חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לצפייה השבוע: BTC, ETH, DOT, AAVE, SNX

כאשר המסחר במחירי הביטקוין פועל לרוחב, סוחרים עוקבים אחר רכישות חדשות ממשקיעים מוסדיים כדי לאמוד אם התיקון של BTC הסתיים..

הרכישה האחרונה של MicroStrategy ב- 314 ביטקוין במחיר ממוצע של $ 31,808 היא תנופה רגשית קלה אך ייתכן שלא תספיק בכדי לעצור את הירידה אם הקונים לא ייכנסו ויקיימו את רכישותיהם ברמות גבוהות יותר..

ניתוח אזורי זמן שנערך לאחרונה על ידי QCP Capital חילק את מפגשי המסחר באסיה ובארה”ב לסוג של 12 שעות ומצא כי מאז מרץ 2020 עלה מחיר הביטקוין בשעות ארה”ב עקב קנייה מתמשכת ממשקיעים מוסדיים. עם זאת, תנופת הקנייה הזו מארה”ב הראתה סימני תשישות לראשונה מאז שהביטקוין הושג לפני כשבועיים.

תצוגה יומית של נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

אמנם אסטרטגיה טובה היא לפקוח על תזרים המשקיעים המוסדיים, אך חשוב גם לעקוב אחר המתרחש בצד הקמעונאי. בחודשים האחרונים, נפח משקיעים קמעונאיים הרים וזהו תמיכהבשוקי המניות ברחבי העולם.

ביטקוין אולי מתקשה להחזיר לעצמו את שיא כל הזמנים, אך במהלך תקופה זו קומץ אלטקויונים התגייס לשיאים חדשים. זה מראה שסוחרים קמעונאיים מתמקדים כעת באלטקוינים.

בואו נבחן את תרשימי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר שעשויים להתפתח בימים הקרובים.

BTC / USD

הקפיצה של הביטקוין מהממוצע הנע הפשוט ל -50 יום (28,632 דולר) עומדת בפני התנגדות בסמוך לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (33,775 דולר). הכישלון לעלות מעל ה- EMA בן 20 הימים הוא סימן שלילי מכיוון שהוא מראה שינוי אפשרי ברגשות בין קנייה במטבלים למכירה בכל עצרת..

BTC / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA בן 20 הימים החל לרדת למטה ומדד הכוח היחסי (RSI) נסחר מתחת לרמת 50, מה שמרמז על כך שהדובים מנסים לעשות קאמבק. תבנית הפמוט הפנימית ביום 23 בינואר והיום מראה על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים.

אם אי הוודאות תיפתר לחיסרון, הדובים ינסו לבסס את עליונותם ולהטביע את צמד ה- BTC / USD מתחת ל- SMA ל -50 יום. אם הם יצליחו, זה עלול לגרום לתיקון עמוק יותר לרמת פיבונאצ’י של 50% ב -25,897.42 $ ואז לרמה של 61.8% ב- 22,106.73 $..

נהפוך הוא, אם השוורים דוחפים את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים, הצמד עשוי לעלות לקו המגמה למטה, שם הם צפויים שוב להתמודד עם התנגדות נוקשה. אם המחיר יורד מרמה זו ויעבור מתחת ל- EMA בן 20 הימים, זה יציע שהדובים מוכרים בעצרות, אך אם השוורים דוחפים את המחיר מעל קו מגמת הירידה, זה יציין שהתיקון עשוי להסתיים.

סגירה מעל קו מגמת הירידה תגדיל את האפשרות לבחון מחדש את השיא של כל הזמנים ב 41,959.63 $. הפסקה מעל התנגדות זו עלולה לגרום לעצרת ל 50,000 $.

תרשים BTC / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים המורידים וה- RSI באזור השלילי בתרשים של 4 שעות מראים שהדובים על העליונה. פעולת המחיר מציגה תצורה משולשת יורדת דובית שתסתיים בפירוט ותסגר מתחת ל 30,450 $. יעד התבנית של התקנה זו הוא $ 18,940.37.

בניגוד להנחה זו, אם השוורים יוכלו להניע את המחיר מעל הממוצעים הנעים, הצמד עשוי לעלות לקו מגמת הירידה. זו התנגדות קריטית שיש להיזהר ממנה כי הפסקה מעליה תבטל את ההתקנה הדובית. אם זה יקרה, זה יכול לתפוס את הדובים האגרסיביים בצד הלא נכון, וכתוצאה מכך ללחוץ קצר שיכול להעלות את המחיר לשיא חדש בכל הזמנים..

ETH / USD

את’ר (ETH) טיפס מעל להתנגדות תקורה של 1,300 דולר, והשוורים מנסים לחדש את העלייה. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI מעל 61 מצביעים על כך שהשורשים הם בשליטה.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר יימשך מעל 1,300 $, צמד ה- ETH / USD יכול לבחון מחדש את השיא של כל הזמנים ועמד על 1,438.318 $. פריצה וסגירה מעל התנגדות זו עשויה להתחיל את המסע אל יעד היעד בסך 1,675 דולר.

מצד שני, אם המחיר יורד מהתנגדות תקורה, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים (1,166 דולר). ריבאונד מהתמיכה הזו יגדיל את האפשרות לחדש את מגמת העלייה.

עם זאת, אם הירידה הבאה תיפתח מתחת לקו המגמה העלייה, זה יצביע על שינוי אפשרי במגמה. התמיכה הבאה בחיסרון היא ב- SMA ל -50 יום (882 $).

תרשים ETH / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

הדובים מנסים כעת להגן על ההתנגדות התקורה של 1,350 דולר. אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית, הוא יכול למצוא תמיכה בממוצע הנע. הקפצה מעל לרמה זו תציע שוורים קונים בכל טבילה קטנה, וזה ישפר את הסיכויים לפריצה של 1,350 דולר.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, הצמד עלול לרדת לקו המגמה העולה. הפסקה מתחת לתמיכה זו תסמן שינוי ברגשות ועלולה לגרום לתיקון עמוק יותר.

DOT / USD

Polkadot (DOT) כרגע טווח בין הגבוה ב 19.40 $ לרמת פיבונאצ’י של 38.2% ב 14.7259 $. איחוד קרוב לשיא כל הזמנים הוא סימן חיובי מכיוון שהוא מראה שסוחרים לא ממהרים להזמין רווחים.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הדובים מגנים כעת על ההתנגדות התקורה במחיר של 19.40 דולר. זה יכול להאריך את שהותם של זוג ה- DOT / USD בתוך הטווח למספר ימים נוספים

עם זאת, ה- EMA המשופע בן 20 הימים ($ 14.11) וה- RSI ליד השטח שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך שהשורשים הם בעלי היד העליונה. אם הרוכשים יוכלו להעלות את המחיר מעל 19.40 $, השלב הבא במעלה העלייה יכול להתחיל. היעד הראשון בהפוך הוא 24 דולר ואז 30 דולר.

השקפה חיובית זו תבטל אם הצמד יסרב ויעבור מתחת ל- EMA בן 20 הימים. מהלך כזה יכול לפתוח אפשרות לנפילה עמוקה יותר לרמת פיבונאצ’י 61.8% ב 11.8383 $.

תרשים DOT / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

הזוג ירד מהתנגדות תקורה, מה שמרמז על כך שהדובים אינם מוכנים לוותר ללא קרב. השטוח 20-EMA וה- RSI ליד נקודת האמצע בתרשים של 4 שעות מראים איזון בין היצע וביקוש..

אם הדובים שוקעים את הזוג מתחת ל -50 SMA, אפשרי ירידה ל -16 דולר ואז ל -14.7259 דולר. ככל הנראה השוורים יקנו את המטבל הזה וינסו לשמור על המחיר בטווח. המהלך המגמתי הבא יכול להתחיל לאחר שהמחיר יעבור מעל 19.40 $ או שוקע מתחת ל 14.7259 $.

AAVE / USD

AAVE נמצאת במגמת עלייה חזקה והגיעה לשיאים חדשים בימים האחרונים, מה שמראה שסוחרים ממשיכים לקנות בכל רמה גבוהה יותר. במגמת עלייה, השוורים קונים את המטבלים ל- EMA בן 20 הימים וזה נראה במהלך הסתיו האחרון ב- 21 בינואר..

תרשים AAVE / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

למגמת העלייה הנוכחית מטרת היעד היא 263.23 דולר ואז 294.229 דולר. הפתיל על הפמוט של היום מציע כי דובים מנסים לעצור את העצרת בסמוך להתנגדות הפסיכולוגית ב -250 דולר.

אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית, התמיכה הראשונה היא 200 דולר ואז ב- EMA בן 20 הימים 166 דולר. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI באזור קניית היתר מעידים על שוורים בפיקוד.

הסימן הראשון לחולשה יהיה התמוטטות ונסגר מתחת ל- EMA בן 20 הימים. צעד כזה יציע כי ההיצע חרג מהביקוש של רוכשי המטבלים וזה יכול להיות סימן לשינוי מגמה.

תרשים AAVE / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה שהמחיר נסחר בתוך ערוץ עולה. אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות, הוא עשוי לרדת לקו התמיכה של הערוץ העולה שם הקונים עשויים להיכנס.

הפסקה מתחת לערוץ עשויה להוריד את המחיר ל- 20-EMA. ריבאונד חזק בהשוואה לתמיכה זו יציע כי שוורים ימשיכו להצטבר על מטבלים. עם זאת, הפסקה מתחת לממוצעים הנעים תפתח את הדלתות לתיקון עמוק יותר.

SNX / USD

Synthetix (SNX) היה עד לתיקון חד ב- 21 בינואר, אך הוא התאושש במהירות וכרגע מנסה לחדש את מגמת העלייה. קנייה אגרסיבית בסמוך לרמת פיבונאצ’י של 50% ב- $ 10.744 ב- 22 בינואר מראה על ביקוש ברמות נמוכות יותר.

תרשים SNX / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

שני הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה וה- RSI קפץ מנקודת האמצע, מה שמעיד על הדרך שהכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה. אם השוורים יוכלו להניע את המחיר מעל $ 17.150, הרגל הבאה במגמת העלייה יכולה להתחיל.

היעד הבא בהפוך הוא 20 $ ואז 24.083 $. עם זאת, אם המחיר יירד מ- 17.150 $, הצמד SNX / USD עשוי לטבול ל- EMA בן 20 הימים (13.68 $), אשר עשוי לשמש כתמיכה חזקה..

תרשים SNX / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה שהדובים מנסים להגן על ההתנגדות הכוללת של 17 דולר. אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית, הצמד יכול לרדת לממוצעים הנעים ואז ל -14 דולר. איחוד בין $ 14 ל- $ 17 יהיה סימן חיובי ויגדיל את האפשרות להפסקה מעל $ 17.15.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר ייחתך מתחת ל -14 דולר, התיקון עשוי להעמיק ל -11.263 דולר. צעד כזה יציע כי המומנטום השורי נחלש. הפסקה מתחת ל -11.262 דולר עשויה להוריד את המחיר לרמה של פיבונאצ’י ב -61.8% ב -9.232 דולר ואז 7.880 דולר..

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map