מחיר הביטקוין מגיע לשיא חדש בכל הזמנים עם התבגרות שוק הקריפטו

מחיר הביטקוין הגיע רשמית לשיא חדש בכל הזמנים מעל 19,892 דולר ב -1 בדצמבר לאחר כמעט שלוש שנים, על פי נתוני Coinbase ו- Tradingview.

תרשים שבועי של BTC / USD (Coinbase). מקור: Tradingview.com

למרות התרסקות חג ההודיה בשבוע שעבר, מחיר הביטקוין (BTC) הצליח להתאושש לאורך כל סוף השבוע. לאחר מכן BTC עברה בקלות את רף 19,000 $ ביום שני כדי להגיע לשיא של כל הזמנים, אם כי בכמה חילופי דברים..

ישנן שלוש מגמות עיקריות שהניעו את עליית BTC מ- 3,600 דולר בחודש מרץ למעל 19,892 דולר. אלה כוללים את העלייה בביקוש המוסדי, לחץ מכירה נמוך יותר ועמידותה של BTC לאורך שנת 2020.

מהנתונים עולה כי הביקוש המוסדי הניע את העצרת

מרבית נקודות הנתונים ברשת מוצגות כי הביקוש לביטקוין ממוסדות גדל במהירות.

בנובמבר רשמה גווני אפור תזרים נקי גבוה בכל הזמנים, ושוק החוזים העתידיים של CME הביטקוין ראה את הריבית הפתוחה שלו מטפסת בסמוך למיליארד דולר.

בפרט, אפור, אמר כי יותר מוסדות השקיעו במטבעות קריפטוגרפיים ברבעון השלישי של 2020 מאי פעם.

הנתונים שרואים גווני אפור חשובים כדי לאמוד את העניין המוסדי בביטקוין מכיוון שאמון הביטקוין אפור הוא בדרך כלל נקודת הכניסה הראשונה עבור מרבית המוסדות לזכות בחשיפה ל- BTC..

בארצות הברית אין קרן הון (ETF) לביטקוין ולמטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים. לפיכך, Trust Grayscale Bitcoin הוא כלי ההשקעה הקרוב ביותר לתעודת סל בשוק האמריקאי. דוח גווני האפור קורא:

“יותר מוסדות השקיעו ברבעון השלישי מבעבר והגדילו את ההקצאה הממוצעת מ -2.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי ל -2.9 מיליון דולר ברבעון השלישי. מוסדות הנוחים עם מספר מוצרים בתוך חבילת המוצרים של גווני אפור, מחזיקים בממוצע כמעט כפול מההתחייבויות של משקיעים במוצר יחיד במהלך 3Q20. “

כפי שדיווח Cointelegraph באוגוסט, MicroStrategy רכשה BTC בשווי 450 מיליון דולר, ואימצה את הביטקוין כנכס האוצר העיקרי שלה. זה היה ככל הנראה הניצוץ שהניע את גל הביקוש המוסדי הנוכחי לחנות הערך הדיגיטלית.

זה לווה לאורך כל הקיץ בהקצאות בולטות לביטקוין מצד סקוור, פול טיודור ג’ונס, ומאוחר יותר, סטנלי דרוקנמילר, שרק עודד את תחושת השוק החיובית..

אני קורא לתרשים הזה "ההסתערות המסורתית".

דיברנו על "העדר" למשך 3+ שנים. העדר דורש כיסוי לסיכוני קריירה. זה זה.

הם בהגדרתם אינם מאמצים מוקדמים, אך כיסם עמוק & ההון שלהם דביק. # ביטקוין רק מתחיל. pic.twitter.com/jC7uVBXxxW

– טראוויס קלינג (@ Travis_Kling) 30 בנובמבר 2020

בנובמבר, Druckenmiller הסביר כי הביטקוין עשוי להישאר, מכיוון שהוא עלה משמעותית על הזהב בשנת 2020 ואמר:

"זה קיים כבר 13 שנים ובכל יום שעובר הוא קולט יותר מהתייצבותו כמותג."

זרם לוויתן נמוך

שישה חודשים לאחר המחצית, נובמבר ראה גם לחץ מכירה נמוך מצד לווייתנים, על פי נתוני הרשת. במילים אחרות, כמות הביטקוין שנשלחת לבורסות ממשקיעים בעלי ערך נקי ירדה באופן עקבי לאורך כל החודש.

יחס לוויתן בבורסת הביטקוין. מקור: CryptoQuant

מנכ”ל CryptoQuant, קי יאנג ג’ו, הצביע על יחס לוויתן החליפין כמדד לסנטימנט השוק לטווח הארוך. הוא אמר:

“יועצי $ BTC יקרים, אתם יכולים לקרוא לי ילד ירח, אך למרבה הצער, לא תהיה השלכה המונית כמו מרץ השנה. יחס לווייתנים להחלפה (MA ל 90 יום) עדיין נמוך מאוד. שווי ארוך טווח הוא בלתי נמנע. “

לחץ המכירה הנמוך על BTC עזר לקיים את עצרתו לאורך כל החודש, ובסופו של דבר איפשר לקריפטוגרפיה הדומיננטית להגיע לשיא.

חוסנו של ביטקוין היה גורם גדול

ב- 13 ביוני, JPMorgan Chase אמר בהערה כי ההתאוששות של ביטקוין מההתרסקות במרץ הראתה שיש לו כוח להישאר. ההכרה בחוסנו של ביטקוין על ידי בנק ההשקעות הגדול ביותר בארה”ב שימשה ככל הנראה כמגביר אמון גדול, במיוחד עבור משקיעים מוסדיים..

בסופו של דבר, הביצועים המרשימים בעשור האחרון והמומנטום החזק של ביטקוין מאז צניחתם מתחת ל -3,600 דולר בבורסות הגדולות במרץ הדגימו את חוסנה של BTC ואת הפוטנציאל לטווח הארוך כחנות ערך דיגיטלית..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map