מבט מקרוב על קצב האש של רשת הביטקוין

תעשיית הקריפטוגרפים חוותה זה עתה את האירוע הצפוי ביותר, חציו השלישי של ביטקוין (BTC). החסימה האחרונה של 12.5 ביטקוין הייתה מְמוּקָשׁ על ידי F2Pool וקודד את ההודעה: “NYTimes 09 / Apr / 2020 עם הזרקת $ 2.3 T, תוכנית הפד עולה בהרבה על הצלת 2008”, מחווה לסאטושי נקאמוטו, יוצר האסימון. לאנטפול היה מזל, כורה את בלוק הביטקוין הראשון של 6.25. החציון הראשון של הביטקוין קרה בנובמבר 2012 והיה מְמוּקָשׁ על ידי סלושפול, בעוד השני קרה ביולי 2016 והיה מְמוּקָשׁ מאת F2Pool.

לאחר החציון עדיין נראה התאמה חיובית

השוק חווה תנודתיות מסוימת במהלך 60 הבלוקים האחרונים שהובילו למחצית, אולם מחיר הביטקוין נשאר בטווח של 8,500–9,000 $ למשך 24 שעות במהלך האירוע..

מחיר לבלוק

זמן ייצור הבלוקים הממוצע היה בערך 7.5–8.5 דקות לבלוק 24 שעות לפני החציון, ואנו רואים עלייה בזמן החסימה לאחר החציבה, עם ממוצע של 11 דקות לבלוק ב 12 השעות שלאחר החצי. בעזרת המדגם הזמין, אנו יכולים להסיק בבטחה כי הרשת חווה ירידה בקצב החשיש לאחר החציבה, כפי שמצוין בזמני ייצור בלוקים ארוכים יותר מהממוצע לפני החצי..

לפי לפי אומדן הקושי של ביטקוין, קצב הרשת הנוכחי הוא כמעט 53 חסימות מהמתוכנן. זה יכול להיות בגלל הכורים דוחפים את ייצור הבלוקים מהר יותר במהלך 24 השעות שקדמו לחצי. עם האומדן הנוכחי, השינוי בקושי הבא יחול בעוד שישה ימים, עם התאמה כלפי מעלה של 4% –5%. עם זאת, זמן ייצור הבלוקים עשוי להשתנות באופן משמעותי תוך שישה ימים כאשר הכורים מנסים להתאים את פעולתם.

עלייה קלה בדמי העסקה לסבסוד הכנסות הכורים סביב מחצית 2020

מספר עסקאות הציגו באופן עקבי מגמת עלייה במהלך 24 השעות שקדמו לחצי, עם 1,959 עסקאות בממוצע לכל בלוק..

מספר העסקאות

סך עמלות העסקה הוכפל בערך במחצית משבר של ביטקוין ליותר מביטקוין אחד, ובסופו של דבר ירד חזרה לרמה שלפני החצי..

סך עמלות העסקה

הרשת ראתה עלייה קלה של העמלות הממוצעות לעסקה במהלך 50 הבלוקים האחרונים, וב -20 הבלוקים הראשונים שלאחר המחצית, העמלות הממוצעות ירדו ונשארו יציבות יחסית..

עמלות ממוצעות לעסקה

לפני המחצית, הכנסות הכורים מאגרות היוו רק ספרה אחת מתוך סך ההכנסות שיקבלו. הייתה קפיצה מיידית בהכנסות הכורים מהעמלות לאחר החצייה בגלל התגמול שהופחת לחצי. 12 שעות בעידן סבסוד הבלוקים של 6.25 רווחו הכנסות הכורים מאגרות לרמה נמוכה יותר, אך הם נשארו כ -10% לכל בלוק בממוצע.

הכנסות כרייה מעמלות

ראוי גם לציין את Slushpool מְמוּקָשׁ החסימה 630,001 המכילה כמעט 18% עסקאות ועלות העמלות בערך 1.369 BTC. זהו הבלוק עם הכנסות הכורים הגבוהות ביותר מעמלות עד כה מאז המחצית.

חציון Bitcoin שמח 2020! עכשיו נספר עד 2024

הביטקוין נולד בתקופה בה הבנקים ותעשיית הפיננסים המסורתית התמודדו עם מהומה. עם זאת, יותר מ -11 שנים מאוחר יותר, התעשייה עובדת יחד כדי להביא את תעשיית הביטקוין והקריפטו לשלב העולמי.

הפרמטר המקודד לבסיס המטבעות לגוש 629,999, “NYTimes 09 / Apr / 2020 עם הזרקת $ 2.3 T, תוכנית הפד חורגת בהרבה מההצלה מ- 2008” מהדהדת את ההודעה המקודדת של סאטושי נקמוטו בגוש 0, “The Times 03 / Jan / 2009 קנצלר על סף חילוץ שני לבנקים. ” זה מזכיר לנו מדוע ביטקוין נוצר: לספק מערכת כספית אמינה יותר.

אנו מצפים לחזות במחיצות ביטקוין בעתיד עם כל העולם. זאת רק ההתחלה.

מאמר זה נכתב יחד עם פנג’ר צ’ו ו ג’ונסון שו.

הדעות, המחשבות והדעות המובעות כאן הם המחברים בלבד ואינם משקפים או מייצגים בהכרח את דעותיו ודעותיו של Cointelegraph.

פנג’ר צ’ו הוא חובב בלוקצ’יין עם היסטוריה מוכחת של עבודה בתעשיית הבלוקצ’יין. כיום היא האנליטיקאית הבכירה ב- TokenInsight, חברה המספקת מחקר השקעות, דירוגים, ניתוח נתונים, תובנות בענף, שירותי ניהול השקעות, ייעוץ בתעשייה וכו ‘..

ג’ונסון שו הנו איש מקצוע מסור בתחום הפינטק עם רקע בתחום הפיננסים ומדעי המחשב ובעל חשיפה ניכרת לתעשיית הקריפטו / בלוקצ’יין. כיום הוא האנליסט הראשי ומוביל יוזמות מחקר ב- TokenInsight, חברה המספקת מחקר השקעות, דירוגים, ניתוח נתונים, תובנות בענף, שירותי ניהול השקעות, ייעוץ בתעשייה וכו ‘. ניסיונו הקודם כולל החלפת מטבעות מטבע עולמית ברמה הגבוהה ביותר ו חברת ייעוץ פורצ’ן 200.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map