מחיר XRP איבד 66% כנגד BTC בשנת 2019 – האם הכאב יגמר בשנת 2020?

מחיר ביטקוין (BTC) חלה עלייה משמעותית בשנת 2019 (ביותר מ 100%), בעוד ש altkoin למעשה ירד משמעותית מתחילת השנה.

יתר על כן, מרבית זוגות האלטקוין / BTC חלו בשפל חדש, ורבים מהמטבעות עדיין במגמת ירידה ומחפשים תמיכה פוטנציאלית..

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו

ביצועי היומיום של שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

אחד המטבעות הללו הוא XRP (XRP), שרשמה ירידה של 50% במהלך השנה ועברה מ- 0.39 דולר ל -0.195 דולר. האם 2020 תהיה שנה דומה עבור XRP ו- altcoins, או שנוכל לראות מעבר במומנטום? ניתוח חדש מתחייב.

XRP פוגע בשפל חדש בערך דולר

זו הייתה שנה גרועה עבור המשקיע ב- XRP, כשהמחיר פגע בשפל חדש שוב ושוב.

תרשים XRP דולר ליום אחד

תרשים XRP דולר ליום אחד. מקור: TradingView

מחיר החזיק בתמיכה של 0.30 דולר לאורך כל תחילת השנה. עם זאת, XRP לא הצליח לספק שיא גבוה והמשיך לעשות שיאים נמוכים יותר. השיאים הנמוכים הללו אישרו את מגמת הירידה ובסופו של דבר את פירוט רמת התמיכה של 0.30 $.

בהמשך השנה נבדקה רמת ההתנגדות של 0.30 דולר ואושרה, כפי שניתן לראות עם הדחייה מוקדם יותר בנובמבר. דחייה זו החלה במגמת ירידה חדשה, שהסתיימה באופן זמני עם השפל האחרון – 0.176 דולר. הפעם האחרונה שנראתה רמת מחירים זו הייתה בנובמבר 2017, לפני שהתקיימה עצרת ענק עבור XRP.

זוג BTC נשען על התמיכה המכריעה

תרשים XRP BTC לארבעה ימים

תרשים XRP BTC לארבעה ימים. מקור: TradingView

גם צמד ה- XRP / BTC ממשיך במגמת ירידה. ניתן לראות זאת בתרשים לעיל, המראה כי XRP התחיל את השנה סביב 0.000096 וכרגע הוא קרוב ל 0.000026. במילים אחרות, XRP איבד בערך שני שליש מערכו לעומת ביטקוין בשנת 2019.

עם זאת, כמה אותות מרגשים ניתנים מהתרשים. ראשית, עדיין קיימת הפרדה שורית משמעותית. הבדלים דומים נמצאו במהלך השפל בנובמבר 2015 ובתחילת ינואר 2017. סטייה זו סימנה היפוך מגמה לפני ש- XRP ביצע מהלך של 5,500%.

מכריע עבור זוג ה- XRP / BTC, לעומת זאת, מחזיק את האזור הירוק כתמיכה. מבחן חוזר של שפל הספטמבר 2019 אינו סימן רע. עם זאת, צריך לבנות שפל גבוה יותר כדי לקיים את תקפות הסטייה השורית.

בדומה לאלטקוינים אחרים, XRP נתקל במגמת ירידה משמעותית. הקו האלכסוני האדום הזה היה מגמה המושרשת כבר יותר משנה. שבירת קו זה כלפי מעלה עלולה להוות מהלך גדול כלפי מעלה.

מה יביא 2020 באופן כללי?

שנת 2019 לא הייתה השנה הטובה ביותר עבור המשקיע הממוצע באלטקוינים. רבים מהם ראו שנה אדומה עם הפסדים דו ספרתיים, למרות שחלק מהאלטקוינים הנבחרים רואים צמיחה אדירה.

Chainlink (קישור) זינק ב -1,500%, מטבע בינאנס (BNB) צבר 650% ואפילו רשת Matic (MATIC) נרשמה עלייה של 1,360%. עם זאת, המכסים הגדולים לא ראו את המספרים האלה, ולכן נשאלת השאלה: מה יביא 2020?

תרשים הדומיננטיות של Altcoin

תרשים הדומיננטיות של Altcoin. מָקוֹר; CoinTrader.Pro

על ידי ניתוח תרשימים היסטוריים, הרבעון הראשון של השנה נוטה להיות התקופה הטובה ביותר לסחר באלטקוין. הדומיננטיות של האלטקוין פרצה לעלייה בינואר 2016, מה שגרם לאת’ריום (ETH) לגייס 1,900%.

באופן דומה, ינואר 2017 הוביל לפריצה משמעותית גם כן, זהה לתנועות בינואר 2018, מה שגרם לאת’ריום להגיע לשיא של 1,440 דולר..

האם מחזור השוק ניתן להשוואה לינואר 2016?

התבוננות מקרוב במחזורי השוק היא דבר שכל אנליסט מנסה לעשות. במיוחד, אנשים אוהבים להשוות את החלק העליון של הביטקוין עם השיא של הביטקוין בדצמבר 2017.

עם זאת, השוק ראה מהלך פרבולי דומה בדצמבר 15 ‘, אך עם הבדל גדול. בשוק הייתה אופוריה היסטרית במהלך השור בדצמבר 2017, בעוד שאיש לא התעניין בביטקוין במהלך מהלך פרבולי דומה בשנת 2015..

דרך זה, טבעי יותר להשוות את השוק הנוכחי לתחילת המחזור האחרון, מכיוון שיש כרגע הרבה אופוריה כמו בהלוויה.

XRP נראה דומה לדצמבר 2015

תרשים XRP דולר ליומיים

תרשים XRP דולר ליומיים. מקור: TradingView

אם ננתח שוב את ה- XRP מול הדולר, השוק מראה דמיון עם התקופה בדצמבר 2015. בדומה לאז, המחיר נפל מהתמיכה בטווח והגיע לרמת התמיכה הבאה (קו אופקי כחול בשני המקרים).

בנוסף, המחיר מציג מגמת ירידה משמעותית. שבירת מגמת ירידה זו עלולה להוביל למהלך משמעותי לעלייה, העלול לדחוף את ה- XRP ל -0.48 דולר, ולהשאיר דובים לא מאמינים..

את’ריום עומד בפני מגמת ירידה דומה

תרשים ETH BTC בן יומיים

תרשים ETH BTC בן יומיים. מקור: TradingView

לא רק ש- XRP מתמודד עם מגמת ירידה משמעותית, אלא שלאתר הייתה גם שנה די חלשה בסך הכל.

מחיר ETH הוא דוגמה מצוינת לרבעון ראשון מעולה של השנה. למעשה, מאז השקתו של את’ריום, ETH תמיד סיפקה Q1 שורי. במהלך 2016 ו -2017, מגמות ההאטה המסיביות נשברו לעלייה, בעוד ש 2018 ראתה את שיאה בדולר ארה”ב.

היה אפילו עלייה של 60% במהלך שוק הדובים בתחילת 2019. אבל אית’ר בכל זאת נמצא במגמת ירידה של שנתיים.

לסיום, אתרים ושאר הכמויות הגדולות צריכים להתחיל לבצע מהלכים בקרוב, בהתחשב בכך שהם מתמודדים עם מגמות ירידה אלה. והכלל הכללי הוא; כשכובעים גדולים יתחילו לנוע, השאר יבואו בעקבותיו. לכן, אם ETH יתחיל לעלות למעלה (זה אולי או לא בגלל Ethereum 2.0), סביר להניח שרוב אסימוני ה- ERC-20 ילכו בעקבותיו ואולי יניעו את מה שמכונה “עונת העונה” שמעולם לא ממש קרה בשנת 2019.

שנה טובה!

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק אלה של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map