בנקים בקריפטו הם מחליפי המשחק של המגזר

מרחב הקריפטו עשה דרך ארוכה מאז הקמתו בשנת 2008. אזורים רבים השתפרו במהלך 12 השנים האחרונות, כגון פתרונות משמורת והחלפה. אם תשאל את המאמצים המוקדמים של קריפטו, הם יכולים לספר לך סיפורים על כמה קשה היה להקים ארנק או כמה מסורבל היה ללכת למפגש ולהחליף ביטקוין (BTC) מבלי להונא.

מאז הדברים השתנו לטובה בכל הנוגע לחוויית המשתמש וממשק המשתמש. כיום, יצירת ארנק מטבעות קריפטו היא קלה כמו הגדרת כתובת דוא”ל. כך גם ברכישת קריפטו – מאות בורסות אמינות צצו בשנים האחרונות, המאפשרות רכישה ומכירה פשוטים ובטוחים של מטבעות קריפטו..

אמנם יכולתי להזכיר דוגמאות רבות נוספות במרחב הקריפטו שהשתפרו בעשור האחרון, אך עדיין קיימת בעיה גדולה ברוב המוצרים והשירותים במרחב הקריפטו: הם אינם במערך משולב לחלוטין. זה המקום בו בנקים של קריפטו נכנסים ויהיו מחליפי משחק עבור שטח הקריפטו.

כשאני משתמש במילה משולבת, אני מתייחס לשני תחומים: הראשון נוגע למערכת האקולוגית של הצפנה, המציעה מספר רב של יישומים ושירותים מעניינים ומבטיחים המופצים על פני מספר פלטפורמות ונותני שירותים; התחום השני הוא בהקשר של תעשיית השירותים הפיננסיים, שם בנקי הצפנה מציעים פיתרון משולב בשל היותם שער בין שטח הצפנה למרחב הפיננסים המסורתי. אעסוק בשני התחומים, מכיוון שהם חשובים באותה מידה כדי להבין את ההיבט המהפכני של בנקי הצפנה.

קָשׁוּר: בנקים בקריפטו הולכים לבלוע בנקים פיאטיים בעוד 3 שנים – או אפילו פחות

One-stop-shop

בנקים בקריפטו מאפשרים לך להחזיק את נכסי הקריפטו שלך ואת הנכסים המסורתיים שלך – כגון מטבעות פיאט, ניירות ערך ועוד – בחשבון אחד. רוב האנשים העוסקים בקריפטו חייבים להתמודד עם מספר צדדים שלישיים. כנראה שיש לך כמה נכסי קריפטו בבורסות מרובות, ארנקי חומרה, בשירותים המספקים מלווים חוץ בנקאיים, ואולי כבר אינטראקציה עם יישומים פיננסיים מבוזרים פופולריים. כמובן, אנחנו גם לא צריכים לשכוח את חשבון הבנק הפיאטי שלך, שאתה צריך כדי לשלוח כספים לגורם אחר לרכישת נכסי קריפטו ולהחזיר את הכנסותיך בעת מכירת קריפטו.

בסופו של דבר, יש לך את הנתונים והנכסים שלך בכל מקום, ובכך להתמודד עם מספר סיכוני צד נגדי.

בנקים בקריפטו מספקים לך את כל אחזקות הקריפטו השונות שלך, מטבעות פיאט ושירותים בחשבון בנק אחד נוח ומתמודדים עם נותן שירות אחד. בעוד ספרים מבוזרים טובים, השליטה המבוזרת גרועה. בנקים בקריפטו מאפשרים לך שליטה ריכוזית על הנכסים המבוזרים שלך. זה מבטל את הסיכונים הנוכחיים שיש למשקיעי קריפטו רבים כאשר הם מתמודדים עם מספר רב של ספקים שונים בתחומי שיפוט שונים. עם בנק קריפטו יש לך שער אחד מיוחד למספר שירותים ומוצרים.

גשר לעולם הישן

למרות שהיתרונות של נכסי הצפנה ניכרים לעין, מספר השחקנים המסורתיים כמו קרנות פנסיה, קרנות גידור מסורתיות או משרדים משפחתיים שנכנסים לקריפטו הוא מעט מפתיע. בעוד שההודעות האחרונות כמו הצעת הקריפטו החדשה של PayPal מראות גם על מגמה של כניסה של מוסדות לחלל, הרוב הגדול עדיין לא עושה זאת. הסיבה לכך היא היעדר תקנות ושותפים מהימנים לעבוד איתם.

בנקים בקריפטו הם השותף המושלם לסייע לשחקנים מוסדיים להיכנס לחלל הקריפטו, לבצע השקעות בעולם הנכסים הדיגיטליים ולאחסן נכסים באופן מאובטח עם הצעת שירות מלאה בנקאית..

לעתים קרובות, מוסדות רוצים להשקיע בקריפטו, אך המשקיעים שלהם או הדירקטוריון שלהם חוששים מהסיכון הכרוך בהתמודדות עם נכסי קריפטו. עם זאת, אם קרן יכולה לשתף פעולה עם בנק מוסדר המתמחה בקריפטו, הדבר יכול לשנות את דעתם של בעלי העניין החשובים. זה יכול להגדיל את אימוץ הקריפטו מאוד, מכיוון ששוק ההמונים לעיתים קרובות עוקב אחר השחקנים הגדולים. הכנסת יותר ויותר שחקנים מוסדיים לקריפטו תועיל לכל המרחב.

בנקים בקריפטו פועלים כגשר בין עולם הקריפטו לבין עולם השירותים הפיננסיים המסורתיים. בכך שהוא בעל רישיון בנקאי, בנק קריפטו ממלא את הדרישות והסטנדרטים של עולם השירותים הפיננסיים המסורתיים תוך שהוא מציע שירותים ומוצרים במרחב הצפנה. יצירת קשר חלק בין שני העולמות הללו תשנה את המשחק.

להיות מוסדר הוא המפתח לעתיד

לפני כן, מרחב הצפנה היה בעבר לא מוסדר. בדומה לפתרונות משמורת ובורסה, זה השתנה מאוד, והועיל במיוחד למשקיעים. רוב תחומי השיפוט יצרו חוקים ותקנות סביב נכסי קריפטו ומעצבים עוד חוקים חדשים כדי לשלב אותם בעולם השירותים הפיננסיים המוסדרים, כגון בשוויץ..

בנק קריפטו תואם, לפי תכנון, את התקנות. על מנת לקבל רישיון בנקאי, פרויקט צריך למלא את כל הדרישות הרגולטוריות שצוינו ונבדקו על ידי הרגולטור. זה נותן למשקיעי הקריפטו את הביטחון שלא יהיו סדקיות על נותני שירותים כאלה. אם נסתכל על המצבים הנוכחיים של מספר מרכזיות העוסקות בוויסות על אי התאמה, ניתן להבין את היתרון בעבודה עם שותף מוסדר..

בעולם, המגמה הולכת לעבר יותר רגולציה. אני מאמין שבעתיד, אסור להציע שירותי קריפטו ללא רישיון כלשהו. בנקים בקריפטו נמצאים במיקום מושלם, מכיוון שהם היו תואמים מההתחלה. זהו נושא מרכזי עבור שחקנים במרחב הקריפטו שקיימים מאז צצו תקנות מוגברות לקריפטו.

אירוניה של הגורל

למרות שהרעיון המקורי של סאטושי נקומוטו היה להיפטר מתווכים ריכוזיים ואחת המנטרות הוותיקות של הביטקוין הייתה “להיות הבנק שלך”, בנקים של קריפטו יהיו באופן אירוני מחליף המשחק של נכסי הצפנה בכך שהם מציעים את כל השירותים והמוצרים בהתאמה. , פתרון one-stop-shop.

נכון לעכשיו, שוויץ וארצות הברית מובילות בכל הקשור למתן רישיונות בנקאיים לפרויקטים של קריפטו, אך ניתן לצפות שמספר הבנקים המתמחים יגדל ברחבי העולם במהלך השנים הקרובות עם התבררות הצעת הערך שלהם..

הדעות, המחשבות והדעות המובעות כאן הן של המחבר בלבד ואינן בהכרח משקפות או מייצגות את דעותיו ודעותיו של Cointelegraph..

דריוס מוכתרזדה נמצא בצוות המכירות והלקוחות של בנק סיגנום. סיגנום הוא בנק הנכסים הדיגיטליים הראשון בעולם שקיבל רישיון בנקאי שוויצרי מטעם הרשות לפיקוח על השוק הפיננסי בשוויץ באוגוסט 2019. לפני בנק סיגנום עבד מוכתרזאדה עבור ארנסט & צעיר בייעוץ בלוקצ’יין ולכמה סטארטאפים בעמק הקריפטו השוויצרי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map