור פעולת המחירים של ביטקוין לאחרונה, מכיוון שהרמות הפכו צרות מאוד וכתוצאה מכך מהלכי מחיר קטנים מאוד. 

בנוסף, מכיוון שהמחיר פועל בטווח כה קטן, הנפח יורד. הנפח מופיע בדרך כלל באמצעות פריצה של כל בנייה, אשר ככל הנראה תתרחש בשבוע הבא. 

שווי שוק כולל המציג כוח רב יותר מביטקוין

שווי שוק כולל של מטבע קריפטוגרפי ליום אחד

שווי שוק כולל של מטבע קריפטוגרפי ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

שווי השוק מראה כוח רב יותר ממחיר הביטקוין. שווי השוק מציג מגמת עלייה ברורה שהפכה כל רמת התנגדות קודמת לתמיכה, כמו 255 מיליארד דולר (התיבה הירוקה העליונה). 

הצעד העיקרי הבא לפריצת שווי שוק הוא 270 מיליארד דולר. אם רמה זו תישבר, סביר להניח שמהלך לקראת 305 מיליארד דולר.

סה

סה”כ שווי שוק של אלטקוין ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

שווי השוק הכולל מראה יותר כוח מאשר ביטקוין בגלל החוזק האחרון באלטקוינים מאוחר. 

שווי השוק הכולל של האלטקוין מציג פריצה ברורה והתנכלות תמיכה / התנגדות של 91-92 מיליארד דולר. כל עוד הקופסה הירוקה תומכת ושווי השוק הכולל של האלטקוין לא יורד מתחת, סביר להניח שהאלטקוינים ימשיכו בעצרת.

תחום ההתנגדות הבא לצפייה הוא 113 מיליארד דולר, שהם כעשרים אחוז מכאן. 

התרחיש השורי של ביטקוין 

התרחיש השורי בנוי בעיקר סביב פריצת רמת ההתנגדות של 9,200 דולר, ובדיקה נוספת של רמת התמיכה עשויה להשפיע על התרחיש השורי.

תרשים תרחישים שורי של BTC / USD 4 שעות

תרשים תרחישים שורי של BTC / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים מציג רמות רבות שלא נבדקו במהפך, אשר עשויות להיבדק אם 9,200 דולר ייפרצו. 

רמת ההתנגדות הפוטנציאלית הראשונה אחרי 9,200 $ היא אזור ההתנגדות של 9,400 $. כפי שמראה התרשים, לא היה “מבחן” לרמה קודמת זו. מבחן פירושו שהמחירים מתכוונים לרמה זו כדי לאשר דחייה לפי אותה רמה. דחייה כזו יכולה להיות מסווגת כהתנגדות ואז המחיר מתהפך.

עם זאת, התרשים מציג רמות רבות שלא נבדקו מעל לרמת המחירים הנוכחית. לא רק 9,400 דולר אינם נבדקים, אלא ניתן לראות מקרה דומה עם 9,600 דולר ו -9,800 דולר, למשל. אם מחיר הביטקוין יפרוץ 9,200 דולר, תמיכה / התנגדות של אותה רמה מגדילה את הסבירות של 9,600 דולר בקרוב..

פריצה של 9,200 דולר מהווה גם את מבנה המשולש העולה. ואז הופך הסבירות הרבה יותר שהמחיר יבדוק ויבקר מחדש את האזור 10,000-10,500 דולר ופריצה ענקית אפשרית עוד יותר מעלה.. 

התרחיש הדובי של ביטקוין

תרשים תרחישים BTC / USD 6 שעות

תרשים תרחישים BTC / USD 6 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרחיש הדובי מורכב מדחיית רמת 9,200 $ ואז איבוד רמת התמיכה של 9,000 $. כל דחייה של רמת התמיכה הקודמת על ידי ההתנגדות תצביע על מומנטום נוסף כלפי מטה עבור BTC שהמחיר הופך להיות סביר יותר.

אותות אלה מהווים אישוש לסוחרים כי מחיר הביטקוין מוכן לירידה נוספת. עם זאת, פריצת דרך של 9,200 דולר לכיוון 9,400 דולר, שאחריה 9,200 דולר אבדו כתמיכה תביא גם לכך שאף קונה לא נכנס – אות דובי נוסף.. 

מכיוון שסביר להניח שהמחיר של ביטקוין יואץ ברגע שהוא יפרוץ מעל מחסום 10,500 דולר, ההפך הוא הנכון במקרה הדובי אם תמיכה של 8,600 דולר לא מחזיקה.

זה ככל הנראה מכיוון שאין הרבה רמות תמיכה מתחת ל -8,600 דולר, מה שמצביע על כך שהמחיר יכול לרדת במהירות 1,000 דולר בתוך מספר שעות מכיוון שהפסקה / הפסד של סוחרים עשויים להוסיף גם ללחץ כלפי מטה כשהמחיר יורד מתחת לחודשיים קריטיים. רמת תמיכה. 

רמת התמיכה העיקרית הבאה מתחת ל -8,600 דולר היא טווח של 7,500 דולר.

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map