התעלמות מהביטקוין, החדרה האגרף, השונית והפרוטוקול התמידי גבוהה יותר

מחיר הביטקוין (BTC) נפל היום ביותר מ -10% והגיע לשפל של קרוב ל -31,000 דולר, ובזמן כתיבת שורות זה נראה שיש למכירה עוד מעט. בדו”ח שבועי של ספק קרנות ההצפנה, CoinShares, נראה שמשקיעים מוסדיים מסוימים רושמים רווחים והאנליסטים ציינו גם את התחזקות הדולר האמריקאי (משוקלל סחר)..

אינדיקטור נוסף המצביע על אנשי מקצוע שמוכרים ביטקוין הוא הצניחה "פרמיום Coinbase." ככל שהשווקים ממשיכים נמוך יותר, מספר גדל והולך של משקיעים עשוי לזרוק את עמדותיהם בכוונה לקנות שוב ברמות נמוכות יותר.

תצוגת יומי של נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

מנהל ההשקעות הראשי של גוגנהיים פרטנרס, סקוט מינרד, הפך את הדובי לביטקוין בשנה. בראיון ל- CNBC אמר מינרד כי ייתכן שביטקוין הגיע למקומו ויכול היה “לראות החלפה מלאה לקראת רמת 20,000.”

אם הביטקוין יצנח, סביר להניח שגם אלטקוינים יהיו עדים ללחץ מכירה. למרות שזה עשוי להיות המקרה, במהלך מכירה, אסימונים המגובים ביסודות חזקים עשויים להיות טובים יותר.

בואו נסתכל על שלושה אסימונים שנשמרו יציבים במהלך תיקון השוק הנוכחי.

HBAR / USD

Hedera Hashgraph (HBAR), ספר החשבונות המופץ בדרגה ארגונית, נכנס לשותפויות שונות למינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין במקרי שימוש בעולם האמיתי בכמה מגזרים. אם פרויקטים ראשוניים אלה יצליחו, זה יפתח שפע של אפשרויות עתידיות ברחבי העולם. חלק משיתופי הפעולה האחרונים מודגשים להלן.

חברת חדרה וספקי שירותי התוכן היילנד הציגו לאחרונה הוכחת מושג לשר החוץ של טקסס כדי לאבטח ולאמת רשומות שהונפקו על ידי הממשלה באמצעות אפוסטילים אלקטרוניים, אשר יוכרו באופן אוניברסלי..

המאבק בהלבנת הון ומאבק במימון טרור הם דרישות רגולטוריות קריטיות לכל מוסד פיננסי וההתחייבויות הללו מנוטרות מקרוב על ידי הממשלות. מעבדות TRM השתלבו עם ספר החשבונות הציבורי של החדרה כדי לספק פתרונות איתנים וניהול סיכונים חזקים למפתחים שבונים על חדרה..

הצוות גם שותף עם Everyware כדי לפקח על ציוד האחסון הקרה המשמש לאחסון COVID-19 וחיסונים אחרים בבתי החולים סטרטפורד אפון אבון וורוויק..

בקווים דומים, AVC העולמית ופלטפורמת ה- Track-and-Trace של חברת הבת MVC בחרו לשתף פעולה עם חדרה לפיתוח רשתות אספקה ​​חכמות להפחתת הסיכון וההונאה ולאפשר למוצר הנכון להגיע למקום הנכון בזמן הנכון..

את כוחה של החדרה ניתן למצוא בארגונים המגוונים שלה ובארגונים שהם חלק מהמועצה המנהלת החדרה. ככל שמספר מקרי השימוש בפרוטוקול גדל, ייתכן שגם HBAR ימשיך לבצע ביצועים טובים.

HBAR עלה משפל אינטר-יומי של 0.04151 $ ב -12 בינואר לשיא תוך יום ב -0.12467 דולר כיום, ראלי של 200% בטווח קצר. העצרת החדה ב -20 בינואר פינתה את המכשול התקורה במחיר של 0.083 דולר.

תרשים יומי של HBAR / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, העצרת החדה של הימים האחרונים דחפה את מדד הכוח היחסי (RSI) לעומק השטח שנקנה יתר על המידה, מה שאולי משך הזמנת רווחים מהסוחרים. זה הביא ליצירת תבנית פמוטים של דוג’י כיום, מה שמרמז על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים לגבי המהלך הכיווני הבא..

צמד HBAR / USD יכול לבחון מחדש את רמת הפריצה האחרונה ב- $ 0.083. אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה. פריצה וסגירה מעל 0.12467 $ עשויה לחדש את מגמת העלייה, כאשר מטרת היעד הבאה היא 0.16616 $.

תצוגה שורית זו תבטל אם הדובים יטמיע את המחיר מתחת לתמיכה של 0.083 $. מהלך כזה יכול לגרור את הצמד לממוצע נע אקספוננציאלי בן 20 יום (0.06 דולר) שכן נפילה עמוקה נוטה לעכב את חידוש המגמה העליונה.

ריף / דולר

הפופולריות ההולכת וגדלה של מרחב DeFi לא מראה סימני האטה. כמה פלטפורמות חדשות שמבטיחות מוצרים חדשניים צצות כל יומיים וזה מקשה יותר ויותר לעקוב אחר כל ההתפתחויות החדשות.

האלגוריתמים המופעלים על ידי AI ו- Machine Learning של ריף (REEF) מנסים לטפל בבעיה זו על ידי צבירת נזילות ממקורות שונים על מנת להציע למשתמשים את האפשרות הרווחית ביותר..

כדי להשיג מטרה זו, ריף נכנס למספר שותפויות בשבועות האחרונים. הפלטפורמה הוסיפה תמיכה ל- Avalanche, מה שמאפשר ללקוחות ריף לגשת ישירות למוצרים הזמינים ב- Avalanche מבלי לעזוב את הפלטפורמה של ריף.

באופן דומה, שותפות עם פרוטוקול bZx מציעה ללקוחות מספר אפשרויות מסחר והלוואות. תוספת של מאגר חקלאות bZx למנוע הניתוח המופעל על ידי AI ו- Machine Learning, תרחיב עוד יותר את האפשרויות העומדות בפני לקוחות ריף..

שיתוף הפעולה של ריף עם OpenDeFi מאפשר למשתמשים להשקיע בגרסאות סינתטיות של נכסים בעולם האמיתי המוחזקים על ידי אפוטרופוס. סוחרים יכולים להשקיע בנכסים פיזיים כמו זהב, כסף או אפילו נדל”ן והם יכולים להניח אותם כדי לקבל הלוואות.

מימון שונית הועלה לאחרונה ב- Binance Launchpool, מה שמגדיל את נגישותו וביקורת קוד לאחרונה של הלבורן עשויה להגדיל את אמון המשקיעים בפרויקט..

ה- REEF התגייס מהנמוך של היום ב- 0.006516 דולר ב -13 בינואר לשיא של היום ביום של 0.023 דולר כיום, ראלי של 252% בתוך תקופה קצרה. בשל היסטוריית המסחר הקצרה, נעשה שימוש בתרשים של 4 שעות לניתוח.

תרשים REEF / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

צמד REEF / USD נסחר כרגע בערוץ עולה, כאשר הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה וה- RSI בשטח החיובי. זה מרמז על כך שהשורים על העליונה.

אם הצמד יירד מה 20-EMA, מגמת העלייה עלולה לחדש את עלייתו בתוך הערוץ. פריצה וסגירה מעל הערוץ יציעו להעלות את המומנטום. הרמה הקריטית לצפייה במהופך היא 0.031 $ ואז 0.042 $.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים יטמיעו את המחיר מתחת לקו התמיכה של הערוץ, הצמד עלול לרדת לממוצע הנע 50 פשוט. הפסקה מתחת לתמיכה זו עשויה לסמן כי הדובים השתלטו.

PERP / USD

פרוטוקול תמידי (PERP) הוא מצטרף חדש יחסית למרחב ה- DeFi, והוא מופיע ברשימה של Ethereum ב- 14. בדצמבר. ריצת השור הקריפטו האחרונה הייתה יכולה להאיץ את אימוץה מכיוון שסוחרים השתמשו בחוזים נצחיים כדי להרוויח מהשוק המהיר.

למרות שהפלטפורמה תומכת בשלושה צמדי מסחר בלבד, Perpetual אמר כי נפח 7 הימים שלהם מציב אותם בעשירייה הראשונה במדדי DEX המודגשים על ידי Dune analytics..

לאחר ההצלחה הראשונית שלה, מתמדת Perpetual להוסיף צמד מסחר רביעי ואז לעקוב אחריו עם תוספות נוספות בבוא העת. מאגר ההימור עשוי לצאת לדרך בחודש פברואר, מה שיאפשר למחזיקי אסימון PERP להתערב ולהרוויח תגמולים בעמלות שנוצרו על ידי מסחר בפלטפורמה. הצוות פועל כעת לשילוב אפשרויות מכירת הזמנות מגבלות לפלטפורמה והתכונה צפויה להעלות לאוויר לפני סוף הרבעון הראשון..

ה- PERP התגבר מ- 1.844 $ ב -12 בינואר לשיא תוך יום ב 6.055 $ ב -17 בינואר, עצרת של 228% תוך שבוע. לאחר תיקון בן שלושה ימים, השוורים מנסים כעת לחדש את מגמת העלייה.

תרשים PERP / USD יומי. מָקוֹר: חזון Beta.Dex

התיקון הרדוד של שלושת הימים האחרונים מרמז כי השוורים אינם סוגרים את עמדותיהם בחיפזון. אם הרוכשים יוכלו לדחוף את המחיר מעל 6.055 $, השלב הבא במעלה העלייה יכול להתחיל. מטרת היעד הבאה במהפך היא 9.41 דולר.

נהפוך הוא, אם המחיר יורד מ- 6.055 $, צמד ה- PERP / USD עשוי להתקן ל -4.275 $ ולהישאר טווח טווח בין שתי הרמות הללו למספר ימים..

הפסקה מתחת ל -4.275 דולר עשויה להגביר את המכירה עם התמיכה הבאה ברמה של 50% פיבונאצ’י. פירוט וסגירה מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 3.19) יסמן שינוי במגמה אפשרי.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map