Hover Bitcoin קרוב ל 6,600, בעוד שרוב המטבעות המובילים רואים תנודתיות במחירים נמוכים

יום שישי, 5 באוקטובר: מטבעות קריפטוגרפיים רואים תנודתיות מועטה במהלך 24 השעות האחרונות, כאשר רוב ההפסדים והרווחים של מטבעות עליונים מוגבלים בטווח של אחוז אחד ביום, כנתונים מ מטבע 360 מראה.

הדמיית שוק על ידי Coin360

הדמיית שוק על ידי מטבע 360

אדווה (XRP) היא החריגה היחידה בעשרת המטבעות הראשונים, ירידה של קצת יותר מ -3% ביום ונסחרת במחיר של 0.52 דולר. הנכס – שבחודש ספטמבר התגבר בקצרה על את’ריום בכדי לאטום את הדירוג במקום השני ברשימות CoinMarketCap – התחיל את החודש הרעוע, והוא נסחר כיום בכמעט 15 אחוזים מהשיא שלו בתוך שבוע ועמד על 0.61 דולר בספטמבר 30 בספטמבר..

בתרשים השבועי המתגלגל שלה, לעומת זאת, אדווה היא 4.6 אחוזים צנועים יותר באדום. בחודש, אדווה עולה 57 אחוזים מרשימים.

טבלת מחירים אדווה של 7 ימים

טבלת מחירים אדווה של 7 ימים. מקור: מדד המחירים של Cointelegraph Ripple

ביטקוין (BTC) רואה שינוי זניח ביום, ונסחר בסביבות 6,580 דולר נכון לשעת העיתונות. מאז שנסחר מעל 6,600 דולר בתחילת התרשים השבועי שלו, המטבע העליון ראה שני תיקוני מחירים עוקבים (29 בספטמבר ו -3 באוקטובר).

לאחר שצנח לזמן קצר מתחת לסף של 6,500 דולר במהלך האחרון של אלה, ביטקוין החזיר לעצמו שטח מסוים וחזר לדחוף נקודת מחיר מעט גבוהה יותר..

בתרשים השבועי שלו, הביטקוין הוא קצת יותר מאחוז באדום. ההפסדים החודשיים מתונים גם הם ב -2.5 אחוזים.

טבלת מחירים של 7 ימים בביטקוין

טבלת מחירים של 7 ימים בביטקוין. מקור: Cointelegraph Bitcoin Price Index

בשים לב ליציבות המחירים היחסית של ביטקוין לאחרונה, אישיות הטוויטר וסוחר הקריפטו WhalePanda צייץ היום: “כשכל אחד משיק את הביטקוין שלו החליט להיות המטבע האולטימטיבי.”

אתריום (ETH) נחלש בשיעור של 0.15 אחוזים ביום ונסחר במחיר של 222 דולר בזמן העיתונות. לאחר צניחה תלולה של 29 בספטמבר לסחר נמוך עד 215 $, האלטקוין המוביל התאושש לזמן קצר לדחוף מעל 235 $ לספטמבר. במהלך תחילת אוקטובר, את’ריום ראתה הפסדים מחודשים, אם כי נקודת המחיר הנמוכה ביותר באוקטובר עמדה על סביב 218 $.

שווי השוק של את’ריום הוא סביב 22.8 מיליארד דולר, מה שהגדיל מעט את הרווח לפני Ripple (XRP), שהיום יש לה שווי שוק של 20.5 מיליארד דולר..

בשבוע, את’ריום כמעט שובר שוויון, עלייה של 0.6 אחוזים; בחודש, האלטקוין יורד סביב 2.8 אחוזים.

טבלת מחירים של 7 ימים של אתריום

טבלת מחירים של 7 ימים של אתריום. מקור: מדד מחירי Ethereum של Cointelegraph

עשרת המטבעות הראשונים שנותרו הרשומים ב- CoinMarketCap נראים אדומים, כמעט כולם מכוסים בטווח של אחוז אחד.

מזומן ביטקוין (BCH) בירידה של 1.14 אחוזים במחיר של 511.51 דולר, ואילו EOS (EOS) ירד רק ב -0.33 אחוז במחיר של 5.73 דולר. באופן חלקי באותה מידה, Dash (לזנק) עלה ב- 0.10 אחוזים בלבד ביום, ונסחר במחיר של 180.94.

בהקשר של עשרים המטבעות הראשונים, תנודות המחירים במשך 24 שעות הן קלות באותה מידה, אם כי מעורבות יותר באדום וירוק. מטבע Binance האסימון המקורי של Binance להחליף קריפטו (BNB) הוא היוצא מן הכלל היחיד, בעלייה חזקה של 3.14 אחוזים לסחר של 10.61 דולר בזמן העיתונות.

בתחילת אוקטובר, מעבדות Binance חשפו כי ביצעה השקעה של מיליוני דולרים במערכת אקולוגית של תוכן דיגיטלי מבוזר, Contentos..

לאחר צמיחה חזקה ופעולות מחירים תנודתיות בתחילת השבוע, NEM (XEM) עולה רק שבריר אחוז ביום: הנכס נסחר במחיר של 0.105 דולר נכון למועד העיתונות.

תרשים המחירים בן 7 הימים של NEM

תרשים המחירים בן 7 הימים של NEM. מָקוֹר: CoinMarketCap

Ethereum Classic (וכו) בירידה של 1.19 אחוזים מעל הממוצע, ונסחרת ב -10.97 דולר למטבע בזמן העיתונות.

סך הכל שווי שוק מכל המטבעות הקריפטוגרפיים עומד על כ- 218.2 מיליארד דולר נכון לזמן העיתונות, לאחר שראינו שפל בין השבוע לאוקטובר בסביבות 214 מיליארד דולר..

תרשים של 7 ימים של שווי השוק הכולל של כל מטבעות הקריפטו

תרשים של 7 ימים של שווי השוק הכולל של כל מטבעות הקריפטו CoinMarketCap

מוקדם יותר היום, התפרסמו דיווחים כי אוניברסיטת אייבי ליג האמריקאית ייל אמורה להיות אחד המשקיעים שסייעו לגייס 400 מיליון דולר עבור קרן גדולה ממוקדת מטבע מטבעות. הקרן, שכונתה ‘פרדיגמה’, הוקמה על פי הדיווחים על ידי מייסד שותף של Coinbase, פרד ארסם, השותף לשעבר של סקויה קפיטל מאט הואנג, וצ’רלס נויס, לשעבר של קרן הצפנה החזקה Pantera Capital..

בחדשות אחרות בענף, נציבות ניירות ערך בארה”ב (SEC) התווה מסגרת זמן לבדיקת שינויי הכללים המוצעים הקשורים לסדרת יישומים לרישום ומסחר בקרנות Bitcoin (BTC) בבורסה (ETF). תקופת הבדיקה משפיעה על תשעה תעודות סל נפרדות שהוצעו על ידי שלושה מועמדים שונים, וה- SEC קבע מועד אחרון ל -26 באוקטובר למפלגות להגיש הצהרות לתמיכה או לדחייה של ההצעות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map