Yearn.finance עיניים חדשות בכל הזמנים – האם מחיר YFI יכול להגיע ליעד הבא של 66,000 $?

מכיוון שמחירו של ביטקוין (BTC) התמזג בשבועות האחרונים, נכסי קריפטו רבים אחרים החלו לגלות כוח. זה היה צפוי במידה רבה שכן בדרך כלל האלטקוינים מסתדרים טוב יותר ברגע שה BTC מתקרר. 

תנודתיות נמוכה יותר בביטקוין פירושה תנודתיות גבוהה יותר עבור אלטקוינים כאשר הכסף זורם מביטקוין לאלטקוינים. Ether (ETH), למשל, מחפש כעת לשבור את שיאו בכל הזמנים כמעט חודש לאחר שביטקוין חצה את ציון הדרך שלו.. 

עם זאת, אחד הרווחים הגדולים ביותר בימים האחרונים הוא Yearn.finance (YFI), שמתקרב לשיא של כל הזמנים ועומד על 47,000 $, ועצרתו מוגברת גם על ידי השקת שדרוג חדש, כלומר v2 Vaults.

צפו שיגיעו איטרציות נוספות, אך סוף סוף אנו מרגישים מוכנים לפתוח אותו ולתמוך בקופי האדם בעיצוב חדש זה.

– אני פשוט דוגי בוי (@fubuloubu) 18 בינואר 2021

בואו נסתכל על הטכניים ולראות אם השיא של כל הזמנים עלול להישבר בימים הקרובים. 

44,000 דולר ATH עשוי להישבר בזמן הקרוב

תרשים YFI / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

Yearn.finance מראה כוח בצמד הדולרים, ומתקרב לשיא חדש בכל הזמנים. עם זאת, ההתנגדות הנוכחית היא המכשול האחרון לפני שניתן יהיה לשבור רמה זו.

התרשים כשלעצמו מראה תמיכה / התנגדות ברורה של 18,250 דולר. תמיכת התנגדות / התנגדות זו יצרה תאוצה נוספת לעבר מחסום $ 30,000.

מחסום זה של 30,000 $ נשבר לבסוף בתחילת ינואר 2021, כאשר מחיר ה- YFI האיץ לאזור ההתנגדות של 40,000 $. כל עוד רמת 30,000 $ מקיימת תמיכה, בינתיים סביר להניח שהפוך נוסף.

עצרת פוטנציאלית ל -66 אלף דולר עומדת באופק

תרשים YFI / USDT ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

לאחרונה דנתי בכלי ההרחבה של פיבונאצ’י כמדד מרהיב לשימוש לתחזיות נוספות של תנועות מחירים. ניתן להשתמש באינדיקטור זה גם ב- Yearn.Finance, מכיוון שמחירו של YFI עשוי להמשיך להיתקל בגילוי מחירים.

גילוי מחירים יכול להיפגע ברגע שהוא ישבור את אזור ההתנגדות המכריע של 40,000 $. עם זאת, ניתן למצוא את הצירים הבאים באמצעות כלי ההרחבה של פיבונאצ’י במחיר של 55,000 ו -66,000 $.

אזורים אלה נקבעים באמצעות רמת 1.618 פיבונאצ’י, כאשר 66,000 $ הם האזור המרכזי ביותר. רמת ריבית זו מוגדרת על ידי כל המעבר המתקן מ- 44,000 $ ל- 7,500 $.

אם משתמשים ב -2.618 פיבונאצ’י לקביעת יעד הפוך (ורוב זה משמש גם לעיתים קרובות, תלוי בעוצמת השוק), ניתן להשיג 100,000 דולר ומעלה עבור Yearn..

לזוג ה- BTC יש הרבה מה להחזיר לעצמו

תרשים YFI / BTC ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

התרשים היומי של Yearn.finance כנגד BTC מראה דפוס ברור כלפי מטה בדומה לרוב האלטקוינים בחודשים האחרונים.

רובם מתאגדים בזוג ה- BTC תוך שהם מאיצים מאוד בצמד USD. חלקם מגיעים לשיאים חדשים בכל הזמנים בערך דולר, בעוד שצמד ה- BTC עדיין מסתובב סביב מחירי השפל הנוכחיים.

לכן, תחזית שורית עבור YFI / BTC מוטלת בספק בשלב זה. קודם כל, רמת ה- 1.12 BTC צריכה לפרוץ את הפוך, מה שאומר שאזור ההתנגדות הבא הוא 1.40-1.65 BTC.

בשעה 1.40-1.65 BTC, אזור ההתנגדות הוא ההתנגדות הקריטית לשבירה וניתן לסווג אותו כטווח הצטברות גבוה. כל עוד ה- Yearn.finance נע בין 0.68 ל- 1.40 BTC, המטבע הקריפטוגרפי נמצא במצב צבירה.

תרשים YFI / BTC 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

תרשים YFI / BTC בן 4 שעות מראה פריצת דרך של 0.96 BTC. עם זאת, רמת 1.12 BTC פועלת כרגע כהתנגדות.

רמה זו צריכה להישבר כדי לראות יותר הפוך לעבר אזור ההתנגדות הציר הבא ב- 1.40-1.65 BTC. אם רמה זו לא מצליחה להישבר להתנגדות, אזור 0.96 BTC צריך לתמוך כדי להצדיק בדיקות נוספות של אזור ההתנגדות 1.12 BTC..

עם זאת, אם תוצג חולשה ו 0.96 BTC לא יצליח להחזיק בתמיכה, סביר להניח שחיסרון נוסף, ובדיקה מחודשת של רמת 0.68 BTC עשויה לקרות..

בהקשר זה, YFI / BTC עדיין יפעל בטווח הצבירה עד שהביטקוין יתחיל להתאחד, וכסף נוסף יזרום לאלטקוינים..

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map