Chainlink (LINK) הופך ל’טסלה ‘של מטבע הקריפטו – מה הלאה?

מכיוון שמחיר הביטקוין (BTC) ממשיך להיסחר בטווח הידוק, שוק האלטקוין דחף כל שבוע גבוה יותר והזינוק האחרון הגיע מ- Chainlink (קישור).

לאחר ששבר מעל לרמה של 5 דולר, מחירו של LINK זינק כמעט 100% תוך מספר ימים והסתיים בשיא כל הזמנים של 8.40 דולר. באמצעות הדחיפה המסיבית הזו, LINK עקפה את EOS ו- Crypto.com (CRO) כדי לתבוע מקום בין עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים הרשומים ב- CoinMarketCap..

כעת המשקיעים סקרנים לראות אם Tezos (XTZ) ימשיך לעקוב אחר LINK, ויש ציפיות כי אלטקוינים אחרים ילכו גם הם אחר המסלול העולה של LINK..

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מקור: Coin360

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

מה שעלה את מחיר LINK ל -8.50 דולר?

LINK הוכיח שהוא אחד המובילים החזקים ביותר בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים של השנים האחרונות. זה הוכח שוב כאשר המטבע הקריפטוגרפי שבר מעל לשיא הקודם של 5 $ וזינק עם 85% לעבר 8.50 $..

LINK / USDT תרשים של יום אחד. מקור: TradingView

LINK / USDT תרשים של יום אחד. מָקוֹר: TradingView

במאמר קודם נקבע יעד של $ 7.00– $ 7.25 באמצעות כלי ההרחבה פיבונאצ’י. עם זאת, LINK עקף יעד זה בקילומטר.

כפי שמופיע בתרשים, העצרת עשויה להסתיים באופן זמני מכיוון שהמוכרים נכנסים, אך הדבר יאושר רק אם הנר היומי ייסגר כפי שמוצג בתרשים לעיל. נכון לעכשיו, הנר מראה פתיל ענק על הפוך, מה שמעיד שיש יותר מכירה מאשר לחץ קנייה.

מלבד הנר, מהלך ענק כזה נובע ממהלך מתקן, ולכן טוב לבחון את הרמות כדי לצפות בתמיכה פוטנציאלית.

LINK / USDT תרשים של יום אחד. מקור: TradingView

LINK / USDT תרשים של יום אחד. מָקוֹר: TradingView

התרשים ליום אחד מציג רמות תמיכה ברורות. אחד מהם נמצא בין 6 ל -6.50 דולר. ניתן לאשר את ההתנגדות הקודמת ב 6.57 $ כתמיכה, שתתאים לבדיקה מחודשת של רמת ההתנגדות של 8.50 $.

עם זאת, איתות ברור יותר יהיה מהלך מתקנת לעבר רמת 5 $, מכיוון שהיה בעבר אזור התנגדות משמעותי לפני שהפריצה המסיבית התרחשה..

LINK / USDT תרשים של 4 שעות. מקור: TradingView

LINK / USDT תרשים של ארבע שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים של ארבע שעות מציג תמיכה / התנגדות בהירה של רמת 5.70 $, שגרמה להמשך ולמחיר להאיץ לקראת 8.50 $.

התרחיש הסביר ביותר הוא מבחן לשיא הקודם לתמיכה; במקרה זה, רמת $ 6.50– $ 6.60. פתיל פוטנציאלי לקראת רמת 6.20 $ הוא אזור שצריך לצפות בו.

אם אזור זה מתקיים, סביר להניח שתתקיים בדיקה מחודשת של השיאים בשווי 8.50 דולר. אם רמת 6.50 $ תאבד, סביר להניח כי יתרחש לחץ כלפי מטה בשווקים עם בדיקה חוזרת פוטנציאלית של רמת 5 $..

זוג LINK / BTC פורץ

LINK / BTC תרשים ליום אחד. מקור: TradingView

LINK / BTC תרשים של יום אחד. מָקוֹר: TradingView

הזוג LINK / BTC מציג גם פריצה מסיבית. אזור ההתנגדות ב 0.00055000 סאטים נבדק מספר פעמים לפני התרחשות הפריצה.

פעולת מחיר זו דומה למדי לאזור ההתנגדות של הביטקוין הנתקל ב -10,000 עד 10,500 דולר. כמו שנאמר, ככל שהתנגדות נבדקת לעתים קרובות יותר, היא נחלשת יותר.

במקרה של ביטקוין, אזור ההתנגדות שבין 10,000 ל -10,500 דולר היה אזור קשה להתגבר עליו כבר שנה, ובשביל LINK, מחסום הסאטים 0.00055000 היה אזור התנגדות במשך שבעה חודשים..

כאשר התרחשה פריצת הדרך של אזור ההתנגדות, התאוצה המאסיבית התרחשה, אך התרשים מראה סימני הארכת יתר במהופך. מסיבה זו, סביר להניח שתתרחש תנועה מתקנת.

במקרה זה, רמות העניין הפוטנציאליות צריכות להיות ההתנגדות הקודמת ב- 0.00055000 סאטים והשטח שבין 0.00065000–0.00066500 סאטים..

כאשר Chainlink זז, Teos בעקבות

תרשים XTZ / USDT ליום אחד. מקור: TradingView

תרשים XTZ / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

ברגע ש Chainlink זז, Teos נוטה לעקוב. עם זאת, בחודשים הקודמים טזוס פיגר בכבדות, אך סוף סוף המחיר עשה מהלך חזק בסוף השבוע.

XTZ / USDT הראה כוח בימים הקודמים ונמצא כעת בפני המכשול האחרון לפני שיא חדש בכל הזמנים.

הצמד אבטח תמיכה ברמה של 2.40 דולר לפני שהמשיך והאצה לקראת 3 דולר. השלב הבא שצריך לצפות בו הוא מבחן של רמת התמיכה בסך 2.70–2.77 דולר.

אם רמה זו מקיימת תמיכה, סביר להניח ש- XTZ / USDT יפרוץ את מחסום $ 3 ויבחן את השיא של כל הזמנים..

אזור ההתנגדות של 3 $ נבדק עכשיו שלוש פעמים, וייתכן שבדיקה נוספת של אזור ההתנגדות תראה שהמחיר סוף סוף יעבור דרכו.

אם XTZ / USDT יעלה מעל $ 3, ההנחה היא שנתחיל להאיץ ונקבל מהלך דומה ל- Chainlink. ומהלך דומה זה אומר שיא חדש בכל הזמנים.

XTZ / BTC נשבר מעל הממוצע הנע של 100 יום

תרשים XTZ / BTC ליום אחד. מקור: TradingView

תרשים XTZ / BTC ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

צמד ה- XTZ / BTC מציג גם כוח, מכיוון שהוא נשבר לאחרונה מעל ה- MA בן 100 הימים. זה המקרה גם עם הצמד XTZ / USDT. אם אזור ההתנגדות הקודם ב- 0.00002900–0.00002950 סאטים ימשיך להחזיק לתמיכה, יושג היפוך תמיכה / התנגדות.

לאחר אישור הפיכת התמיכה / ההתנגדות הזו, סביר להניח שההמשך כלפי מעלה יתרחש, והסוחרים יקבעו את יעדיהם סביב אזור כל הזמנים סביב 0.00003700–0.00003800 סאטים..

אם Tezos מצליח לפרוץ את הרמות הגבוהות של כל הזמנים, השמיים הם הגבול וסוחרים נבונים יכולים להסתכל על הרחבות פיבונאצ’י כדי לקבוע יעדים חדשים.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק אלה של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map