1/18: BTC, ETH, DOT, XRP, ADA, LTC, BCH, LINK, XLM, BNB

המשקיעים מתחילים לדאוג שמגמת העלייה של ביטקוין (BTC) עשויה להיות בסכנה לאחר שהמטבעות המדורגים בראש הדירוג לא הצליחה להגיע מעל 40,000 דולר. יש סוחרים שחוששים שחזרה על שוק הדובים המוחץ של 2018 עומדת שוב על הפרק אם BTC לא מצליח למצוא מומנטום שורי..

עם זאת, מחקר על שני שווקי השוורים מראה על הבדלים בולטים שיש לציין. מחקר של חברת Pantera Capital מצא כי לאחר מהלך השור הנוכחי, 86% משווי שוק הקריפטו מרוכז בביטקוין ובאת’ריום, בעיקר משום שקרנות מוסדיים זרמו לכל מטבע קריפטוגרפי..

בשנת 2017, שני המטבעות הראשונים החזיקו רק כ -52% מהערך, כאשר השאר הוחזקו בכמה אלטקוינים שהתבררו כ "לא מתפקד" מטבעות. בשוק השוורים הנוכחי נראה שמשקיעים קמעונאיים נעדרים במידה רבה ולכן סוג הספקולציות שהיו עדים בשנת 2017 טרם הופיע בשנת 2021.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

מנהל ההשקעות הראשי של גוגנהיים פרטנרס, סקוט מינרד, אמר לאחרונה כי יעד מחיר הביטקוין לטווח הארוך של 400,000 $ נותר והציוץ האחרון שלו שביקש מחסידיו “להוריד קצת כסף מהשולחן” התבסס על תנועת המחירים לטווח הקצר..

מינרד אמנם לא כלל את ביטקוין בתיקי קרנות הנאמנות שלו, אך לדבריו רכישות נעשו בכמה קרנות פרטיות המנוהלות על ידי גוגנהיים..

בעוד ביטקוין מתאגד לאחר שלב השור האחרון, אלטקוינים נבחרים מאריכים את עלייתם. האם זה יכול להימשך? בואו ננתח את התרשימים של עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים כדי לגלות.

BTC / USD

ביטקוין מנסה להתאושש מהממוצע הנע אקספוננציאלי ל -20 יום (34,380 דולר), אך ההקפצה החלשה מרמזת על חוסר דחיפות בקרב שוורים להצטבר במטבלים. מכיוון שהמחיר תקוע בתוך משולש סימטרי, סוחרים טכניים עשויים לחכות שהמחיר יפרוץ מהתבנית לפני הקנייה.

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר לא יעלה לקו ההתנגדות של המשולש הסימטרי, הדובים עשויים להריח הזדמנות וינסו להטביע את המחיר מתחת למשולש. אם הם יצליחו, צמד BTC / USD עשוי לרדת לרמת פיבונאצ’י של 38.2% במחיר של 29,688.10 $.

זוהי רמה חשובה שיש להיזהר מכיוון שאם הדובים ישקעו במחיר הנמוך מתמיכה זו, הירידה עשויה להתארך לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (26,932 דולר). ככל שהנפילה עמוקה יותר, כך ייקח זמן רב יותר למגמת העלייה להתחדש מכיוון שכל עלייה תתמודד עם גל מכירה של סוחרים שתקועים ברמות גבוהות יותר..

ניתן להימנע מתיקון חד נוסף אם שוורים דוחפים את המחיר מעל המשולש. השיא של כל הזמנים, 41,959.63 $, עשוי לשמש כהתנגדות נוקשה, אך אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר שמעליו, הצמד יכול להגיע ל -50,000 $..

ETH / USD

Ether (ETH) נותר במגמת עלייה חזקה ומתבסס כרגע על התנגדות תקורה של 1,300 $ ל -1,349.10 $. הממוצעים הנעים במדרון ומדד החוזק היחסי (RSI) בסמוך לאזור שנקנה יתר על המידה מצביעים על הדרך שהכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה..

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

הזוג ETH / USD יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -17 בינואר ושוב היום, מה שמעיד על חוסר החלטיות בין השוורים לדובים. אם אי-הוודאות תיפתר לעלייה והשוררים יעלו את המחיר מעל ההתנגדות התקורה, מגמת העלייה יכולה לחדש. היעד הבא הוא 1,420 דולר ואז 1,675 דולר.

נהפוך הוא, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות ויעבור מתחת ל -1,152 דולר, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים (1,079 דולר). ריבאונד חזק מהתמיכה הזו יציע הצטברות ברמות נמוכות יותר והשוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה.

עם זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים, הירידה עשויה להעמיק ל -1,000 דולר ואז ל -900 דולר..

DOT / USD

פולקדות (DOT) נמצאת במגמת עלייה חזקה והמומנטום הצטבר לאחר שהאלטקוין פרץ מעל ההתנגדות של 10.68 דולר ב־ 13 בינואר. העלייה המעלה הגיעה ל־ 19.40 דולר ב־ 16 בינואר, ורשמה ראלי של 143% בארבעה ימים..

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

חלק מהסוחרים לטווח הקצר רשמו אולי רווחים לאחר העצרת החדה, אך התיקון הרדוד מצביע על כך שרוב הסוחרים אינם נבהלים. אם הדובים לא מצליחים למשוך את המחיר מתחת לרמת פיבונאצ’י של 38.2% ב -14.7259 דולר, מגמת העלייה יכולה לחדש.

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל $ 20, הצמד DOT / USD יכול להתכנס ל -24 $ ואז ל -30 $. עם זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל -14.7259 דולר, הצמד עשוי לאחד את הרווחים האחרונים למספר ימים לפני תחילת המהלך המגמתי הבא. הדובים יסמנו קאמבק אם הם יוכלו לעמוד במחיר הנמוך מ- EMA בן 20 הימים ($ 11.47).

XRP / USD

הדובים הגנו על ה- EMA בן 20 הימים (0.297 דולר) בימים האחרונים, אך הם לא הצליחו לנצל את החולשה ולהטביע את ה- XRP מתחת ל -0.25 דולר, מה שמעיד על מחסור במוכרים ברמות נמוכות יותר..

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

כעת השוורים ינסו לדחוף את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים. אם הם יצליחו, הצמד XRP / USD עשוי להתאסף ל -0.385 דולר. הדובים עשויים להגן על התנגדות זו באגרסיביות.

אם המחיר יירד מהתנגדות זו, הצמד יכול להאריך את שהותו בטווח למספר ימים נוספים. מצד שני, אם השוורים ידחפו את המחיר מעל לטווח ה- SMA ל -50 יום (0.406 $), עלולה להתחיל מגמת עלייה חדשה..

ADA / USD

קרדנו (ADA) זינק מעל קו מגמת הירידה ב- 16 בינואר, ומסמן את חידוש המגמה העליונה. השוורים דחפו את המחיר בסמוך להתנגדות התקורה ל 0.40 $ ב -17 בינואר, מה שעשוי לשמש כמחסום נוקשה.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI באזור שנקנה יתר על המידה מעידים על כך ששוורים הם בפיקוד. אם השוורים לא מאפשרים למחיר לטבול ולקיים מתחת ל -0.34 דולר, הסבירות להפסקה מעל 0.40 דולר עולה. היעד הבא בהפוך הוא 0.50 דולר.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל -0.34 דולר, זה יציע הזמנת רווחים אגרסיבית ברמות גבוהות יותר. הצמד ADA / USD עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.288).

ריבאונד חזק מחוץ ל- EMA בן 20 הימים יכול לשמור על מגמת העלייה ללא פגע, אך הפסקה מתחתיו עשויה לסמן לראש הדף לטווח קצר..

LTC / USD

השוורים והדובים נאבקים בימים האחרונים ליד ה- EMA בן 20 הימים (144 דולר). הרוכשים מנסים כרגע לדחוף את Litecoin (LTC) מעל לרמת פיבונאצ’י של 61.8% במחיר של 157.6904 $..

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הם יצליחו, הצמד LTC / USD יכול להתכנס ל -170 דולר ואז ל -185.5821 דולר. פריצה של התנגדות זו עלולה לפתוח את הדלתות למפגן ל -225 דולר.

עם זאת, סביר להניח שהדובים לא יוותרו ללא מאבק. הם יהוו אתגר נוקשה במחיר של 157.6904 דולר. אם המחיר יירד מהתנגדות זו, הצמד עשוי להישאר טווח בין 130 $ ל -160 $ ​​למספר ימים.

המגמה תפנה לטובת הדובים אם הם יכולים לשקוע ולקיים את המחיר מתחת ל -50 יום SMA (118 $).

BCH / USD

הדובים מגנים על ההתנגדות של 515.35 $, אך הם לא הצליחו להטביע את Bitcoin Cash (BCH) מתחת לקו המגמה העולה. זה מראה שהשורים קונים במטבלים.

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל אזור ההתנגדות של $ 515.35 עד $ 539, הצמד BCH / USD יכול להתכנס ל -631.71 דולר. הדובים עשויים להגן על רמה זו באגרסיביות אך אם השוורים יוכלו להניע את המחיר שמעליה, מגמת העלייה עשויה להגיע ל -833 דולר..

הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI בשטח החיובי מצביעים על כך שהדרך הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יירד מהתנגדות תקורה ונשבר מתחת לקו מגמת העלייה, זה יציע שהסנטימנט הפך לשלילי והסוחרים סוגרים את עמדותיהם בעצרת. זה עלול לגרום לנפילה ל -370 דולר.

קישור / דולר

שרשרת קישור (LINK) נמצאת במגמת עלייה חזקה, ועושה שיא חדש בכל הזמנים, 23.767 דולר ב -17 בינואר. ה- EMA המשתפל ל -20 יום (16.91 דולר) וה- RSI ליד השטח שנרכש יתר על המידה מצביעים על כך ששוורים הם בשליטה..

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, דובים אינם מוכנים לוותר בקלות. הם ניסו לעצור את העצרת ב -16 בינואר כפי שנראו מהפתילה הארוכה על הפמוט של היום והם שוב מנסים להוריד את המחיר היום. הדובים יצטרכו לשקוע ולקיים את המחיר הנמוך מ -20.1111 $ כדי להשיג עליון.

אבל אם הצמד LINK / USD חוזר לרימוי מ -20.1111 דולר, זה יציע שהרמה התהפכה לתמיכה ועשויה לשמש רצפה במהלך הירידות העתידיות. אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 23.767 $, מגמת העלייה יכולה להגיע ל -27 $ ואז ל -30 $.

XLM / USD

כוכבי לומן (XLM) נסחרו בימים האחרונים בטווח של 0.26 עד 0.325 דולר, אך ה- EMA המשתפר של 20 יום (0.257 דולר) וה- RSI בשטח החיובי מצביעים על כך שלשור יש על העליונה..

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הרוכשים יוכלו לדחוף את המחיר מעל 0.325 $, צמד ה- XLM / USD עשוי להתכנס ל -0.409 דולר, ואם גם רמה זו תוקטן, העלייה במעלה עשויה להגיע ל -0.50 דולר. ככל שזמן הבילוי ארוך יותר בטווח, כך הפריצה ממנו תהיה חזקה יותר.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים יטמיעו את המחיר מתחת לטווח ה- EMA בן 20 הימים, הוא עלול למשוך הזמנת רווחים מצד הסוחרים והזוג יכול לרדת ל- SMA ל -50 יום. מהלך כזה יצביע על יתרון לדובים.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) עלה לשיא חדש בכל הזמנים ב -17 בינואר והמשיך אותו עם שיא חדש נוסף היום במחיר של 46.8888 דולר. עם זאת, השוורים מתקשים לקיים את הרמות הגבוהות יותר, דבר המצביע על כך שחלק מהסוחרים מזמינים רווחים.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

הצמד BNB / USD יצר דפוס טריז מתרחב עולה ו- RSI מראה גם סימנים של סטייה דובית. שני אלה מצביעים על כך שהמומנטום השורי עשוי להיחלש.

עם זאת, במגמת עלייה חזקה, התפתחויות דוביות נשללות כאשר שוורים ממשיכים את רכישותיהם לאחר הפסקה. סוחרים יכולים לצפות בפעולת המחירים בסמוך ל- EMA בן 20 הימים (40 $) מכיוון שאם תמיכה זו תיסדק, הדובים ינסו להטביע את המחיר מתחת לטריז..

אך אם צמד ה- BNB / USD יתאושש מה- EMA בן 20 הימים, זה יציע לסוחרים להמשיך לקנות מטבלים. מהלך כזה יכול לחדש את מגמת העלייה עם היעד הבא בסך 50 דולר.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map