Chainlink מגיע לשיאים חדשים, אך האם LINK עומד למשוך עוד מהלך פרבולי של 150%?

ממש יכולת לשמוע את הלהיטים של ביטקוין (BTC) מריעים מהגגות כאשר הלוויתן הגדול בעולם נכנס השבוע לשוק באופן ציבורי..

אבל כשביטקוין צרח לעבר 50,000 דולר, הוטלס אלטקוין הסתכלו באימה כשהתיקים שלהם התחילו להתכווץ מבחינת BTC.

עם זאת, משאבת אילון יצרה אולי הזדמנות קנייה מסיבית עבור אלטקוינים רבים בתרשימים המשויכים של BTC. במיוחד מטבע אחד איכזב את הצד, כלומר LINK.

נדמה שרק אתמול הון זאוס קיבל קצרה של LINK בזמן שזרם מ -10 דולר ל -20 דולר, אך זה היה באוגוסט 2020, אז ביטקוין נסחר במחיר נמוך של 10,000 דולר..

בשבועות האחרונים, למרות ש LINK דחף לשיאים חדשים בכל הזמנים, ה- Twitterverse מכנה את LINK בצחוק כ- stabable coin, שכן הוא נע סביב 25 $ למה שנראה כמו לנצח.

זה אף הועבר לאחרונה על ידי DOGE בדירוג שווי השוק. לא נראה טוב עבור "LINK נחתים," שהוכה על ידי מם … בינתיים. 

הטרנד הוא חבר שלך

LINK / USD תרשים לשעה. מָקוֹר: TradingView

כשתתחיל בתרשים בן שעה של LINK, היית עיוור לא לראות את המגמה העליונה של LINK מאז תחילת 2021.

נכון לעכשיו, ההתנגדות באמצע הערוץ במפת LINK / USD יושבת סביב $ 29 עם יעד הפוך של סביב $ 34.

המהלך כלפי מעלה היה כה משמעותי בחודשים האחרונים, עד שניתן לראות את רמת התמיכה הבאה אם ​​המבנה השורי יישבר סביב $ 17.20. עם זאת, היית עושה לעצמך עוול עם היעדים הבינוניים האלה מכיוון שאתה מפספס את התמונה הגדולה יותר. כדי להבין זאת, עליך להסתכל רק בתרשים UNI / BTC.

Uniswap הושלם לאחר 100% retracement לעומת BTC

תרשים UNI / BTC ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

אחד מסיפורי ההצלחה האחרונים של 2021 הוא Uniswap, שהתגייס מתחת ל -3 $ ללמעלה מ -20 $ תוך מספר שבועות בלבד. קשה שלא להכניס מטבעות כאלו שקורעים את המסלול כך, ועם מספר רב של איתור מחירים, קשה לדעת איזה מטבע לקנות כשמסתכלים בתרשים הצמד USD..

אבל אנחנו יכולים לראות דפוס בתרשימי הזוגות של BTC בעזרת מעט עזרה מכלי פיבונאצ’י פיבונאצ’י כדי לראות באמת היכן נמצאת ההזדמנות – וכרגע Chainlink נראה עסיסי למדי.

UNI ישבה סביב ה- 0.236 במשך כשישה שבועות לפני שפרצה משלושה דולר משלה "מטבע יציב" ברמות, והיא מונחת כעת מעל 20 $, בינתיים LINK נמצאת רק ארבעה שבועות עד להפסקת הבור של 0.236.

LINK כרגע במכירת אש

LINK / BTC תרשים ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

עובר לתרשים LINK / BTC וכרגע הוא נמצא במרחק של 154% מהשיא הקודם במונחי ביטקוין, והוא נע סביב 0.236.

LINK אינו לבד בתרשים זה. מטבעות רבים אחרים מציגים את אותו מבנה מול הביטקוין, ובכל משאבה שיש לביטקוין הפער לפסגה הולך וגדל.

כאשר LINK נסחר כרגע ב -27.50 דולר, זה יביא את מחיר LINK לסכום של 70 דולר רק כדי להחזיר לעצמו את הרמה הקודמת של זיווג הביטקוין, אבל זה בהנחה שביטקוין נשאר סביב הרמה הנוכחית..

שלב איחוד הביטקוין

תרשים BTC / USD ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

אין מנוס מכך שביטקוין יעלה את שוק השוורים בשוק גבוה יותר. אולם עם מהלך כה מסיבי השבוע, אנו יכולים לצפות לתקופת איחוד. בשלב זה, אנו יכולים להתחיל רווחי BTC צפויים לזרום לאלטים, ובכך להנציח את מחזור הבום של האלטקוין.

נכון לעכשיו, 48,000 $ פועלים כמתנגדים בערוץ זה לביטקוין. זה האזור שיעבור לרגל הגדולה הבאה, וכל יום 100,000 ביטקוין נראה בלתי נמנע יותר ויותר.

עם זאת, מכיוון שהוא מונח סביב 46,000 $, אנו יכולים לראות כי נסיגה לתמיכה באמצע הערוץ היא 41,300 $, שתייצג ירידה של 11%. יתר על כן, אין לשלול ירידה של 28% ל -33,280 דולר מכיוון שהדבר עדיין ישמור על מבנה שורי.

למרות ההטיה הכללית שלי לביטקוין. אם אני שואל את עצמי מה סביר יותר בטווח הקצר, 100 אלף דולר ביטקוין או 70 דולר לינק? התשובה לשאלה זו היא תשובה קלה: נחתים לניצחון.

מנתוני Heatmap עולה כי $ 48K הוא החלק העליון המקומי

מפת חום של BTC דולר לשעה מקור: Tensortcharts

כאשר עוברים לנתוני מפת החום ב- Tensorcharts, ישנם קירות מכירה של 48,000 דולר, מה שמעצים עוד יותר כי זה עדיין לא הזמן שהביטקוין יזרח ליעד מחיר של שש ספרות, עם קירות קנייה גדולים אך לא ענקיים שיושבים בין 43,000-44,000 $, בהתאמה.

זה גורם לי להאמין כי לעת עתה, אנו יכולים לצפות לביצוע פעולות מחיר צדדיות מביטקוין בימים הקרובים, מה שמאפשר ל- LINK ולכל דבר אחר להתעדכן.

רמות מחיר עיקריות לצפייה ב- LINK

LINK / USD תרשים ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

רמת המפתח הבאה לפריצת LINK היא התנגדות הערוץ של 34 דולר, זה יתחיל לשים את רמות פיבונאצ’י המותאמות לביטקוין כתחומי ההתנגדות ההגיוניים ביותר אם הוא יתפרק מערוץ עולה שורי זה..

LINK / USD תרשים ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

רמות הסיבים בתרשים הזוגות של BTC המוצגות בתרשימי הזוגות החד-יומיים נותנות טעימה למה לצפות מ- LINK בשבועות הקרובים, ומראות כי רמת המפתח היא בסביבות $ 36 לטעון 0.382. ואז 43 $ לתבוע את 50% retracement, וסביבות 48 $ לנוח על 0.618, אשר אני מתאר לעצמי יעבור למצב האחוז 100% ב 70 $ לפני שנח בחזרה לרמה זו.

באשר לפוטנציאל החיסרון של LINK, נראה כי 25 דולר הם התחתית המקומית. לאבד את זה לא יהיה טוב לשוורים, מכיוון שמדובר בדרך ארוכה עד 17.20 דולר. עם זאת, מנקודת מבט טכנית, “רק למעלה” נראה כמו המחזה כאן לעת עתה.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של @officiallykeith ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map