אסימון FTX (FTT) מתגייס ב -105% ככל שהריבית במסחר בנגזרים גדלה

FTX היא בורסת נגזרות קריפטוגרפית המגובה על ידי Alameda Research, חברת סחר כמותית וספקית נזילות קריפטו. 

הבורסה הושקה באפריל 2019 והציעה את המסחר המקומי הרגיל, החלפות הפוכות וחוזים עתידיים שניתן למצוא בפלטפורמות גדולות אחרות. בתחילת 2020 השיקה הבורסה את שוקי האופציות הבינאריות הבינאריות היומיות והשבועות שלה.

תרשים יומי של FTT / USDT. מקור: TradingView

FTT הוא האסימון המקורי של הבורסה והוא מונפק בבלוקצ’יין את’ריום. מקבלי ה- FTT מקבלים הנחה בדמי מסחר על בסיס מערכת שכבתית והטבות אחרות כוללות הצבעות בונוס בסקרים שלהם והגדלת תגמולי האוויר..

נפילת האוויר הראשונה התרחשה באוגוסט 2020, כאשר 500 מיליון אסימונים של סרום (SRM) חולקו למחזיקי FTT. כדי להבדיל את עצמם מהמתחרים, הבטחונות של המשתמשים חולקים בארנק אוניברסלי אחד.

המשמעות היא שסוחרים יכולים להפחית באופן דרסטי את דרישות השוליים שלהם. כמו כן נרשמו אסימונים ממונפים רבים המדמים מניות תעודת סל ממונפות, כולל ביטקוין 3x ארוך ו- Litecoin קצר 3x.

אסימונים ממונפים נגזרים מחוזי ההחלפה התמידית של הבורסה ופועלים כסימני ERC-20 הניתנים לסחירה הניתנים למשיכה ולסחר. מוצרים חדשניים אלה הפכו את FTX לבורסה פופולרית בקרב משקיעים, כפי שמשתקף מחוזי החוזים העתידיים העולים בה.

שווקים גלובליים מצטברים עניין פתוח. מקור: coinalyze.net

כפי שמוצג לעיל, הנתון צמח ב -340% במהלך ששת החודשים האחרונים, ועבר את רף 2 מיליארד הדולר בהשוואה להחלפות מבוססות יותר..

בנובמבר 2020 החליפה הבורסה למסחר במניות סמלי, אם כי לא זמין לאזרחי ארה”ב. השותף שלה CM-Equity משמור את האסימונים שניתנים לפדיון עבור מניות הבסיס. מעניין שזה מאפשר למשתמשים שלה לקנות פחות ממניה אחת, וזה שימושי במיוחד עבור מניות במחיר גבוה כמו אמזון ($ AMZN) וגוגל ($ GOOG).

בדצמבר, FTX המשיכה לחדש באמצעות השקת חוזים עתידיים לפני הנפקה עבור AirBNB ו- Coinbase. חוזים אלה מאפשרים לסוחרים לשער באיזה מחיר חברות אלה ירשמו בבורסה. הבורסה מציעה גם מסחר במוצרים נושאיים, כולל סל מניות רשומות הקשורות לקנאביס.

על ידי יצירת מספר שווקים עם מספיק נזילות שמספקת מבנה הקמת השוק שלה, הבורסה הצליחה לאסוף תשומת לב מבסיס לקוחות חדש. לאחרונה הושק אינדקס הימורים בוול סטריט, כולל GameStop ($ GME), Dogecoin (DOGE) ו- iShares Silver Trust ($ SLV).

מגובה בהיצע פופולרי אלה, מחיר FTX Token (FTT) הוכפל מאז תחילת 2021.

מחיר אסימון FTX אסימון (FTT) ב- Binance. מקור: TradingView

כדי לתמרץ עוד יותר להחזיק את האסימון, FTX רוכשת מחדש ושורפת 33% מכלל העמלות שנוצרו מהבורסה ו -10% מהתוספות נטו של קרן הביטוח. תהליך זה יימשך עד שמחצית מההיצע הראשוני של 350 מיליון יושמדו.

למרות שזה עשוי להיראות כמו לוח זמנים דפלציוני, ישנם 31.25 מיליון אסימונים שהוקצו לצוות, המהווים לפחות 17.8% מההיצע הממוקד של 175 מיליון. עם זאת, בהתחשב במחיר האסימון הנוכחי בסך 11.70 $, שווי השוק שלה לאחר סיום תהליך הכוויה עולה על 2 מיליארד דולר..

מספר זה מייצג 45% הנחה לשווי השוק החזוי של Binance Coin (BNB) בשנת 2031, על פי נתוני מסרי. זה גם עולה בקנה אחד עם ההפרש המצטבר של הבורסות בין 4.26 מיליארד דולר ל -2.0 מיליארד דולר .

מעניין של- Binance יש השקעה שטרם פורסמה ב- FTX, וזה עשוי ליצור פחות תמריצים לתחרות ישירה..

נכון לעכשיו נראה כי השוק מתמחר את שני האסימונים באותו הערכה. נראה כי Binance מרחיבה את המערכת האקולוגית שלה באמצעות הבורסה המבוזרת שלה של Binance Smart Chain, חממת הפרויקטים של בלוקצ’יין ופלטפורמת אסימון מוצלחת..

FTX, לעומת זאת, מתמקדת בהיותה המובילה בשוק החדשנות למוצרי נגזרות.

נכון לעכשיו כל הפרויקטים הללו מייצרים ערך למחזיקי אסימונים ועם לוח הזמנים של צריבה והפופולריות הגוברת בקרב בורסות נגזרים, יתכן ש- FTT ימשיך לראות עודף מחירים.

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map