ניתוח מחירים 2/5: BTC, ETH, XRP, DOT, ADA, LINK, LTC, BNB, BCH, XLM

התיקון של ביטקוין (BTC) משיאו בינואר לא הטיל את אמון המשקיעים המוסדיים. לדברי אנליסטים של Glassnode, מספר הלווייתנים המחזיקים ביותר מ -1,000 ביטקוין גדל השנה ב -200.

לצד המוסדות, כמה משקיעים בפרופיל גבוה התחייבו כסף גם לתחום הקריפטו. מנהל קרנות הגידור פול טיודור ג’ונס, מנכ”ל פפסיקו לשעבר, אינדרה נוי, והראפר האמריקאי LL Cool J השקיעו בקרן קריפטו חדשה להון סיכון שהושקה על ידי מייסד סילבר לייק פרטנרס גלן האצ’ינס ומקורביו..

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

הזרימה המתמדת לנכסי הצפנה מעידה על כך שהמשקיעים הם שוריים לטווח הארוך. אנליסט ה- ARK, יאסין אלמנדג’רה, מאמין שביטקוין עדיין נמצא בשלבים הראשונים של שלב השור שלו. על פי אלמנדג’רה, אם ביטקוין יחק את שתי הריצות הקודמות שלו, הוא עלול להתכנס לכ -390,000 $ לפני שיסיים שלב השוורים הנוכחי..

למרות שפעולת המחירים של ביטקוין מושכת את עיקר תשומת הלב, כמה אלטקוינים התגייסו גבוה יותר. בואו ננתח את התרשימים של עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ונקבע את יעדי היעד שלהם מעלה.

BTC / USD

הביטקוין עמד בפני התנגדות ברמה של 38,000 דולר ביומיים האחרונים, אך התיקון הרדוד ב -4 בפברואר מעיד על כך שהסוחרים לא יסגרו את עמדותיהם וירכשו שום ירידה קלה. זה מגדיל את האפשרות להפסקה מעל 38,000 $.

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

ישנה התנגדות מינורית בסכום של 40,000 $, אך אם השוורים יוכלו לעלות על המחיר שמעליו, צמד ה- BTC / USD יכול לבחון מחדש את השיא של כל הזמנים במחיר של 41,959.63 $..

הדובים עשויים להגן על רמה זו בצורה אגרסיבית, אך אם השוורים לא מוותרים על קרקע רבה, הדבר מגביר את הסבירות לחידוש מגמת העלייה..

ההתנגדות הבאה בהפוך היא 50,000 $ ואז 60,000 $. הממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (34,625 דולר) הופיע ומדד הכוח היחסי (RSI) טיפס מעל 61, מה שמרמז על כך שהשורים שוב נמצאים בפיקוד..

עם זאת, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים. אם הצמד ייאוש חזק מרמה זו, השוורים ינסו לחדש את מגמת העלייה.

מצד שני, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, הצמד עשוי להתאגד בין 28,850 $ ל -38,000 $ למשך מספר ימים נוספים..

ETH / USD

Ether (ETH) תפס תאוצה לאחר שפרץ לשיא חדש בכל הזמנים ב -2 בפברואר. הייתה קצת היסוס בסמוך להתנגדות התקורה של 1,675 $, אך הדובים לא הצליחו אפילו להוריד את המחיר לרמת הפריצה במחיר של 1,473.096 $..

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

התיקון הרדוד ב- 4 בפברואר מראה שלסוחרים אין מצב רוח להזמין רווחים מכיוון שהם צופים את מגמת העלייה להתרחב עוד יותר. שני הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה וה- RSI קרוב לאזור שנקנה יתר על המידה, מה שמעיד על כך שהפרים הם בשליטה. היעד הבא בהפוך הוא 2,000 דולר.

השקפה חיובית זו תבטל אם הצמד ETH / USD יימנע וייפול מתחת ל- EMA בן 20 הימים (1,385 $). מהלך כזה יציע הזמנת רווחים אגרסיבית ברמות גבוהות יותר ועשוי להביא לתיקון עמוק יותר לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (1,087 דולר).

XRP / USD

XRP התאושש מהממוצעים הנעים ב -2 בפברואר, מה שמרמז על לחץ המכירה שהופחת והשוורים מצטברים ברמות נמוכות יותר. עם זאת, השוורים עשויים שלא להגיע לנסיעה קלה יותר גבוה מכיוון שהדובים ינסו לעצור את העצרת הנוכחית במחיר של $ 0.50.

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר יורד מ- $ 0.50, הצמד XRP / USD יכול לרדת שוב ל $ 0.3855 ולהתאחד בין שתי הרמות הללו למספר ימים..

עם זאת, ה- EMA בן 20 הימים ($ 0.35) החל להופיע וה- RSI נמצא בשטח החיובי, מה שמעיד על יתרון לשוורים. אם השוורים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל $ 0.50, הצמד יכול לעלות ל -0.60 $ ואז ל -0.75 $..

DOT / USD

פולקדות (DOT) זינק ונסגר מעל ההתנגדות של 19.40 $ ב -3 בפברואר, דבר המצביע על חידוש המגמה העליונה. הדובים ניסו לגרור את המחיר בחזרה מתחת ל 19.40 $ ב -4 בפברואר, אך השוורים הגנו על הרמה באגרסיביות.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

השוורים העבירו 19.40 $ לתמיכה ורמה זו יכולה לשמש כעת כנקודת שיגור לרגל הבאה במגמת העלייה. אם הזוג DOT / USD יכול לעלות 21,7321 $, הרמה הבאה שיש להיזהר היא $ 24.08 ואז $ 30.

השקפה שורית זו תישלל אם הדובים שוקעים ויקיימו את המחיר הנמוך מ- $ 18.50. מהלך כזה יציע כי הפריצה הנוכחית הייתה מלכודת שור והזוג יכול להישאר טווח טווח בין $ 14.7259 ל- $ 19.40.

ADA / USD

קרדנו (ADA) זינק היום מעל הערוץ העולה, מה שמציע איסוף במומנטום. אם השוורים יכולים לקיים את המחיר מעל הערוץ, האלטקוין יכול להאריך את העצרת ל -0.60 דולר.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, סביר להניח שהדובים לא יוותרו ללא מאבק. הם ינסו לעצור את העצרת ברמות הנוכחיות ולהטביע את צמד ADA / USD בחזרה לערוץ. אם הם יצליחו, זה עלול ללכוד את השוורים התוקפניים והמחיר יכול לרדת ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.37).

אם הצמד יירד מה- EMA בן 20 הימים, זה יציע לשוורים להמשיך לקנות ברמות נמוכות יותר. נהפוך הוא, אם הדובים יכולים להטביע את המחיר מתחת לקו התמיכה של הערוץ, זה יצביע על שינוי מגמה אפשרי.

קישור / דולר

Chainlink (LINK) עלה לשיא חדש בכל הזמנים ב -4 בפברואר, אך השוורים לא הצליחו להחזיק בפריצה. הדובים ניסו ללכוד את השוורים התוקפניים בכך שהם שקעו במחיר מתחת לקו מגמת הירידה, אך הקונים לא היו מוכנים להפסיק.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

הזנב הארוך בפמוט 4 בפברואר הראה שהשוררים ממשיכים להצטבר ברמות נמוכות יותר. הממוצעים הנעים במורד וה- RSI מעל 63 מצביעים על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה. אם הצמד LINK / USD נסגר מעל $ 25.8532, סביר להניח שעבר ל- $ 30.

נהפוך הוא, אם הצמד ייסגר שוב מתחת ל -25.8532 דולר, זה יציע לסוחרים להזמין רווחים ברמות גבוהות יותר. הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים (22 דולר) תהיה הסימן הראשון לחולשה שיכולה להוריד את המחיר ל -20.1111 דולר..

LTC / USD

התיקון ב -4 בפברואר מראה שהדובים ניסו להטביע את ליטקוין (LTC) מתחת לממוצעים הנעים אך נכשלו. השוורים רכשו את המטבל ל- EMA בן 20 הימים (140 דולר), מה שמצביע על סנטימנט חיובי.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הקונים יוכלו כעת להעלות את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה בין $ 159 ל- $ 166, הצמד LTC / USD יכול לבחון מחדש $ 185.5821. הדובים עשויים להגן על רמה זו, אך אם השוורים לא יאפשרו למחיר לרדת מתחת ל -166 דולר, זה ישפר את סיכויי העצרת ל -200 דולר..

תצוגה שורית זו תבטל אם הצמד ירד מהתנגדות התקורה וירד מתחת לממוצעים הנעים. צעד כזה יכול לגרור את המחיר ל -120 דולר.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) חידש את מהלך העלייה שלו לאחר שפרץ מעל 53 דולר ב -4 בפברואר. השוורים המשיכו בקנייה היום ודחקו את המחיר מעל קו ההתנגדות של דפוס הטריז הרחב, אך הפתיל על הפמוט מרמז על כך שהדובים מוכרים ברמות גבוהות יותר.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם צמד ה- BNB / הדולר יורד מהרמות הנוכחיות אך השוורים לא מוותרים על קרקע רבה, זה יצביע על חוזק. לאחר מכן השורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה. פריצה וסגירה מעל 60 דולר יפתחו את הדלתות לעצרת אפשרית ל -80 דולר.

למרות שהמדדים חיוביים, ה- RSI מעל 80 מציע כי העצרת מתחממת יתר בטווח הקצר. אם הצמד יורד מהרמה הנוכחית ויחלוף מתחת ל -52 דולר, זה עלול לגרום לירידה ל- EMA בן 20 הימים (46 דולר).

BCH / USD

ביטקוין מזומנים (BCH) מתקשה להתעלות מעל אזור ההתנגדות התקורה של 450 $ ל 465.02 $, דבר המצביע על כך שהדובים מגנים על האזור בצורה אגרסיבית. עם זאת, המכירה מתייבשת ברמות נמוכות יותר מכיוון שהדובים לא הצליחו להוריד את המחיר מתחת לתמיכת ה- SMA ל -50 יום (414 $)..

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA השטוח בן 20 הימים ($ 430.99) וה- RSI ליד נקודת האמצע אינם נותנים יתרון ברור לא לשוורים ולא לדובים..

אם המחיר יעלה מהרמות הנוכחיות, השוורים ינסו שוב להניע את צמד ה- BCH / USD מעל 465.02 $. אם הם יצליחו, אפשרי ראלי ל -515.35 דולר ואז ל -539 דולר.

לעומת זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- SMA ל -50 יום, הצמד יכול לרדת לתמיכה הבאה ב -370 דולר ואז ל -335 דולר..

XLM / USD

Stellar Lumens (XLM) נסחרת בין $ 0.325 ל- $ 0.35 בארבעת הימים האחרונים. איחוד הדוק ליד התנגדות תקורה מאותת על חוזק ובדרך כלל מביא לפריצה הפוכה.

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יכולים לדחוף ולקיים את המחיר מעל 0.35 $, הצמד XLM / USD יכול להתכנס ל 0.409 $. הדובים עשויים שוב להציע עמידות נוקשה ברמה זו, אך אם השוורים יכולים לדחוף את דרכם גבוה יותר, הצמד עשוי להתגייס ל -0.50 דולר..

בניגוד להנחה זו, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת ל -0.325 דולר, צפויה ירידה ל- EMA בן 20 הימים (0.30 דולר). הקפצה חזקה תציע רגש שורי, אך הפסקה מתחתיו עשויה לגרור את הצמד ל -0.26 דולר.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map