ניתוח מחירים 30/07: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, BNB, EOS, BSV, XLM, ADA

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

לאחר שהתמודדה עם התנגדות הרגולטורים ברחבי העולם, פייסבוק הזהירה כי פרויקט מאזניים שלה אולי לא יראה אור היום. אם מאזניים צריכים להצליח, עליה להשיג את האישורים הנדרשים מהרגולטורים וקובעי המדיניות, שנראים יותר ויותר קשים. עם מאזניים, אימוץ ושימוש במטבעות קריפטוגרפיים יכול היה לעלות בזכות בסיס המשתמשים הגדול של פייסבוק. בלעדיו יתכן עיכוב, אך מטבעות קריפטוגרפיים ימשיכו למשוך משתמשים חדשים לקפל.

האנליסטים בטוחים שהמחצית הקרובה בביטקוין בשנת 2020 תהיה מגביר אמון משמעותי ותניע את המחיר לשיאים חדשים. מארח משותף של CNBC Squawk Box, ג’ו קרנן, הוא האחרון שמקרין מעלה ענקית בביטקוין. הוא צופה כי עצרת תעמוד על 55,000 $ עד מאי 2020, שהם תשואה של מעל 450% מהרמות הנוכחיות.

אמנם אנו שורטים גם לגבי ביטקוין וכמה אלטקוינים גדולים אחרים, אך אנו מאמינים שהזמן הטוב ביותר לקנות הוא כאשר הם מחזירים את מגמת העלייה שלהם. קנייה במגמת ירידה עלולה לגרום במהירות להפסדים ובמהלך מגמת ירידה, החדשות נוטות להיות דוביות. סוחרים רבים זורקים את עמדותיהם מחשש לאבד את הונם. לפיכך, עדיף לקנות כאשר הגאות הופכת לטובת שוורים. בואו נראה אם ​​אנחנו יכולים לזהות הגדרות קנייה היום.

BTC / USD

הדובים לא הצליחו לנצל את החולשה ומתקשים להטביע את הביטקוין (BTC) מתחת לתמיכה הקריטית של 9,080 דולר. תמיכה זו התקיימה פעמיים ב -14 הימים האחרונים. הממוצעים הנעים גם הם משתטחים, מה שמעיד על כך שדובים מאבדים את אחיזתם. כעת, אם שוורים יכולים לשאת את המחיר מעל הממוצעים הנעים, זה יאותת על חוזק. לכן אנו שומרים על המלצת הרכישה שלנו שניתנה בניתוח קודם.

BTC / USD

בניגוד להנחה שלנו, אם צמד BTC / USD לא יצליח לעלות מעל הממוצעים הנעים, זה יציין מכירה ברמות גבוהות יותר. פירוט של 9,080 דולר יחליש את הרגש ויכול לגרום לנפילה לאזור התמיכה הבא של 7,451.63 דולר ל -6,933.90 דולר. אנו מצפים מהזוג לבצע מהלך מכריע בימים הקרובים.

ETH / USD

אתר (ETH) מרחף סביב קו המגמה בעלייה בשלושת הימים האחרונים. לפיכך, חשוב שיהיה שוורים להגן עליו מכיוון שאם המחיר צונח מתחת לקו בכוח, הוא יכול להיכנס לנפילה חופשית. יש תמיכה מינורית בסך 192.945 דולר, אך איננו מצפים שהיא תחזיק מעמד.

ETH / USD

מצד שני, אם צמד ה- ETH / USD יעלה מהרמה הנוכחית ויגדל מעל 235.70 $, זה יאותת על חוזק. לכן אנו שומרים על המלצת הרכישה שניתנה בניתוח קודם. סביר להניח שהמסחר בטווח ההדוק הזה לא יימשך זמן רב. אנו צופים כי טווח גדול יעבור לשני הכיוונים בימים הקרובים.

XRP / USD


XRP מנסה להקפיץ ממש מעל 0.30 $. אם שוורים יכולים לשאת את המחיר מעל ה- EMA ל -20 הימים ו- $ 0.34229, זה יהיה סימן שורי. זה גם ישמור על המשחק בטווח הגדול שבין 0.27795 $ ל 0.45 $. הסוחרים יכולים לחכות שהמחיר יתפרץ מ- 0.34229 $ לפני שהם מתחילים בפוזיציות ארוכות. הפסד העצירה יכול להישמר על 0.275 דולר. עם זאת, מכיוון שהמטבע הדיגיטלי נוטה לבלות תקופות ארוכות באיחוד, אנו מציעים לסוחרים להקצות רק 50% מגודל המיקום הרגיל לסחר זה..

XRP / USD

בניגוד לצפינו, אם ההקפצה תפקע ב- EMA בן 20 הימים או ב -0.34229 דולר, הדובים ינסו שוב להטביע את צמד ה- XRP / USD מתחת לתמיכה הקריטית של 0.27795 דולר. אם התמיכה הזו מתקלקלת, כל ההימורים אינם פעילים מכיוון שהירידה יכולה להימשך עד 0.19 $.

LTC / USD

Litecoin (LTC) תקוע בין קו המגמה למטה ל -83.65 דולר. זה יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -29 ביולי, שמראה על איזון בין קונים ומוכרים. פריצה משורת מגמת הירידה תהיה הסימן הראשון לשינוי מגמה אפשרי.

LTC / USD

לעומת זאת, אם צמד ה- LTC / USD יירד מתחת לאזור התמיכה $ 83.65– $ 76.7143, זה יאותת על חולשה. אנו מצפים מהשורים להגן על 69.9227 דולר, המהווה את רמת הפיבונאצ’י של 61.8% של העצרת מכיוון שאם זה ייסדק, הירידה יכולה להאריך ל -58 דולר. הסוחרים יכולים להמתין עד שהמחיר יתפרץ ויתחזק מעל קו המגמה לפני שהם הופכים לחיוביים.

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) מנסה להקפיץ את קו המגמה העליונה, וזה סימן חיובי. אם שוורים ידחפו את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים והתנגדות התקורה של 345.80 $, הוא ישלים דפוס משולש עולה שמטרת היעד שלו היא 440.37 $. לכן, סוחרים יכולים לקנות בסגירת זמן (UTC זמן) מעל $ 345.80 ולשמור על הפסד עצירה קרוב של 280 $.

BCH / USD

בניגוד להנחה שלנו, אם צמד ה- BCH / USD לא יצליח להתפרץ מהתנגדות התקורה ויורד מתחת לקו המגמה העלייה, הוא יכול להחליק ל -251.23 $. פירוט של רמה זו יסמן חולשה. שמנו לב לתבנית ראש וכתפיים גדולה שנוצרת, ולכן אנו נשארים זהירים בה. עם זאת, נהפוך לדובי רק לאחר השלמת התבנית.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) הלך ונחתה בהדרגה. התמיכה הבאה שלה היא 24.1709 דולר. אם המחיר לא יצליח להתאושש בצורה חדה מהתמיכה הזו, זה יהיה סימן שלילי. הקפצה חלשה תעיד על מחסור ברוכשים ותגדיל את האפשרות לירידה ל -18.30 דולר.

BNB / USD

לעומת זאת, אם צמד ה- BNB / הדולר יתחזר מהרמות הנוכחיות או מ- 24.1709 דולר ויפרוץ מה- SMA ל -50 יום, זה יציין חוזק. אנו מצפים כי מגמת העלייה תחודש מעל 32.60 $. מכיוון שהצמד נסחר קרוב לשיאי חייו, אנו נשארים חיוביים לגביו ונציע סחר ברגע שנבחין מערך שורי.

EOS / USD

כאשר קונים לא נכנסים להגנה על רמות תמיכה קריטיות, זה בדרך כלל סימן דובי. EOS ממשיכה לסחור קרוב ל -3.8723 דולר, המהווה תמיכה חשובה. כישלון המחיר לנוע מעל ה- EMA בן 20 הימים מראה כי שוורים אינם קונים באגרסיביות ברמות אלה.

EOS / USD

אם הצמד EOS / USD יתפרק של 3.8723 $, יש תמיכה מינורית ב -3.30 $, שמתחתיה הירידה יכולה להאריך ל -2.20 $. הממוצעים הנעים במגמת ירידה ו- RSI באזור השלילי מעידים על כך שלדובים יש את העליונה.

תצוגה דובית זו תבטל אם הצמד יקפץ את התמיכה ועצרות מעל 4.7753 $. היא עשויה להתמודד עם התנגדות מסוימת ב- SMA ל -50 יום, אך לאחר שהיא תעבור אותה, היא עשויה לתפוס תאוצה. אנו לא מוצאים הגדרות שוריות ברמות הנוכחיות, ולכן אנו נותרים ניטרליים בזוג.

BSV / USD

השוורים מנסים לשמור על ביטקוין SV (BSV) במחצית העליונה של הערוץ היורד. עם זאת, אלא אם כן הם יחזירו את המחיר במהירות מעל ה- EMA בן 20 הימים, הדובים ינסו שוב להטביע את המטבע הדיגיטלי במחצית התחתונה. עם שני הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI מתחת ל 50, היתרון הוא בדובים.

XLM / USD

בצד החיסרון, התמיכה הבאה היא 107 דולר. אם התמיכה הזו מתקלקלת, הצמד BSV / USD יכול לשקוע ל -61.832 $, שהיא הרמה ממנה התחיל המהלך למעלה ב -21 במאי..

לעומת זאת, אם שוורים דוחפים את המחיר מעל קו ההתנגדות של הערוץ היורד, הצמד עשוי להתחיל במגמת עלייה חדשה או להתאחד בטווח למשך כמה ימים. אנו לא מוצאים מערך שורי ברמות הנוכחיות, ולכן אנו נותרים ניטרליים בו.

XLM / USD

Stellar (XLM) יצר דפוס פמוטים של דוג’י ביומיים האחרונים. זה מראה על חוסר החלטיות בין הדובים והן השוורים. המחיר נשאר תקוע בין ה- EMA בן 20 הימים ל- 0.076 דולר. בצד החיסרון, אנו צופים כי השוורים יגנו על אזור התמיכה של 0.072545 $ – 0.076 $. עם זאת, המטבע הדיגיטלי עשוי לתפוס תאוצה רק לאחר שהוא יתמקד מעל ה- EMA בן 20 הימים ו- 0.097795 $..

XLM / USD

הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI בטריטוריה שלילית מצביעים על כך שדובים הם בעלי העליונה. אם דובים מטביעים את הצמד XLM / USD מתחת ל -0.072545 דולר, זה יסמן לחידוש מגמת הירידה ויהיה שלילי עצום. בשל חוסר הוודאות ברמות הנוכחיות, איננו מציעים לסחור בה. אנו נהיה שוריים אם המחיר יישאר מעל ה- EMA בן 20 הימים.

ADA / USD

קרדנו (ADA) נסחרת בתוך המשולש הסימטרי בימים האחרונים. קשה לחזות את כיוון הפריצה. לכן, נקיטת עמדות בתוך המשולש יכולה להוביל להפסדים. הדרך הטובה ביותר היא לחכות לפריצה לפני לקפוץ לקנות.

ADA / USD

שני הממוצעים הנעים משופעים מטה וה- RSI נמוך מ- 50, דבר המצביע על כך שדובים הם בעלי העליונה. פירוט של המשולש יחדש את המהלך למטה ויש לו מטרת יעד של 0.041 דולר.

מצד שני, אם הצמד ADA / USD יפרוץ מהמשולש, הוא יסמן היפוך אפשרי ויש לו יעד תבנית של 0.079 $. העצרת עשויה להתמודד עם מכירה כלשהי בין SMA ל -50 יום ל -0.082 דולר, אך אם אזור זה מוגדל, סביר להניח שמבחן מחדש של 0.10 דולר. סוחרים אגרסיביים יכולים לקנות בפריצה ולסגור (מסגרת זמן של UTC) מעל המשולש ולשמור על הפסד עצירה של $ 0.056. אנו ממליצים לשמור על גודל המשרה רק 50% מהמקובל.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map