מחיר XRP: האם ירידת הרשת של Flare תביא לעצרת ל -1.00 דולר?

מכיוון שביטקוין (BTC) נמצא באור הזרקורים בחודשים האחרונים, altcoin XRP (XRP) מצליח בצורה סבירה בפני עצמו. העצרת של ביטקוין נקשרה למוסדות ולקפיצה בוול סטריט על סוג הנכסים החדש הזה וחנות הדיגיטל. בינתיים, XRP פרץ ממגמת ירידה רב-שנתית כדי להחזיר גם את המומנטום.

עם זאת, מחיר ה- XRP עדיין לא הצליח לפרוץ את מחסום הדולר 1 $ למרות ירידת הרשת של רשת Flare שנמצאת ממש מעבר לפינה המתוכננת ל -12 בדצמבר.

האם המהלך האחרון הזה הוא דוגמה קלאסית ל "לקנות את השמועה, למכור את החדשות" או שצריך לצפות ליותר הפוך? בואו נסתכל על התרשימים. 

XRP הופך את השיא הגבוה ביותר מאז ינואר 2018

תרשים XRP / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

XRP / USD הציג מספר מספרים מרשימים בשבועות האחרונים כאשר האסימון התגבר מ- 0.22 $ לשיא של 0.80 $. זוהי פעולת מחיר XRP קלאסית מכיוון שההפגנות אנכיות ותנודתיות במקום אורגניות והדרגתיות. המהלך האחרון אינו יוצא מן הכלל כשהמחיר זינק תוך מספר ימים.

עם זאת, המהלך האחרון פרץ במגמת ירידה רב-שנתית, כפי שמראה התרשים. מגמת הירידה הזו נשברה, והקימה שיא גבוה חדש. למעשה, זהו השיא הראשון הגבוה מאז החל שוק הדובים בינואר 2018.

בנוסף, התקיימה עצרת קטנה יותר באוגוסט, שהעלתה את מחיר ה- XRP מ- 0.16 $ ל 0.33 $. לאחר מהלך זה, מחיר ה- XRP תוקן לאזור ההתנגדות הקודם שלו ב- 0.22 דולר. תיקון זה סימן היפוך תמיכה / התנגדות שורי, שלאחריו התרחש המהלך המסיבי לעבר 0.80 $, והגיע עד 0.90 $ ב- Coinbase בחודש האחרון.

נראה שתיקון ממשמש בקרוב לאחר מעבר כזה

תרשים XRP / USD ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

פעולת המחיר של XRP נותנת לרוב אות לפני תנועות מחירים אנכיות כאלה, שלאחריהן מתחיל תיקון מורחב יותר. התרשים שלמעלה מראה ארבע תנועות קודמות של XRP, הדומות לזו האחרונה.

מהלכים אנכיים גדולים כאלה מתרחשים בדרך כלל לאחר תיקון ממושך שיכול להימשך בין שבועות לחודשים שקובע את המהלך למהלך הדחף הבא.

זו לא תוצאה רעה מכיוון שמהלכי דחף זקוקים לעיתים קרובות לתיקונים כאלה לפני הפוך יותר. לעתים קרובות, מהלכים אימפולסיביים אלה מתייחסים לעבר אזור ההתנגדות הקודם כדי להגדיר תמיכה / הפיכת התנגדות.

רמות לפקוח עליהם עם XRP

תרשים XRP / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

מסגרת הזמן היומית מציינת כמה רמות יפות לצפייה בסוחרי XRP או במשקיעים. רמות אלה מבוססות על פעולות מחירים היסטוריות שכן שני האזורים המכריעים הם אזורי התנגדות קודמים.

הראשון הוא סביב 0.45 $, שנבדק כבר בשבועות האחרונים. ברגע שהביטקוין תוקן ל- 16,200 $, ה- XRP / USD צנח באופן חמור לעבר 0.45 $, מה שהביא להטיית תמיכה / התנגדות.

זה מאשר את המתאם המסיבי בין מטבעות קריפטוגרפיים כרגע. Altcoins יכולים להשיב את המומנטום השורי כל עוד הביטקוין נשאר יציב. עם זאת, ברגע שהביטקוין מתחיל לתקן, האלטקוינים יסבלו ולעתים קרובות יראו הפסדים כבדים יותר מביטקוין.

לפיכך, אם הביטקוין יתחיל לבצע תיקון חמור יותר בתקופה הקרובה, התחום המכריע השני שצפוי למשקיעים הוא אזור 0.32 $. רמה זו שימשה כאזור ההתנגדות במשך יותר משנה, דרכה תמיכה / התנגדות תהיה כאן שורית ביותר.

שני האזורים הללו הם במקרה שורי מאוד עבור XRP, אם כי כואב מאוד עבור משקיעים שקנו מעל $ 0.70. לפיכך, אם מחיר ה- XRP יתאחד מעל 0.45 $ או 0.32 $, הוא יקבע עוד שפל גבוה יותר עבור השווקים..

תרשים XRP / USDT לשלושה ימים. מָקוֹר: TradingView

תרשים זה נותן סקירה פשוטה של ​​מבנה השוק, ומראה כי המשאבה האחרונה הגיעה לשיא הראשון לאחר שוק דובי רב שנתי מאז תחילת 2018.

אחרי שיא גבוה יותר, צריך לקבוע שפל גבוה יותר כדי להמשיך במגמת העלייה. אם אחד משני האזורים יהפוך לאזור תמיכה חדש, מחיר ה- XRP יהיה מוכן לקבוע שיא גבוה חדש במהלך הדחף הבא. שיא גבוה זה יפתח את הדלת למחיר XRP להגיע ל -1.00 דולר ואולי אפילו ל -1.50 דולר בחודשים הקרובים..

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק אלה של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map