מייסד שותף של את’ריום מבטא את המתים על הסדר העולמי של המאה העשרים

מייסד שותף של חברת Ethereum ומייסד קרדאנו, צ’רלס הוסקינסון, הכריז על “הסדר הכלכלי של המאה ה -20” ב- YouTube שפורסם לאחרונה. שידור חי.

על ידי “הסדר הכלכלי של המאה ה -20”, הוסקינסון פירושו כלכלה היררכית ריכוזית שנבנתה באמצעות “סדרה של אמנות” שנעשתה על ידי כמה מעצמות גדולות, כלכלה זו נבנתה לזמנים “כאשר המידע לא היה מיידי”, ומתי רוב האנשים היו מוכנים לקבל את תכתיב “האח הגדול”.

הוסקינסון אמר כי השפל האחרון בשוק נגרם עקב אי התאמת הסדר ההיררכי שנוצר על ידי מוסדות רבי עוצמה כמו ממשלות, תאגידים, ארגונים בינלאומיים, שם מעטים הגופים החזקים שקובעים גורלות של מיליארדים. המבנה ההיררכי הריכוזי הזה כבר לא מייצג את העולם שאנחנו חיים בו, את העולם שהולך ונעשה שטוח ומבוזר..

לדברי הוסקינסון, הסדר המבוזר החדש שנוהל על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין נועד לפתור כמה מהנושאים הדוחקים ביותר של המודרניות כמו בעלות על נתונים, פרטיות וזהות; צו שבו לכאורה לא יהיה צורך במנכ”לים או נשיאים.

אין עוד אימפריות

הוסקינסון מאמין שעצם מארג הסדר העולמי נפרם לנגד עינינו:

“מה שאנחנו מסתכלים כרגע הוא התגלות הסדר הכלכלי של המאה ה -20 … מנצחים ומפסידים שהיו להם הנחות מסוימות לגבי איך צריך לעבוד כוח, איך כסף צריך לעבוד, איך אשראי צריך לעבוד, איך מימון צריך לעבוד, איך מידע צריך לזרום. וכלכלה זו הייתה בת קיימא ויציבה כאשר המידע לא היה מיידי. וכאשר היה מקובל לחלוטין שיש אימפריות, כלומר מדינת לאום אחת או שתיים הן עליונות מעל לכל האחרות וקובעות את כל הכללים והתקנות. “

האם האיחוד האירופי ישרוד?

הוסקינסון טוען שהמערכת הישנה תוקנה את הכלכלה הישנה בדברים כמו אשראי קל, מה שהוביל ל”עלייה פי חמש “בחובות הלאומיים של ארצות הברית בפחות מ -20 שנה. במקרה של יפן, האולימפיאדה הייתה אמורה להניע את כלכלת הקיפאון במדינה, אך זה לא יקרה בגלל “המגיפה העולמית” המכונה וירוס העטרה. הוא מצביע על איטליה, שם “16 מיליון איש” עשויים להיות בהסגר. הוסקינסון מאמין שהדבר יוביל לבחירת ממשלה פופוליסטית:

“וכנראה נראה גרסה איטלקית לברקזיט מגיעה. והאם האיחוד האירופי יכול לשרוד אם איטליה תעזוב? אולי צרפת הבאה. “

ארה”ב מקריבה מיליוני חיים כדי שדונלד טראמפ ייבחר מחדש

לאחר שהשתלח בממשלות בינלאומיות, הוסקינסון מכה בממסד האמריקני:

“הנשיא שלנו ומפלגת האופוזיציה היו יכולים לשים בצד את היריבות הקטנה שלהם ולהגיד שזה לטובת עמנו. עלינו לעבוד יחד במקום. מה הם עשו? הם הסתכלו על זה כמו משחק פוליטי. והם אמרו, היי, בואו ונראה מי יכול לצבור הכי הרבה נקודות. מיתון רע לנשיא המכהן. אז בואו רק נוודא שזה קורה בלי קשר. ובינתיים, הצד השני מתעלם מהעובדה שאנחנו נכנסים למגפה ומיליוני אנשים עלולים למות בגלל שהם לא רוצים שהשווקים יתמוטטו. זה מגעיל.”

אין צורך ברשות מרכזית

הוסקינסון מאמין שהממסד בעשר השנים האחרונות לא שם לב לאזהרות האפידמיולוגים אודות “מגיפה עולמית העלולה להרוג מאתיים מיליון בני אדם ולמוטט את הכלכלה העולמית. זה היה אחד מסדרי העדיפויות [האחרונים] של הסדר העולמי. “

הוא מסכם, “אתה רואה חוסר שלמות יסודית. לאנשים אין אמונה שהמוסדות שיש לנו יכולים להגן עלינו ולאפשר לנו לטפל בבעיות של המאה ה -21. ” הוא קובע באופן חד משמעי:

“אנחנו כבר לא צריכים סמכות מרכזית. אנחנו כבר לא צריכים נשיאים, מלכים, מושלים, מנהיגים, מנכ”לים כדי לעשות דברים. “

Crypto אינו עוסק ב”החזרים מהירים “

הוסקינסון קובע כי תעשיית הקריפטו אינה על “תשואות מהירות” או “מחיר הביטקוין”, אלא מדובר בשיבוש הדרך הישנה לעשות דברים:

“זה קשור לשיחה עולמית על שינוי הדרך בה אנו עושים דברים, לא רק במוסדות. בין אם עלינו להכניס כוח זה או אחר לגבי הסרת הצורך הכללי ממוסדות. “

התנועה לביזור בנויה על “כללים בלתי ניתנים לשינוי” שאינם מתכופפים ברוח, לא אכפת להם מפוליטיקה, מאסונות טבע או ממגפה. כללים אלה מתנהגים באופן דומה ל”חוקי הפיזיקה “, ומכיוון שכך, ביסודם עדיף לבנות עליהם.

אנשים רוצים לחיות בעולם שבו הם שולטים בנכסים הדיגיטליים שלהם

הוסקינסון מאמין כי לאנשים נמאס לחיות בחברה בה מוסדות העולם הישן שולטים בחשבונות הפיננסיים שלהם, בנתונים ובזהותם. לדבריו, הם מוכנים להחזיר את השליטה.

הוא גם מציין כי “הדפדפן הצומח ביותר כרגע” הוא אמיץ, הבנוי על “יסודות מטבע קריפטוגרפי”. בשיעורי האימוץ הנוכחיים, הדפדפן עשוי להיות פופולרי יותר מגוגל כרום בעוד חמש שנים.

המסר של הוסקינסון לקהילת הקריפטו: תירגעו!

לקראת סוף הזרם, פונה הוסקינסון לקהילת הקריפטו במילים מרגיעות, וקובע כי תעשיית הקריפטו עמידה יותר משווקים מסורתיים, אשר נבהלים כאשר הם משילים 10%, בעוד שטחי הקריפטו משמשים לקריסה של 90%..

הוא מאמין שחשוב לזכור את התמונה הגדולה ואומר שמה שהתעשייה הזו בונה ישנה מהותית את האופן שבו החברה פועלת. למרות כמה הבדלים פילוסופיים שיש לו עם יריבים כמו EOS וטזוס, הוסקינסון אומר כי “התעשייה כולה מכוונת מבחינה פילוסופית לגבי הריגת איש הביניים ובניית עולם טוב יותר לכולם.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map