בנקים בקריפטו הולכים לבלוע בנקים פיאטיים בעוד 3 שנים – או אפילו פחות

תוך מספר שנים, דור צעיר יותר של שירותים פיננסיים יוכל להיכנס לבנק ולקבל גישה למוצרי אשראי, חשבונות חיסכון והשקעות שיכולים לארח נכסי קריפטו וגם פיאט. למעשה, הפריצות שיאפשרו לכל זה לקרות כבר פורצות דרך.

אתה בטח כבר יודע שקראקן, בורסת מטבעות חירפונים שמבוססת על סן פרנסיסקו, היא עכשיו העסק הראשון של מטבעות קריפטו בארצות הברית שהפך לבנק. לעת עתה, היותו בנק מוסמך רשמי פירושו שקראקן יוכל להציע אפשרויות בנקאיות ומימון נוספות ללקוחות קיימים. המשמעות היא גם ש- Kraken Financial תהיה מסוגלת לפעול במספר תחומי שיפוט מבלי שתצטרך להתמודד עם תוכניות ציות של מדינה אחר מדינה..

קרקן עובד כעת עם בנק סילברגייט הַצָעָה אפשרויות מימון SWIFT ו- FedWire ללקוחות בארה”ב. יותר ויותר סוגים אלה של שותפויות יהפכו לסטטוס קוו בעתיד הקרוב. זו הסיבה שעכשיו הגיע הזמן שהבנקים המסורתיים שנמצאים מאחור מתחילים לשים לב.

בנק סילברגייט הוא צעד לפני הכל כרגע. החברה מתגאה בלקוחות של 880 חברות נכסים דיגיטליים. לקוחות אלה הפקידו בבנק יותר מ -1.5 מיליארד דולר. זה עדיין סכום כסף קטן ביחס לשווי השוק של רוב הבנקים הגדולים או אפילו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים לצורך העניין. עם זאת, יש לזכור כי חילופי הצפנה הגדולים Coinbase ו- Gemini הם כיום לקוחות של JPMorgan, למרות שהמנכ”ל ג’יימי דימון הוקיע באופן שגרתי את ערך הביטקוין (BTC) והמטבעות הקריפטוגרפיים רק לפני כמה שנים קצרות..

צרכנים יגדירו בקרוב בנק “שירות מלא” כמי שמציע שירותים פיננסיים הן בקריפטו והן בפיאט. הזמן להתחיל לרכוש את הכלים הדרושים לסחר הבנקאות בקריפטו הוא ממש עכשיו. בנקים צריכים להתחיל להסתגל או להישאר מאחור. אל תטעו בקשר לזה.

אבל לאילו כלים הם באמת צריכים?

כלי פלילי פלילי

חוקר זירת פשע יכול להשתמש באור שחור או אבקת טביעות אצבע כדי לחשוף כל מיני ראיות. הרעיון שביטקוין או בלוקצ’יינים הם פרטיים לחלוטין הופץ שוב ושוב. למעשה, מטבעות מבוססי בלוקצ’יין פתוחים הרבה יותר לשיטות חקירה מאשר מטבעות פיאט. בהחלט ניתן לחשוף את מקורות העסקאות. על מנת שהבנקים יעשו זאת באמצעות מטבע קריפטוגרפי, הם יצטרכו חוקרי בלוקצ’יין וכלי ניקוד סיכונים שיכולים ללכת צעד רחוק יותר מהשירותים הקיימים כיום בציבור.

כלים פורנזיים אלה כבר קיימים, והם מאפשרים לחוקרים לעקוב אחר מסלולי נייר דיגיטלי על פני כתובות, ארנקים, עסקאות, חסימות ויישויות דיגיטליות אחרות, תוך שימוש בטכניקות כמו אשכולות ויוריסטיקה. חברות במרחב זה מפתחות אלגוריתמי חיפוש קנייניים משלהם שנועדו לזהות את מקורן של כספים מוסתרים ופושעים מסיכות..

זכרו, פיאט מסורתי הוא עדיין המטבע המועדף על המקצוענים להלבנת הון. המטבע הקריפטורי נמצא בימיו המתהווים ויתגלה ככוח חזק להפחתת הסיכון להלבנת הון ברחבי העולם..

DeFi לא הולך להיות התשובה עבור הצרכן הממוצע

אל תטעו בקשר לזה, תחום הפיננסים המבוזר של קריפטוגרפיה מחזיק כמעט בהבטחה אינסופית. חקלאות תשואה עשויה להיות כל זעם, אך תחום DeFi הוא הרבה יותר מזה.

פרויקטים של DeFi יכולים לאפשר לכם לקבל ייעוץ מסחרי טכני ויסודי מסוחרים אחרים ולשלם עמלה רק אם תרוויחו. אתה יכול להזרים את ההון שלך בתיקי השקעות דיגיטליים מבלי שתצטרך לשלם דמי קרנות נאמנות שיכולים לאכול את תיק הפנסיה שלך בשווי מאות אלפי דולרים. משקיעים יכולים גם להחזיק נגזרים של הקריפטו הרצוי להם מבלי לעבור כל הזמן בין רשתות חסימות. חידושים אלה הם רק קצה הקרחון. ככל שהשוק ממשיך להתבגר, יותר ויותר פרויקטים של DeFi יאפשרו לנו לעשות דברים בעתיד שאנחנו אפילו לא חושבים עליהם כרגע..

עם זאת, יש בעיה בסיסית אחת בכל אלה. לקוח בנקאי ממוצע לא מתכוון לעסוק בפרוטוקולי מימון מבוזרים במשך עשרות שנים. כן, חובב הקריפטו הנלהב ביותר יודע מספיק כדי לחפור את כתובת החוזה של אסימון ERC-20, לסחור בו בבורסות מבוזרות ולהשקיע אסימון זה באמצעות פלטפורמות הלוואות ובריכות נזילות..

עם זאת, סביר להניח שהאדם הממוצע עדיין ירצה לדבר עם בנקאי מעת לעת, גם אם הוא מחזיק ברוב עושרו בצורה של מטבע קריפטוגרפי. יתר על כן, ממשלות ברחבי העולם עובדות על מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי הממשלה, אשר הצרכן הממוצע בהחלט ירצה לגשת אליהם בבנק שבחר..

במוקדם ולא במאוחר

מה יקרה אם הבנקים לא יצטרפו למפלגה?

כל בנק שעוד מתקרב לקריפטוגרפיה בחשש במהלך 18 החודשים הבאים, נמצא בסיכון למצוא את עצמו מת במים בידי קרקן ובנקים אחרים שקופצים על הסיפון ועוזרים את הצעד..

זה הזמן לבנקים מסורתיים של פיאט לעסוק בהעצמת הפרט עם גישה רבה יותר לקריפטו. אם לא יעשו זאת, הם ייסחפו על ידי הגאות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים בשלים להמציא מחדש את המערכת הפיננסית בעולם כזו או אחרת.

הדעות, המחשבות והדעות המובעות כאן הן של המחבר בלבד ואינן בהכרח משקפות או מייצגות את דעותיו ודעותיו של Cointelegraph..

מארק בינס הוא מנכ”ל BIGG Digital Assets Inc. הוא מאמין שעתיד הקריפטו הוא סביבה בטוחה, תואמת ומוסדרת. הוא גילה קריפטו לראשונה בשנת 2013 והיה מכור. כמנכ”ל BIGG Digital Assets, מארק מפקח על קבוצת המודיעין Blockchain, יצרנית Qlue, BitRank ו- Netcoins..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map