סקירה כללית של חמשת הצמרת המובילה: Litecoin, Binance Coin, Ripple, Bitcoin, Tron

למרות שביטקוין (BTC) הצליח לשמור על שְׁלִיטָה בכל שוק הדובים אנו רואים כמה מטבעות קריפטוגרפיים גדולים עולים על ביצועיו. זה מראה שהשוק החל להעדיף כמה מטבעות ולהתעלם מהאחרים.

אנו מאמינים כי מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים עשויים להגיע למטה עוד לפני שביטקוין עושה זאת. בשל כך, יש צורך להיות בררניים לגבי מטבעות אם רוצים להפיק את היתרונות.

כאשר חברות השקעות מסורתיות גדולות יותר ובורסה מתכוננות לצלול, זה אינדיקציה לביקוש הבסיסי. לכן, אנו מצפים למעורבות מוגברת מצד השחקנים הגדולים שחיכו בצד.

שוק הדובים הוא תקופה קשה עבור המשקיעים מבחינת המחירים. אך זוהי גם תקופה בה היסודות משתפרים ובסופו של דבר מעלים את המחירים משלב הדוב.

אנו מאמינים כי מאז השנה שעברה, היסודות של סוג נכסי הקריפטו השתפרו, וזה רק עניין של זמן עד שהמחירים ישקפו את השיפור הזה. לכל שוק שור יש מנהיגים, ואנחנו רוצים לזהות את המטבעות הקריפטוגרפיים שיכולים להוביל את הצעד הבא כלפי מעלה.

LTC / USD

יוצר Litecoin (LTC) צ’רלי לי רוצה להפוך את המטבע הקריפטוגרפי ל”פטרי יותר “. הוא מתכנן להוסיף עסקאות חסויות באמצעות מזלג רך. העדכון צפוי להתקיים בהמשך השנה.

המחצית הבאה של תגמול בלוק Litecoin אמורה להתרחש בתחילת אוגוסט. אנליסט קריפטו וסוחר מון אוברלורד צייץ כי המטבע הדיגיטלי הגיע לסיומו כ- 200 יום לפני מחציתו בשנת 2015, והעצרת שבאה לאחר השיאה כשנתיים לאחר האירוע..

אם ההיסטוריה תחזור על עצמה, יתכן שהמטבע הווירטואלי הגיע לסיומו עד עכשיו ויכול לשמור על מגמת עלייה בשנתיים הקרובות. למרות תצפית נחמדה, אנו מאמינים שהמצב הנוכחי שונה באופן משמעותי מ- 2015, ולכן חזרה על אירועים שנראו בעבר אינה סבירה.

בן אסקרן, אמן לחימה פופולרי של אליפות הלחימה האולטימטיבית (UFC), צייץ סרטון לטובת מטבעות קריפטוגרפיים ו- Litecoin, שאמור לעזור להעניק לו קריפטוגרפיה נראות רבה יותר.

LTC / USD

לאחר פירוק התמיכה במחיר של 47.246 דולר באמצע נובמבר אשתקד, LTC / USD זוג מצא תמיכה ב $ 23.090. השוורים ניסו לדחוף את המחיר גבוה יותר, אך עמדו בפני מכירה קרוב ל 40 $.

אם אזור ההתנגדות התקורה בין $ 40- $ 47.246 מוגדל, אנו צופים את תחילתה של מגמת עלייה חדשה. ככל שהזוג יישאר זמן רב יותר בטווח, כך הפריצה בסופו של דבר תהיה חזקה יותר. היעדים לצפייה במהופך הם 65.561 דולר, ומעליו 69.279 דולר.

עם זאת, אם המטבע הדיגיטלי יורד מאחת מההתנגדויות התקורה ויצלל מתחת ל 23.090 דולר, מגמת הירידה תחדש. אנו מצפים שהפעולה הנוכחית הקשורה לטווח תימשך עוד כמה ימים לפני שתתחיל מהלך מכריע מעלה או מטה.

BNB / USD

חילופי הקריפטו Binance נכנסה לשותפות עם חברת עיבוד התשלומים Simplex כדי להציע ללקוחותיה את האפשרות לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי אשראי. החברה השלימה את מכירת אסימוני BitTorrent (BTT) תוך פחות מ -15 דקות, מה שמראה על ביקוש בסיסי חזק.

האם מטבע Binance יכול לפרוץ לעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי שוק? בוא נגלה.

BNB / USD

הקנייה המוצעת שלנו בסגירת זמן (UTC זמן) מעל הערוץ היורד לא הופעלה. מכיוון ש- EMA בן 20 השבועות נמצא ממש מעל הערוץ, אנו ממליצים לסוחרים להמתין לסגירה מעל ה- EMA למשך 20 שבועות לפני כניסה לתפקידים ארוכים..

פריצה וסגירה מעל הערוץ היורד מאשרים שינוי במגמה. לאחר הפריצה, BNB / USD זוג יכול להתחיל במגמת עלייה חדשה או להיכנס לאיחוד. במקרה של מגמת עלייה, זה יכול להתגייס ל -12 דולר, ומעליו ל -15 דולר. עם זאת, אם יתקיים איחוד, אנו מצפים שהיא תחזיק מעל 5.4666 דולר.

לעומת זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר בחזרה לערוץ, זה יצביע על חולשה וייתכן שבדיקה מחודשת של הנמוך יהיה 4.1723848 דולר. לפיכך, אנו מציעים הפסד עצירה בסך 5 $ לאחר תחילת עמדות ארוכות.

XRP / USD

Ripple (XRP) ראתה כמה תנועות פרועות השבוע בגלל חדשות ושמועות שונות. SWIFT, רשת תשלומים בנקאית עולמית גדולה, הודיעה על תכניות השקת שער הוכחה לתפיסה בשותפות עם חברת תוכנת הבלוקצ’יין R3.

זה התחיל את חרושת השמועות, עם כמה ספקולציות שזה עלול בסופו של דבר להוביל לקשר כלשהו בין אדווה ל- SWIFT. זה הביא לעלייה חדה במחיר ה- XRP, שלא נמשך זמן רב.

ענקית הפיננסים היפנית SBI Holdings הכירה גם בפוטנציאל של ריפל בהעברה בינלאומית. האם הגיע הזמן לקנות את המטבע הקריפטוגרפי? בואו ננתח את התרשים.

XRP / USD

ה XRP / USD צמד נסחר בערוץ היורד מאז סוף ספטמבר אשתקד. השוורים מנסים להגן על התמיכה במחיר של 0.27795 דולר. שני הממוצעים הנעים משופעים מטה, וה- RSI נמצא באזור השלילי, מה שמראה כי הדובים הם בעלי העליונה.

אם המחיר יירד ויעבור מתחת ל- 0.27795 $, הוא יכול לרדת לשפל השנתי של 0.24508 $. הפסקה מתחת לשפל השנתי תחדש את מגמת הירידה.

עם זאת, אם השוורים דוחפים את המחיר מעל 0.45097 $, אנו מצפים להיווצרות כפולת תחתית שתעמוד על תבנית של 0.62399 $. מעל לרמה זו סביר להניח שמעבר ל -0.7644 דולר.

BTC / USD

שוק הדובים הנוכחי בביטקוין (BTC) הפך הארוך ביותר בהיסטוריית המסחר הקצרה שלו, ועוקף את שלב הדובים 2013-2015. אירוע אחד שיכול לשנות את מהלך שוק הדובים הוא אישור קרן הנסחרת בביטקוין (ETF).

ימים ספורים לאחר משיכת יישום תעודת הסל של ביטקוין, בורסת האופציות של שיקגו (CBOE), יחד עם חברת ההשקעות VanEck וחברת השירותים הפיננסיים SolidX, הגישו את הבקשה מחדש לרשות ניירות ערך בארצות הברית (SEC)

BTC / USD

ה BTC / USD צמד נסחר בטווחים קטנים תוך שבועיים בשלושת השבועות האחרונים. זה מראה על איזון בין הקונים למוכרים. לאחר תקופה זו של תנודתיות נמוכה, אנו צופים שהפעילות תגדל בשבועות הקרובים.

שני הממוצעים הנעים משופעים מטה, וה- RSI נמצא בשטח השלילי, מה שמעיד על כך שהדובים הם בפיקוד. אם הדובים יתקבלו מחדש את עליונותם וצנחו את הזוג מתחת ל -3,236.09 $, מגמת הירידה תתחדש. היעדים שצפויים בצמצום הם 3,000 $, שהם תמיכה פסיכולוגית, ומתחתיו 2,600 $.

לעומת זאת, אם הטווח מתרחב לכיוון ההפוך ופורץ מקו המגמה למטה, סביר להניח שמעבר ל -4,255 דולר, ומעליו ל -4,914.11 דולר. לאחר חציית רמה זו, העצרת יכולה להאריך ל -5,900 דולר, אשר ישמש כהתנגדות גדולה.

TRX / USD

אחרי חודש חזק, טרון (TRX) לוקח מנוחה. מה צופה התרשים?

TRX / USD

ה TRX / USD זוג הפעיל את המלצת הקנייה שלנו כשהיא נסגרה (מסגרת זמן UTC) מעל לראש הטווח בשבוע שעבר. עם זאת, בניגוד לניתוח שלנו, השוורים לא יכלו להעלות את המחיר גבוה יותר.

הצמד ויתר במהירות על הרווחים וצנח חזרה לטווח. אם השוורים יחזירו את המחיר מעל הטווח ויגדלו את השיא של השבוע הקודם ב -0312128011 דולר, אנו יכולים לצפות שהראלי יגיע ל -0.04 דולר, ואם גם רמה זו תעבור, המהלך כלפי מעלה יכול להמשיך ל -05218328 דולר..

מצד שני, אם הדובים ישקעו את המטבע הדיגיטלי מתחת ל -0.22352523 דולר, צפויה ירידה לתמיכה בטווח של 0.0183 דולר. לכן, אנו מציעים לסוחרים לשמור על הפסד העצירה שלהם על 0.021 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map