ConsenSys ו- Skale Kick Off פלטפורמת הנפקת אסימונים חדשה

Activate מבצעת את ההשקה האסימית הראשונה שלה עם רשת Skale, על פי הודעה לעיתונות של 11 בפברואר. Activate היא פלטפורמת השקת אסימונים שפותחה על ידי ConsenSys Codefi, המנסה להקפיץ את השימוש בפועל ברשתות חדשות..

הפלטפורמה הוכרזה באוקטובר 2019, והיא נוצרה במיוחד בכדי לאתחל את אימוץ הפרויקטים החדשים. שותף ההשקה והפרויקט הראשון שלה הוא Skale Network, פלטפורמת חוזים חכמה המבוססת על Ethereum.

מה זה הפעל?

בעוד Activate חולקת מספר תכונות עם פלטפורמות הצעת מטבעות ראשוניות (ICO) כגון CoinList ו- Binance Launchpad, הצוות שלה נחרץ ברצונו לא להיות מסווג ככזה. Cointelegraph שוחח עם הצוות שעומד מאחורי Activate ו- Skale כדי ללמוד עוד על ההשקה הקרובה.

המוביל העולמי של ConsenSys לאדריכלות אסימונים, Ejaaz Ahamadeen סיכם את הפונקציות של Activate:

“Activate היא פלטפורמה המאפשרת לכל אחד לעסוק ולהשתתף ברשתות מבוזרות. זה בערך כמו הצהרה בכללותה. והדרך הטובה ביותר לחשוב על זה היא שהיא מציידת אותך באמצעים לרכוש, לנהל או להשתמש באסימני השירות שלך לאורך כל קיומם. “

למרות שזה מאפשר לפרויקטים לאסוף כסף ממשתמשים המעוניינים להשתתף ברשת, זה לא תפקידה העיקרי. Activate מתמקד בהפיכת הטוקנים שזה עתה נוצרו לשימושים באופן מיידי ברשת. כפי שמארה שמיידט, מובילת אסטרטגיה עבור ConsenSys Codefi, הסבירה:

“מה שאנחנו מתכננים לעשות עם Activate הוא להעביר את שותפינו להשקה במסע של הפצת האסימונים, ואז לצייד את מחזיקי האסימונים שמקבלים אותם ביכולת להשתמש בהם באופן מיידי וברשת.”

הוכחת שימוש

היכולת להשתמש באסימונים אינה מבטיחה את השימוש בהם. באופן מסורתי תמריץ משתתפי המונים לחברים פעילים בקהילת הפרויקט החדש – המשימה מתמקדת רק בכסף..

מסיבה זו, Activate כוללת מערכת בשם Proof of Use. הוא פותח כחלק מפרויקט ברוקלין של ConsenSys בשנת 2017, שמטרתו ליצור מסגרת להפצה נכונה של אסימונים.

שמידט פירט עוד יותר על המערכת:

“הוכחת שימוש היא מנגנון לתכנות שמבטיח שכל בעל אסימונים שמקבל אסימונים כחלק מההשקה, מפגין גם כוונה להשתמש בהם. מה שמתורגם אליו הוא שאתה נדרש לפרק זמן מוגדר להשתמש באסימונים שלך, עד שתוכל להשתמש בהם למטרות אחרות. “

ההגדרה של “שימוש” שונה עבור כל פרויקט. במקרה של Skale, רוכשי אסימונים נדרשים להקדיש 50 אחוז מהאחזקותיהם לאימות הרשת למשך 90 יום לפחות..

כשחשף את המוטיבציה לתכונה זו הוסיף שמידט:

“עבורנו, חשוב לוודא שאלה שמקבלים את האסימונים הם אלה שמצוידים בצורה הטובה ביותר לתרום השפעה – על ידי הוכחת כוונתם להשתמש ולהבין את פונקציות הפרוטוקול.”

גביית כסף אינה קריטית

עבור צוות Activate, מכירות אסימונים הן רק אחד המנגנונים הזמינים להפצת אסימונים. הפלטפורמה נותרת גמישה לרצונות של כל פרויקט בודד, ואולי מאפשרת שיטות חלופיות כמו טיפות אוויר.

סולם יוצע במסגרת הסדר מכירות פומביות הולנדי, מערכת בה מחיר הפריט יורד בהדרגה ממחיר ביקוש גבוה עד שיימצא קונה.

לדברי אחמדאין, הדבר הופך את תהליך יצירת המחירים לשקוף יותר ופחות נוטה לספקולציות. “כאשר מתקיימת מכירה פומבית בהולנדית, משתמשים תורמים למעשה ערך במחיר שלדעתם אסימון מסוים שווה”, סיכם.

הצוות הדגיש כי הפלטפורמה אינה מיועדת להשקעות ספקולטיביות. כל משתתף יידרש להשלים חידון על תכונות הפרויקט והפונקציונליות של Activate, המהווה מחסום נוסף לאפשר למשתמשים ייעודיים באמת לרכוש את האסימונים..

כשנשאל האם רשת סקייל זקוקה לכסף, חשף מנכ”ל מעבדות סקייל ג’ק אוהולרן כי אין זה עניין מיידי. הצוות מחפש בעיקר להוסיף צמתים משתתפים לרשת, בעוד הכסף יאוחסן להמשך.

מה זה סקאלה?

רשת Skale, כשמה כן היא, רשת בלוקצ’יין חדשה המתמקדת במתן סביבה ניתנת להרחבה למפתחי אפליקציות מבוזרים (DApp). הארכיטקטורה של סקאלה עוקבת אחר כמה מעקרונות ההצעה השבירה של את’ריום, שכן העומס החישובי מופץ בין רשתות נפרדות..

הצוות מתגאה בזמני חסימה של תת-שנייה ובמעלה מ -2,000 עסקאות בשנייה בכל אחת מרשתותיה, אשר יכולות להריץ חוזים חכמים מלאים בסביבת המכונה הווירטואלית של את’ריום..

על מנת להשיג נתונים אלה, רשת סקייל תשתמש בכמה עשרות מפעילי מאמת, אשר יכולים לנהל מספר צמתים ברשת כל אחד..

כפי שאוהולרן פירט:

“צומת מנוהלת על ידי מאמת, ואז ניתן לאגד את הצומת הזה בסקאלה כמשאב. זה כמעט כמו אמזון EC2 [פתרון למחשוב ענן]. אתה יכול לקבל שרשרת קטנה, שרשרת בינונית, שרשרת גדולה. ”

ניתן לחלק את המשאבים של כל צומת בין משתתפי רשת אחרים כדי למקסם את הביצועים של דפים אישיים בודדים. “בסופו של יום, כל DApp מקבל בלוקצ’יין משלו”, סיכם.

Skale ישתמש במנגנון קונצנזוס סובלני של תקלה ביזנטית ללא מנהיג, המבטיח שיתוף פעולה בין המאמתים השונים. הרשת גם משתלבת לחלוטין עם Ethereum, מכיוון שכל רסיס בלוקצ’יין בודד משתמש בגרסה מעט שונה של התוכנה שלה.

האסימון מכירה פומבית יעבור זמן מה ברבעון השני של שנת 2020, כאשר Activate מאפשרת כעת הרשמות מראש.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map