האם סוחרי ביטקוין צריכים לדאוג לשיאים נמוכים יותר מאז 12 אלף דולר?

החודשים הקודמים נתנו תנודתיות מדהימה בכל הלוחות, כולל ביטקוין (BTC). עם זאת, בשבועות האחרונים התנודתיות פחתה באופן דרסטי למצב של שעמום.

המומנטום הכללי והשווריות השאירו את שווקי הקריפטו רק כדי להחליף תנועות צדדיות. במילים אחרות, משעמם מאוד. 

עם זאת, מהי רמת המחירים המכריעה של הביטקוין בשבוע הקרוב? בואו נסתכל על הטכניים. 

ביטקוין מול 10,800 דולר כמפסק לטווח קצר להמשך כלפי מעלה

תרשים BTC / USDT שעתיים

תרשים BTC / USDT שעתיים. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן השעתיים מציג מבנה מגמה ברור למטה. מחיר הביטקוין השלים שיאים נמוכים מאז 12,400 דולר. מבנה זה של שיאים נמוכים נמשך עד לדחייה האחרונה שעמד על 11,000 דולר.

בנוסף לכך, הסטייה השורית התנהלה יחסית, כאשר השוק זינק מהנמוך האחרון והסתכם ב -10,200 דולר. הקפצה זו לא הצליחה לעלות על אזור 11,000 $ ויצרה מבנה תחום טווח.

עם זאת, המפסק החשוב לכל המשך כלפי מעלה נמצא בסך 10,800 דולר. אם ביטקוין יפרוץ את חסימת ההזמנות, המשך פוטנציאל לעבר ההתנגדות המסיבית בסכום של 11,200-11,400 דולר הופך ליותר ויותר סביר.

כישלון פריצת דרך בסך 10,800 דולר והיפוך פוטנציאלי ובדיקות של אזור 10,200 דולר עומדים על הפרק.. 

שווי שוק הקריפטו הכולל נותר על הגדר

שווי שוק כולל של מטבע קריפטוגרפי ליום אחד

שווי שוק כולל של מטבע קריפטוגרפי ליום אחד. מָקוֹר: TradingView

שווי השוק הכולל של כל מטבעות הקריפטו מציג מבנה ברור לטווח ברמות משמעותיות. 


ראשית, אזור ההתנגדות נמצא בסכום של 335-340 מיליארד דולר, שנמצא בעבר כאזור תמיכה. 

בתבנית דומה לביטקוין, אם אזור ההתנגדות הזה נשבר, המשך צפוי לעבר השיאים. עם זאת, דחייה נוספת תגדיל את הסיכויים להמשך תיקון לעבר 260-275 מיליארד דולר. 

אזור זה של 260-275 מיליארד דולר יפגע ככל הנראה אם ​​אזור התמיכה של 300 מיליארד דולר יאבד. האם זה יהיה מקרה רע עבור השווקים? לא, זה מאוד בריא שיש נסיגות במחזור שוק כדי לסמן אישור התנגדות / תמיכה. במילים פשוטות, מבחנים אלה מועילים מאוד לכל המשך נוסף של מגמת העלייה. 

הדומיננטיות של ביטקוין נעצרת ב- 60%

תרשים BTC דומיננטיות בן שבוע

תרשים BTC דומיננטיות של שבוע. מָקוֹר: TradingView

כאשר המומנטום מתחיל להתנקז מהשווקים, כוחם של תנועות האלטקוין יורד באופן שווה. המיקוד חוזר לביטקוין כיוון שהוא המוביל העיקרי בשוק.

מדד הדומיננטיות של ביטקוין ירד מתחת ל -64% אך כרגע נח ברמה של 60%. 

קשה לנתח את תרשים הדומיננטיות כנכס מחיר יקר – מכיוון שהוא לא – אך עדיין ניתן לקבוע נתונים שימושיים מהתרשים. 

מנקודת מבט טכנית גרידא, סביר להניח כי עצרת פוטנציאלית לקראת 64% תהיה לדומיננטיות של ביטקוין, שלאחריה דחייה או הימנעות מתמיכה / התנגדות דובית יחזירו את המומנטום לאלטקוינים.

אתר חלש היסטורית בכל רבעון 4 

בינתיים, ייתכן ש- Q4 חלש לאלטקוינים לא יפתיע. אם מנתחים את ההיסטוריה, שלושת החודשים האחרונים של השנה לא היו אדיבים מדי עבור Ether (ETH). 

תרשים ETH / BTC בן שבוע

תרשים ETH / BTC בן שבוע. מָקוֹר: TradingView

כפי שמוצג בתרשים, מחירי המחירים של Ether נמצאים בדרך כלל ברבעון האחרון של השנה, במיוחד בדצמבר. יחד עם זאת, Q4 היא בדרך כלל אחת התקופות ההפכפכות ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. 

יתרה מכך, תרשים זה מציג מסר נסתר נוסף לפיו ספטמבר, באופן כללי, רע עבור אתר ואת שוקי הקריפטו. במקרה זה, החלפה של אתר לקראת 0.025 סאטים לא תהיה הפתעה ומבחן בריא מחדש של אזור ההתנגדות והצבירה הקודם.. 

רבים מהמשקיעים מצפים שהשווקים ימשיכו לעלות בכבדות בדיוק כמו בסוף 2017. עם זאת, המומנטום הזה קשה להשגה ויחזור רק לאחר שהשוק יגיע למצב אופוריה דומה.. 

עד אז, תנועות / התנגדות ותנועות מתקנות לאחר גל של 100% צפויות להימשך.

הדעות והדעות המובאות כאן הן אך ורק של מְחַבֵּר ואינם משקפים בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map