חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לצפייה השבוע: BTC, LINK, UNI, XTZ, ATOM

מחיר הביטקוין (BTC) טרם כבש את הרמה של 40,000 $ וסוחרים שציפו לחידוש מהיר של מגמת העלייה עשויים להיתפס על ידי הנסיגה האחרונה. זה יכול היה להוביל לפירוק של עמדות עתידיות בשווי של כ -500 מיליון דולר בשווי של 24 שעות ביממה האחרונה.

עמדות ממונפות מעל לספק את התחמושת הדרושה במהלך העלייה במגמת העלייה, אך הן הופכות להתחייבות כאשר המגמה מגיעה לנקודת שיפוע.

כאשר השווקים נופלים, פוזיציות ארוכות ממונפות הופכות במהירות להפסד, וכתוצאה מכך מתווכות מרווחים. כאשר דרישות השוליים אינן מתקיימות, המתווכים זורקים את העמדות במחיר השוק, מה שמוביל לצניחה חדה.

לכן, נתונים המצביעים על צמצום במיקומי הביטקוין הממונפים בימים האחרונים הם סימן חיובי שכן הם מקטינים את הסיכון לחיסול נפל..

תצוגת יומי של נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

אמנם בדרך כלל נמנעת מנפילה חדה כאשר השווקים אינם מוגזמים יתר על המידה, אך יש צורך בקנייה מתמשכת כדי לשמור על הרמות הגבוהות יותר. אם זה לא קורה, המחיר ממשיך לתקן בהדרגה.

השקעות בגווני אפור הייתה אחת הרוכשות הגדולות בחודשים האחרונים, אך כעת יש להן מתחרה חדשה, Osprey Funds, שהחלה בסטטוס בשוק ללא מרשם ב -15 בינואר תחת סמל התוויות OBTC. המשרד מציע מבנה דמי ניהול תחרותיים בהשוואה לאפור.

זהו סימן חיובי לשווקי הצפנה מכיוון שאם שתי החברות הללו ימשכו משקיעים מוסדיים, הקנייה עשויה לחדש וביטקוין יכול להפוך את דרכו לשיאים חדשים..

בעוד הביטקוין נשאר תקוע בטווח, אלטקוינים נבחרים פועלים קשה. בואו נבחן את תרשימי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר שעשויים להעדיף את השוורים בימים הקרובים.

BTC / USD

כרגע הביטקוין מתאגד במגמת עלייה. פעולת המחיר בימים האחרונים יצרה משולש סימטרי, שבדרך כלל משמש כדפוס המשך. הזנב הארוך על הפמוט של היום מראה שהשורים קונים את המטבלים לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (34,241 $).

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים במדרון ומדד הכוח היחסי (RSI) בשטח החיובי מעידים על כך ששוורים הם בשליטה. אם הקונים יוכלו לדחוף את המחיר מעל המשולש, הרגל הבאה במגמת העלייה יכולה להתחיל.

התחנה הראשונה עשויה להיות השיא הנוכחי בכל הזמנים במחיר של 41,959.63 $, אך אם השוורים יוכלו להניע את המחיר שמעליו, צמד BTC / USD עשוי להתגייס לעבר יעד התבנית בסכום של 50,000 $..

בניגוד להנחה זו, אם הריבאונד לא מצליח למצוא קונים ברמות גבוהות יותר, הדובים עשויים לנסות להטביע את המחיר מתחת למשולש. אם הם יצליחו, הצמד עשוי לרדת לרמת פיבונאצ’י של 38.2% במחיר של 29,688.10 דולר.

רמה זו עשויה למשוך קונים, אך אם השוורים לא יצליחו לדחוף את המחיר מעל ה- EMA ל -20 הימים, התיקון עשוי להעמיק לממוצע הנע הפשוט ל -50 יום ($ 26,581).

תרשים BTC / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה כי השוורים רכשו את הנפילה לקו התמיכה של המשולש הסימטרי אך הם עשויים להתמודד עם התנגדות בממוצעים הנעים שמשופעים מטה..

אם המחיר יורד מהממוצעים הנעים, הדובים ינסו להטביע את המחיר מתחת למשולש. אם הם יצליחו, סביר להניח שתיקון עמוק יותר.

נהפוך הוא, אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל הממוצעים הנעים, הצמד עשוי לעלות לקו ההתנגדות של המשולש הסימטרי. פריצה של התנגדות זו עשויה להתחיל את מגמת העלייה.

עם זאת, אם המחיר יורד מקו ההתנגדות של המשולש, הצמד עשוי להיסחר בתוך המשולש למשך מספר ימים נוספים.

קישור / דולר

Chainlink (LINK) פרץ מעל ההתנגדות בסך 20.1111 דולר ב -15 בינואר והמשיך אחריה עם עלייה נוספת ב -16 בינואר, והגיע לשיא חדש בכל הזמנים במחיר של 22.96 דולר. אבל הפתיל הארוך בפמוט ב -16 בינואר מציע הזמנת רווחים ברמות גבוהות יותר.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

המחיר התאושש ממרמת הפריצה של 20.1111 $ היום, מה שמרמז על כך שהשורים הפכו את הרמה הזו לתמיכה. אם כעת השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 23 $, הצמד LINK / USD יכול להתכנס ל -27 $ ואז ל -30 $..

ה- EMA בן 20 הימים המשופעים ($ 16.25) וה- RSI ליד האזור שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך ששוורים הם בשליטה..

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יירד ויעבור מתחת ל -20.1111 $, התחנה הבאה עשויה להיות 17.7777 $. זו תמיכה חשובה מכיוון שפסקה מתחתיו תעיד על שינוי מגמה אפשרי.

LINK / USDT תרשים של 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה את הפריצה מעל 20.1111 $ דחפה את ה- RSI עמוק לטריטוריה שנקנתה יתר על המידה, מה שאולי משך הזמנת רווחים מסוחרים לטווח קצר.

עם זאת, הסימן החיובי הוא כי השוורים רכשו באגרסיביות את המטבל ל- 20-EMA. אם השוורים יכולים להחזיק את המחיר מעל 21.5709 $, הצמד עשוי לבחון מחדש 22.96 $. הפסקה מעל התנגדות זו עשויה לחדש את מגמת העלייה. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI באזור החיובי מרמזים על כך שלשור יש על העליונה.

השקפה שורית זו תבטל אם הדובים שוקעים ויקיימו את המחיר הנמוך מ- 20-EMA. מהלך כזה יכול להוריד את המחיר ל -17.7777 דולר, מה שמעיד על המומנטום שנחלש.

UNI / USD

Uniswap (UNI) נמצא כעת במגמת עלייה אך מתמודד עם מכירה מעל לסכום של 9 $ כפי שנראה מהפתילה הארוכה ב -16 בינואר והפמוט של היום. אם השוורים לא יוותרו על קרקע רבה, זה יציע שסוחרים לא ממהרים ליציאה אחרי העצרת האחרונה וקונים על מטבלים..

תרשים UNI / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA המשופע בן 20 הימים (6.15 $) וה- RSI בשטח הקנוי מדי מעידים על שוורים על העליונה. אם צמד ה- UNI / USD יישאר מעל לרמת פיבונאצ’י של 38.2% במחיר של 7.4725 דולר, השוורים ינסו לחדש את מגמת העלייה.

אם הם יכולים לדחוף את המחיר מעל 9.3776 $, העצרת עשויה להאריך ל 12.4597 $ ואז ל 15 $..

בניגוד להנחה זו, אם הדובים ישקעו במחיר הנמוך מ- 7.4725 $, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים. בדרך כלל, תיקון עמוק מעיד על כך שהמומנטום נחלש ועלול לגרום למספר ימים של פעולה מכוונת לטווח.

תרשים UNI / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה שהזוג מתגבש כרגע לאחר העלייה החדה האחרונה. השוורים קונים את המטבל לתמיכה של 8 דולר והדובים מוכרים מעל 9 דולר.

אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה בין $ 9 ל $ 9.3776, מגמת העלייה יכולה לחדש.

מצד שני, אם הדובים יטמיעו את המחיר מתחת ל- 20-EMA, הירידה עשויה להתפשט ל -50 SMA. מהלך כזה יכול לשמור על טווח הצמד של הזוג למשך כמה ימים.

XTZ / USD

טזוס (XTZ) היה תקוע בטווח של 2.85 עד 1.85 דולר בשבועות האחרונים. השוורים מנסים כרגע לדחוף את המחיר מעל לטווח ולהתחיל במגמת עלייה חדשה.

תרשים יומי של XTZ / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הפתיל הארוך בפמוט ב -16 בינואר מראה כי השוורים מתקשים להחזיק את המחיר מעל הטווח. כיום, הפתיל הארוך והזנב על הפמוט מעיד על חוסר החלטיות בין הפרים והדובים.

אם השוורים יכולים להחזיק את המחיר מעל 2.85 $, האפשרות להתחיל במגמת עלייה חדשה. ה- EMA בן 20 הימים המשופעים ($ 2.48) וה- RSI מעל 66, מצביעים על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה..

מטרת היעד הראשונה בהפוך הוא 3.90 $ ואז 4.4936 $. השקפה שורית זו תשלול אם צמד ה- XTZ / USD יירד ויישבר מתחת ל- EMA בן 20 הימים.

תרשים XTZ / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה כי השוורים דחקו את המחיר מעל 2.85 $ אך הם לא יכלו לבנות על הכוח, מה שהוביל לתיקון. עם זאת, השוורים רכשו באגרסיביות את המטבל ל- 20-EMA וכעת הם מנסים להעלות את המחיר מעל 3.1838 $. אם הם יצליחו, מגמת העלייה יכולה לחדש.

נהפוך הוא, אם המחיר יורד מהרמות הנוכחיות או מהתנגדות התקורה ויורד מתחת ל- 20-EMA, זה יכול לתקן ל- 50-SMA. הפסקה מתחת לתמיכה זו עשויה לסמן כי הפריצה האחרונה מעל 2.85 דולר הייתה מלכודת שוורים.

ATOM / USD

קוסמוס (ATOM) עלתה מעל ההתנגדות הנוקשה במחיר של 8.877 דולר ב -16 בינואר ועשתה שיא חדש בכל הזמנים ב 9.60 דולר. בכל פעם שהמחיר מגיע לשיא חדש בכל הזמנים, זה סימן לכך ששוורים הם בפיקוד.

תרשים יומי של ATOM / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הדובים עדיין לא ויתרו מכיוון שהם הורידו את המחיר לאחור מתחת ל 8.877 דולר ומנסים ללכוד את השוורים התוקפניים. המומנטום השורי עשוי להיחלש אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת לרמת פיבונאצ’י של 61.8% ב 7.093 $.

לעומת זאת, אם השוורים יכולים להגן על האזור שבין 38.2% retracement ב 8.05 $ לבין 50% retracement ב 7.572 $, זה יציע ביקוש חזק ברמות נמוכות יותר.

אם המחיר יגיע מאזור תמיכה זה, השוורים ינסו לחדש את מגמת העלייה. הפסקה מעל $ 9.60 יכולה לדחוף את הצמד ATOM / USD ל -12.10 $ ואז ל -13.974 $.

תרשים ATOM / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

שני הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה ו- RSI נמצא בשטח חיובי, דבר המצביע על כך שלפרים יש יתרון. הצמד הקפיץ את ה- 20-EMA והשורים ינסו כעת לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה של 8.877 דולר..

אם הם יצליחו, הצמד עשוי לעלות ל -9.60 דולר ופריצה מעליו תאות לחידוש מגמת העלייה. לעומת זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- 20-EMA, זה יציע שהמומנטום נחלש וייתכן ירידה ל -7.50 $ ואז ל- 50-SMA.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map