חמשת הצמרת הטובה ביותר: ATOM, DASH, MIOTA, BTC, BCH

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני שוק המסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

בעוד שהשווקים נראו שוריים השבוע בעקבות עלייה חדה ב -3 במאי, הסוחרים צריכים להיזהר מתיקון בימים הקרובים. נסיגה זו תנער את הידיים החלשות ותבדיל בין מטבעות דיגיטליים שונים. בעוד שחלקם יאבדו רק חלק מהרווחים האחרונים שלהם, אחרים יצנחו לעבר שפלם שוב.

החזקים ביותר עשויים להוביל את שוק השוורים הבא במטבעות קריפטוגרפיים. לכן, על הסוחרים לקנות כוח לאחר סיום ההחזר. אם ההנחה שלנו נכונה, הנפילה הנוכחית אמורה להציע הזדמנות מצוינת לקנות לטווח הארוך. השקפתנו תבטל אם מטבעות קריפטוגרפיים יוותרו על כל הרווחים שהושגו בשבועות האחרונים.

סקר שערכה חברת הייעוץ הפיננסי DeVere Group מראה כי 68% מהאנשים בעלי השווי הגבוה ברחבי העולם ישקיעו במטבעות קריפטוגרפיים עד סוף שנת 2022. אחת הסיבות העיקריות להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא אופיים חסר הגבולות, מה שהופך את נכסים זמינים ברחבי העולם.

ATOM / USD

אטום (ATOM), נכס הקריפטו המקורי של בלוקצ’יין קוסמוס, התחיל מרשים מכיוון שהוא עשה לעצמו מקום בין 15 המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים על ידי שווי שוק בטווח זמן קצר מאוד. מחירו קיבל דחיפה כמו שהיה רשום על Binance, אפילו בלי לנסות. עם זאת, בעוד שהתגובה הראשונית הייתה שורית, האם המומנטום יכול להמשיך בקריפטו המטבע הגדול ביותר בעל הביצועים הטובים ביותר בשבוע האחרון או שהגיע הזמן להוריד כמה שבבים מהשולחן? בואו נסתכל.

אָטוֹם

ה ATOM / USD לזוג היסטוריית מסחר קצרה מאוד; לפיכך אנו משתמשים בתרשים מסגרת זמן יומי עליו. הצמד היה עד לתנודתיות עצומה ביום הרישום שלו. מהשיא של 8.90 דולר ב -22 באפריל, הוא צלל לשפל של 2.9277 דולר ב -24 באפריל. זו הייתה ירידה של 67.10%. עם זאת, מאז, ההתאוששות הייתה חדה. המחיר הגיע קרוב לשיעור פיבונאצ’י של 38.20% מהנפילה האחרונה. עצרת מעל התנגדות זו יכולה להעלות את המחיר ל -5.9139 דולר, שהיא רמת 50% retracement.

הרמה שבין $ 5.9139 ל- $ 6.6186 תפעל כהתנגדות נוקשה. כל פריצה בשיעור פיבונאצ’י של 61.80% יכולה להניע את המטבע הדיגיטלי ל -8.90 דולר. עם זאת, אם המחיר יורד מהרמות הנוכחיות, הוא יכול לרדת לתמיכה הבאה של 3.60 דולר.

DASH / USD

ההתאוששות במחירי השוק דחפה את חישוב הכרייה של דאש (DASH) לשיא כל הזמנים של 3.2385 פתח ב -19 באפריל, ושיפר את שיאו הקודם של 3.237 פתח שהוגדר בתחילת נובמבר 2018. מאז הוא שוב השתפר בשיא ל 3.8957 פטהאש ב -2 במאי.

על מנת לפתור את הבעיות העומדות בפני סוחרי Dash, דאש קמעונאית פרסמה דלפק עסקאות סוחר עבור אפליקציית נקודת המכירה שלה ו- API של שיעורי המרה כדי לספק שיעורי המרה מדויקים למטבעות פיאט..

לזנק

ה DASH / USD זוג שתוקן לרמת הפריצה של הטווח בשבוע שקדם לזה. אנו אוהבים שהמחיר נשמר מעל ה- EMA בן 20 השבועות מאז שפרץ ממנו. השוורים מנסים כעת לחדש את ההתאוששות. זה יתפוס תאוצה לאחר שהוא יפרוץ מהתנגדות תקורה בין $ 138.709 ל- SMA בן 50 שבועות. מעל אזור זה, הצמד יכול להתכנס ל -225 דולר.

מצד שני, אם המטבע הדיגיטלי יהפוך כיוון ויעבור מתחת ל 103.261 דולר, הוא ייכנס מחדש לטווח. זה יחליש אותו ויכול לגרום לנפילה לשפל השנתי.

מיוטה / דולר

יצרנית הרכב יגואר לנד רובר תגמול נהגים בכך שתעניק להם אסימונים של MIOTA לדיווח נתונים. לאחר מכן ניתן לממש אסימונים אלה עבור מוצרים שונים. מחלקת התחבורה של אוסטין בעיר אוסטין, טקסס, שיתפה פעולה עם קרן יוטה בכדי לעבוד לקראת מערכת אקולוגית תחבורתית הדדית יותר..

יוֹטָה

ה מיוטה / דולר הצמד נע בין 0.244553 $ ל 0.385033 $ מאז סוף דצמבר אשתקד. הדובים ניסו לפרק את התמיכה הזו בשבוע שקדם להם, אך נכשלו. הקונים דחקו במהירות את המחיר בטווח. עם זאת, הזוג עומד בפני התנגדות ב- EMA בן 20 השבועות. אם המחיר יכול להשתנות מעל התנגדות זו, הוא יאתגר את החלק העליון של הטווח ב $ 0.385033.

פריצה של הטווח עשויה להתחיל במגמת עלייה חדשה שיכולה להוביל את המחיר להתנגדות פסיכולוגית של 0.50 דולר. מצד שני, פירוט מתחת ל- 0.244553 $ יטביע אותה לשפל. ככל שהמטבע הדיגיטלי יישאר ארוך יותר בטווח, כך הפריצה שלו תהיה חזקה יותר.

BTC / USD

מחירי הביטקוין (BTC) עלו בצורה חדה בשבעת הימים האחרונים. אנליסט ה- Fundstrat, רוברט סלוימר, סבור שזו תחילתה של מגמת עלייה חדשה ועל המשקיעים לקנות יותר בכל נסיגה. הוא מצפה שהמחיר יקרב יותר מ -6,000 דולר במחצית השנייה של השנה.

מעניין לציין שהדומיננטיות של הביטקוין גדלה מכ- 50% ל 55.5% בעוד כחודש. זה מראה כי סוחרים מעדיפים כיום ביטקוין על פני אלטקוינים אחרים. יותר ויותר אנשים מודעים כעת לביטקוין וכ- 11% מהאוכלוסייה האמריקאית כבר השקיעו בו, כך עולה מסקר שערך ספנסר בוגארט מבית Blockchain Capital..

השקעות גווני אפור פתחו בקמפיין “זרוק זהב” בו הוא מציג את BTC כחלופה להשקעות זהב. עם כל הרעשים השוריים האלה, צריך לקנות עכשיו או לחכות?

BTC

ה BTC / USD הצמד הגיע להתנגדות תקורה נוקשה של 5,900 דולר. זוהי רמה קריטית מכיוון שהזוג תפס שוב ושוב תמיכה בקרבה מאז פברואר ועד תחילת נובמבר, לפני שפרץ מתחתיו. עכשיו בדרך למעלה, אנו מצפים שהיצע רב יגיע סביב רמות אלה.

אך המחיר עלה מעל שני הממוצעים הנעים, וזה סימן חיובי. אם השוורים יכולים להמשיך במומנטום ולעלות ב -5,900 דולר, המטבע הדיגיטלי יכול להתגייס ל -6,480.54 דולר. אנו לא מצפים שהאזור שבין 6,000 ל -6,480.54 דולר יעבור במהירות. יתכן שתיקון קל או איחוד סביב רמות אלה.

בצד החיסרון, התמיכה היא 4,914.11 דולר. אם רמה זו תישבר, זה ישכך את הרגש ויכול לגרור את המחיר לתמיכה הבאה ב -4,255 דולר. סוחרים שהחמיצו את הקנייה בהחלמה זו יכולים להמתין לקנייה של מטבלים במקום לרדוף אחרי העצרת.

BCH / USD

המזלג הקשיח הבא על מזומני ​​ביטקוין (BCH) אמור להיערך לחודש 15. במאי. חתימות שנור, שינוי קנה מידה ושינוי קוד פרטיות, יעלו לאוויר על גבי מטבע המטבע כדי לשפר את פרטיותם ואת יכולת ההרחבה של המטבע..

BCH

מאז הזינוק בתחילת אפריל, BCH / USD זוג התאגד בעיקר בין $ 255 ל- $ 335.62. הניסיון של הדובים לצלול מתחת לטווח זה בשבוע האחרון מצא קונים ב- EMA בן 20 השבועות. נכון לעכשיו, השוורים מנסים לדחוף את המחיר לראש הטווח.

אם הצמד יפרוץ מהטווח וההתנגדות הקטנה במחיר של $ 363.30, הוא יכול להתגייס ל- SMA בן 50 שבועות ומעליו ל -600 דולר. למטבע הדיגיטלי היסטוריה של עצרות אנכיות; לפיכך, זה עשוי להפתיע את הפוך.

ההשקפה השוורית שלנו תבטל אם המטבע הדיגיטלי יירד מתחת לתמיכת ה- EMA בן 20 השבועות. במקרה כזה סביר שנפילה ל -166.25 דולר.

נתוני שוק המסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף. תרשימים לניתוח הניתנים על ידי TradingView.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map