חיים שלמים ב- 24 ציוצים: עלייתו של Inverse.Finance

המורכב מ- 24 ציוצים לאורך 48 שעות, הנוכחות של Inverse.Finance ברשתות החברתיות קוראת כמו סיפור הפעלה של פיננסים מבוזרים (DeFi) בהיפר דרייב. 

במהלך חייו הקצרים הפרוטוקול החדש כבר משך 4.3 מיליון דולר בערך כולל נעול (נתון שנראה עולה באותה מהירות שמפתח הסולו נור הרידי יכול לגייס את הכובע הקשיח), ולפתות את המפקידים בהבטחה לרווחים פסיביים של ETH על DAI – רווחים המופעלים באמצעות גישה מוקדמת מורשית של Yearn.Finance הכספות הקרובות, נושאות התשואות v2.

מתרגש להשיק לגו חדש של DeFi: @InverseFinance

להפקיד את דאי, להרוויח ETH באופן פסיבי

מופעל על ידי קמרונות V2

ההשקה המאובטחת מוגבלת ל -240 אלף דולר.

לא מבוקר

– חוטhttps://t.co/o6z0YlYrCf

– נור (@NourHaridy) 18 בדצמבר 2020

מרשים יותר מנתון ה- TVL הוא הקצב שבו נראה כי הארי מתקדמת בשלבים המוקדמים שראינו מפרוטוקולי DeFi בעבר. לאחר שהודיע ​​לעולם ב -17 בדצמבר כי הוא עובד על “לגו כסף חדש”, הקפיף הארידי את פרויקט העוברי שלו דרך מספר חישוקים בקלות: השקת קמרונות חדשים של WBTC ו- YFI, הכרזה על ממשל אסימון, וציוץ מחדש של מאסטרו DeFi אנדרה קרוניה עצמו. 

בעיקר, הרידי הזמין פעיל האקרים לבדוק את הפרוטוקול לניצולי חוזים פוטנציאליים חכמים – טקס מעבר ידוע לשמצה עבור רבים בפרוטוקול – בתקווה להוביל אותם במעבר עם מה שהוא מבטיח שיהיה שפע נדיב של באגים:

היי האקרים. יש כאן 1.25 מיליון דולר בחוזים שלנו.

אם אתה יכול לפרוץ אותם (לא), DM עבור שכר סמלי מאוד מושך.

כללים:

1. מצא ניצול שיכול לגרום לאובדן כספים

2. אל תנסו את זה

3. חשף ​​ב- DMs שלנו (לא בפומבי)https://t.co/BjnUZRPWPH

– InverseFinance (@InverseFinance) 19 בדצמבר 2020

כל זאת מפרוטוקול שעדיין אין לו אפילו לוגו. 

כדי להבין טוב יותר את הצמיחה המדהימה של Inverse.Finance, ישבנו עם הרידי כדי לדבר על התקדמותו, על עתיד הפרוטוקול ועל איך זה לעמוד בסטארט-אפ של DeFi אחד. רחוק מלהיות מייסד סוער, מתגאה, שמפזר אוויר חם, הרידי מתחשב, מטיף בזהירות מצד המשקיעים ומניף מחמאות. לאחר הראיון היה ברור שאם DeFi יכול למשוך יותר מפתחים כמו הרידי, אז האנכי הצעיר פונה לכיוון הנכון..

לגו חדש

Cointelegraph: מי אתה, ועל מה אתה עובד?

הרידי: אני עובד כמפתח בתחום האת’ריום בשנים האחרונות. נבנו בעיקר ארנקים חכמים של דאי ללא גז, כמו Metacash ו- Mosendo. כרגע אני עובד רק על Inverse.Finance. אני חושב שיש לו פוטנציאל רב מעבר לתכנון ה- MVP הפשוט הנוכחי שלו.

CT: איך נראו 48 השעות האחרונות שלך?

הרידי: אני עובד על Inverse בשבועיים האחרונים למעשה. 48 השעות האחרונות לא היו שונות. פשוט דוחפים עדכונים, מעלים את מכסה ההפקדה מדי יום, ומקבלים משוב מקהילה קטנה של 200 בצ’אט הטלגרם. עד שאנדרה צייץ כמובן

CT: מימון הפוך – מדוע לא שם אוכל? מה זה אומר לך? מה הלוגו הולך להיות?

הרידי: אני חושב שאסימוני מזון נוטים להסתמך בכוח על כוח מם מכיוון שהתוצר שלהם בדרך כלל חסר או אינו בר קיימא. אני לא רוצה לשלוח את ההודעה הזו על Inverse לאנשים אחרים.

CT: ציוץ זה היה מאוד מצחיק. איך היית מתאר את העניין לפני ואנדרה?

הרידי: הפרויקט כולו פוסט-אנדרה למען האמת. הגעתי אליו לראשונה בטלגרם כשרק כתבתי את החוזה והוא היה נרגש באופן מפתיע ואמר שהוא יבדוק את זה. זה היה הרמז הראשון שלי לאימות מוצרים ששכנע אותי להשיק אותו בפומבי. אבל כן, לא הייתי מוכן לכל ההייפ שלאחר הציוץ שלו. אני מעריך את החשיפה כמובן למרות שזה היה סופר מלחיץ.

CT: איך זה היה לעבוד עם צוות YFI?

הרידי: רק כדי להיות ברור שאני לא חלק מצוות YFI. אני פשוט מסתובב בצ’אט שלהם. הם פשוט הוסיפו לרשימת ההופכים את Inverse כדי להשתמש בכספות ה- V2 שלהם מוקדם. והם היו מאוד מועילים באינטגרציה ועזרו לבחון את הקוד שלי והציעו שינויים חשובים מאוד.

CT: כבר היית צריך להגביל גבולות אווז עבור קמרונות מסוימים. מדוע אנשים כל כך מתרגשים מהפרויקט שלך?

הרידי: כי אנדרה צייץ על זה. יש אנשים שקוראים לזה מטבע אנדרה. יש אנשים שהחמיצו השקות אסימון מוצלחות קודמות של אנדרה והם מאוד להוטים להמציא את זה.

CT: כשאנחנו מדברים אתה מרכיב אסימון ממשל. נראה שאתה רוצה להימנע מאותו מודל – מדוע?

הרידי: אני חושש מאוד שאנשים עשויים לסחור באסימון ללא אחריות. אני עושה כמיטב יכולתי כדי להימנע מכך אבל רק כל כך מעט ניתן לעשות. מצד שני, ממשל הוא הדרך היחידה ליישר תמריצים לקהילה המוקדמת להישאר ולעזור וגם להפיץ כוח שנמצא בידי כרגע בלבד..

אין https://t.co/gEyDYt5KHb האסימונים נכון לעכשיו. לא מקבלים הונאה

– InverseFinance (@InverseFinance) 19 בדצמבר 2020

CT: ביקשת בגלוי להאקרים כדי להרחיק את הדרך ההיא, ומנסים להשיג כיסוי לפרוטוקול באמצעות Cover. העדכון המוקדם הזה בטוויטר הוא במובנים רבים תכנית מתכננים אחרים … מכוונת, או סתם מאניה סטארט-אפ?

הרידי: האחרון haha. היו לי שיחות רבות שהיו אנשים שלא היו מרוצים מההחלטות שאני מקבל. אומר לי שאני חסר אחריות וממהר. ניסיתי לשקול היטב כל חוות דעת בהתחשב בכמה כסף מדובר. אבל בשלב מסוים הרגשתי שאני רוצה לעשות דברים בדרך שלי בפעם אחת.

CT: פיתוח סולו שמקים פרויקט קרן השקעות פסיבית הוא לא פחות ממופלא, ומראה באמת את כוחו של לגו כסף. מה הלאה למרחב?

הרידי: זה עדיין לא מסיבי והרבה פרויקטים היו TVL גדולים יותר קודם לכן. אבל אני חושב שזה היה גדל עוד יותר אם לא הייתה מכסה בעת ההשקה. אבל כן, הפרויקט הזה היה קשה פי 10 מבלי שיהיה לנו געגוע למתחם. בהחלט מראה את העוצמה של DeFi לגו.

אני לא יודע מה הלאה למרחב אבל יש לי המון רעיונות מטורפים שאינברסית תנסה בעתיד. אני גם חושב שיש פוטנציאל גדול ליישום אסטרטגיות השקעה אוטומטיות מסובכות יותר עם דרגות סיכון שונות בצורה של קמרונות. להשתוקק זה באמת רק ה- PoC לדעתי.

CT: פיתוח סולו המקים פרויקט קרן השקעות פסיבית הוא לא פחות ממופלא, ומראה באמת את המיומנות והמסירות שלך. מה הלאה בשבילך?

הרידי: פשוט עבדתי על זה במשך שבועיים עד כה, עד כדי כך אני עדיין לא מוכיח את המסירות שלי (מה שאני מתכנן). אני עובד במרחב הזה 4 שנים אז באופן טבעי הרווחתי את המיומנות לבנות פרויקט כזה. שום דבר על טבעי. לעתיד הקרוב אני מתכנן לעבוד על הרחבת התכונות והמוצרים ההפוכים במהירות רבה. אני רוצה לבצע איטרציה ממש מהירה ולעלות על כולם. אני גם מתכנן להתנסות במודלים חדשים לממשל ברשת. אני חושב שאנחנו יכולים לעשות טוב יותר ממצב הממשל הנוכחי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map